24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Moderní zvířecí nábytek a jak ho vybrat

8.1.2019

Už odzvonilo šíleným barvám, nevzhledným plastům a umělým kožešinám. Stejně jako se stále rozvíjí trendy ve světě dvounohých páníčků, vyvíjejí se i trendy u těch čtyřnohých. Oblíbená je aktuálně celá řada materiálů i tvarů.

Kouzlo banánového listu

Banánový list je krásný přírodní materiál, hodně podobný ratanu, na rozdíl od něj jde ale lépe tvarovat, je lehčí a jeho struktura po zapletení je jemnější. Nebude z něj tedy takový lapač prachu jako z ratanu. Pro své vlastnosti je hodně oblíbený u kočičích škrabadel. Nevýhodou může být jen oblíbenost materiálu u koček, které mají tendence škrábat i tu část škrabadel, která je právě z listů. Pokud ale nabídnete své kočce dostatek škrabacích míst, nemusíte se ničeho bát.

Ani ratan se neztratí

Ratan je mnohem pevnější a tvrdší než banánový list. I proto se skvěle hodí pro větší pelíšky pro psy, nebo zmenšená křesílka. Je také hodně odolný vůči povětrnostním vlivům a střídání tepla a zimy, můžete jej tak použít i pro venkovní pelíšky, které jsou umístěny na krytých terasách nebo balkonech.

Hezká látka pro hezké pohodlí

U zvířecího nábytku je přece jenom nejdůležitější co nejvyšší funkčnost, a to často znamená právě pohodlí. To může nejlépe zajistit pohodlný polštář, deka nebo pelíšek. A i zde se snaží výrobci odpovědět na poptávku páníčků. Proto můžete na pultech obchodů stále častěji vídat pelíšky s příjemnými jednoduchými vzory a pouze v decentních odstínech. No a pokud si nevyberete, můžete si pelíšek snadno vyrobit sami.

Nábytek pro ty nejnáročnější

Křesílka, gauče, válendy nebo houpací sítě, to vše se dnes vyrábí jako na míru šité i pro vaše čtyřnohé přátele. Je to zajímavý způsob, jak vašemu mazlíkovi dopřát pohodlí a zároveň doplnit váš byt elegantním ale vtipným kouskem.

Sice už máme po Vánocích, ale třeba jste se právě inspirovali k jednomu dodatečnému dárečku.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.