24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Konec zdlouhavému lakování nehtů!

09.11.2015

Lakování nehtů může být velmi kreativní a zábavnou záležitostí, pokud však nejste zrovna manikérka od přírody, může být také pěknou otravou. Britská firma Nails inc představila úžasnou novinku, se kterou budete mít dokonalé nehty za pár minutek.

Seznamte se s Paint Can! Naprosto úžasný lak na nehty ve spreji je nejen pro ty, které si chtějí manikúru trochu urychlit, ale především pro ty, které mají s lakováním menší potíže a s výsledkem často nejsou spokojeny. Tuto techniku ale zvládne i ta nejméně nadaná z vás.No a jak se vlastně Paint Can používá? Je to neskutečně jednoduché.

Použijete základní bázi na nehty, která zajistí, že se sprej krásně přichytí tam, kam má. Potom z 10 - 15 centimetrů nastříkáte lak na nehty. To, co zůstane na prstech pak jednoduše umyjete vodou. Žádné drhnutí, žádné zuřivé odlakovávání. A je hotovo.Stříbrné nehty jako ze salónu za pár minutTento lak na nehty ve spreji bude v prodeji každým dnem. Už dnes je ale možné ho předobjednat za 10 liber. Za příplatek se dá po dohodě s Nails inc objednat i mezinárodní poštou. Když si ale chvíli počkáme, myslím, že se dočkáme na ebay, anebo nějaké obdoby od jiné značky. Tento vynález v oblasti manikúry totiž určitě nenechá konkurenční firmy chladné.

A co vy? Už se na něj těšíte? :)

Zdroj foto: instagram.com @nailsinc

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.