24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak bydlí celebrity Taylor Swift nebo Miley Cyrus?

21.10.2015

Nahlédli jsme do soukromí amerických celebrit a pootevřeli dveře do jejich honosných sídel. Jejich vkus Vás jistě překvapí.

Taylor Swift
U této popové zpěvačky bychom jistě očekávali bláznivý interiér až nadpozemsky moderního rázu. Avšak nenechte se zmást, Taylor se sice prezentuje jako rebelka, ale svůj dům vyšperkovala ve stylu retra. Nenajdeme u ní ani do očí bijící drahou elektroniku. Za což dáváme Taylor palec nahoru!

LeBron James
Basketbalová jednička se může pyšnit jedním z nejkrásnějších domů na světě. Místo terasy má bazén a výhled přímo na oceán. Jeho osobitý styl se odráží opravdu na všem od doplňků po vnitřní dveře. Vše je v dokonalé harmonii, tak jako Jamesova hra.

Jak bydlí celebrity - LeBron James

Jak bydlí celebrity - LeBron James

Eddie Murphy
Na samotě u Eddieo. Tak bychom popsali krásné sídlo, které vlastní. Nachází se nedaleko kalifornského města Sacramento na úbočí pohoří Sierra Nevada. Tento dům je ve znamení superluxusu, který je patrný takřka na každém kroku. Obrovské pokoje, mramorové podlahy a nesmí chybět ani domácí kino. Také se zde nachází raritní místnost s dobovými hracími automaty. Pokud máte 241 milionů, může tento dům snů být Váš.

Dům ve znamení superluxusu - to je sídlo Eddieho Murphyho

Miley Cyrus
Téměř třiadvacetiletá kontroverzní zpěvačka nám svým domem vyrazila dech. Vypadá velmi útulně a líbí se nám přírodní motivy i tlumené barvičky. Všimněte si interiérových dveří, které jsou perfektně sladěné se zbytkem domu. Mileyino sídlo se nachází v Kalifornii a utratila za něj více než 80 milionů korun.

Miley Cyrus má krásné sladěný dům

Zdroj foto: Facebook.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.