24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jeden den elegance, druhý den tepláky – Sabina Rojková nemá ráda stereotyp

26.07.2015

Známe ji z divadel i televize, kde jsme ji mohli spatřit po boku Franty z Ulice nebo jako Marušku od dvanácti měsíčků. Objevila se ve filmu s židovskou tématikou "Collete", který vzal za srdce mnoho diváků a kde si zahrála například s Jirkou Mádlem. Studentka konzervatoře a mladá nadějná tvář českého herectví Sabina Rojková je talentovaná mladá dáma, které nechybí půvab ani humor. Že o ní ještě uslyšíme? Tím jsem si jistá.

Sabčo, na facebooku stále sleduji nové příspěvky z natáčení či divadel, v čem všem teď vlastně hraješ?
Zdravím všechny čtenářky a popřípadě čtenáře Vašich stránek. :) Já jsem na začátku prázdnin dotočila úžasný připravovaný dobový seriál „Já, Mattoni“ pro ČT a také pár dílů pro seriál Cesty domů. Teď si užívám léta a v srpnu už budeme natáčet seriál Ulice. A co mě čeká dál se dozvíte v poslední otázce. :) 

Sabča s hereckým kolegou z UliceMáš raději divadlo nebo film?
Vždycky jsem v téhle otázce chtěla mít jasno, ale pořád se mi to nedařilo. Nakonec jsem se s tím smířila, miluju obojí. Divadlo i film jsou pro mě dvě dost odlišné věci a na každé mě baví něco jiného.

Hrála jsi v pohádce Tři bratři, kde sis vzala Vojtu Dyka. Všechny to určitě zajímá. Jaký je Vojta a jiskřilo mezi vámi?
:)) Vojta je hlavně skvělý v tom, co dělá. Je to komik a vše co se po něm chce, dokáže ihned střihnout na výbornou. Skvěle se mi s ním povídalo a spolupracovalo, ale to je opravdu vše. :) 

Sabina Rojková a Vojta Dyk v pohádce Tři bratřiS kým se ti nejlépe spolupracovalo jako s hereckým partnerem?
Mám pocit, že se všemi herci v divadle na Vinohradech se mi úžasně hraje a vždycky se po skončení představení těším na další. Ale také v představení „Růžové brýle“, ve kterém společně s herečkami Hanou Maciuchovou a Zuzanou Bydžovskou hrajeme už tři roky, je mezi námi výborná atmosféra právě díky tomu. Dokonale se známe, jezdíme spolu s představením na dlouhé zájezdy, které nás také určitě dost sblížily, takže se mi s nimi spolupracuje vážně skvěle.

Kromě hraní jsi často i fotila, bavilo by tě být modelkou?
Baví mě, když někdo přijde se zajímavým nápadem na focení a když je kolem mě tým se smyslem pro humor, v té chvíli je pro mě zábava zahrát si na modelku, ale profesionálně se tím živit bych asi nechtěla.

Momentka z backstage focení s Petrou KropáčovouCo se týče fashion, jak jsi na tom? Máš ráda trendy a extravaganci nebo spíš pohodlnou klasiku?
Jsem holka, která má jeden den styl nejvyšší elegance, druhý den mám chuť se obléct víc sexy a třetí den se nepřevleču z tepláků. Nesnáším stereotypní život a tak je to u mě i s módou. :) 

Je někdo, podle koho se inspiruješ v módě? Celebrita, návrhářka?
Mám za inspiraci ve všech směrech už několik let Selenu Gomez. Někomu to může přijít ulítlé a dětinské, já ale tím, že jí sleduji už vážně dlouhou dobu, tak vím, že to co dělá, dělá výborně a strašně mě to baví. A právě jeden z těch směrů je móda, ve které jsou ona a její návrháři vážně profesionálové, a tak se i já častokrát ráda inspiruji. A za další miluji například styl Audrey Hepburn.

Pořád tě někdo líčí, ať už na focení nebo maskérky u filmu, jak to řešíš ve dny, kdy netočíš? Líčíš se nebo sázíš na přirozenost?
Já se mimo práci nelíčím skoro vůbec. A když, tak jen velmi lehce, to znamená BB Cream, pudr, jelení lůj, řasenka a ahoj. :)

Co ve tvém denním stylingu nesmí chybět? Bez čeho bys ráno nevyšla z domu?
Bez svých Ray Ban slunečních brýlí a to často i v zimě. Mám hodně citlivé oči a brýle mě vždycky spolehlivě ochrání a ke všemu i skvěle vypadají.

Co bys poradila holkám, aby vypadaly celý den skvěle? Máš nějaký beauty tip?
Nedávno mi volala kamarádka celá nadšená z nového matného make-upu Maybelline SuperStay 24 Color, že už se nemusí stokrát denně přeličovat, protože jí tenhle vážně drží skoro celý den, bylo to pro ní jako hotový zázrak a tak možná proto bych ho doporučila. :) A já zastávám názor, že je potřeba pravidelná péče o pleť, aby pak mohl být výsledek dlouhodobější, takže minimálně každý večer odličovat svou pleť, i když jste se přes den nelíčily. Co dělám já je ještě to, že si každé ráno pořádně opláchnu obličej hodně studenou vodou, vždycky mi zmizí kruhy pod očima a celkově je pleť mnohem víc svěží. :) 

Sabina ve filmu ColletePodpatky nebo placky?
Kdybych byla vysoká, nosila bych pořád placky. Ale mám jen 163 cm, takže nosím podpatky hodně často, už jsem si zvykla.

Záleží ti na tom, co má tvůj partner na sobě? Když s někým chodíš, řešíš, co si oblékne nebo to prostě přehlížíš?
Můj partner se obléká na každou příležitost přesně tak, jak by to mělo být. Občas to řeší až moc, a tak mu říkám, že se mi stejně nejvíc líbí v teplákách a tílku. :)

No a otázka na tělo, jsi teď singl?
Tohle je první rozhovor, ve kterém můžu napsat, že jsem šťastně zadaná. :)

Backstage focení s Petrou Kropáčovou na téma VílyNo a na závěr nám pověz, kde tě teď uvidíme hrát a co nového chystáš?
Od září začíná divadelní sezóna, kde mě budete moci vidět v divadle na Vinohradech ve dvou inscenacích a v divadle Ungelt. :) Chystá se ještě jeden projekt, o kterém zatím více říkat nebudu a od listopadu pak budu zkoušet další překrásnou divadelní hru opět na Vinohradech.

Sabinko, děkujeme za odpovědi a přejeme spoustu úspěchů, nejen těch pracovních.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.