24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Napiš nám, proč je pro tebe důležitá zdravá a krásná pleť a vyhraj kosmetiku Natura!

7.8.2015

Produktem srpna je kosmetika Natura z bio konopného oleje. Pošleme ti jí! Napiš nám, co pro tebe znamená zdravá a krásná pleť do komentářů pod tento článek a získáš pleťovou vodu a krém Natura dle tvého typu pleti. Vybereme tři komentáře, které nás nejvíce zaujmou a jejich autorky se mohou těšit na výhru!

Vybrat si můžeš z několika možností:

- Natura pleťová voda s alkolemem pro mastnou pleť
- Natura pleťová voda bez alkoholu pro suchou normální a smíšenou pleť

Natura pleťové vody

- Natura 24 krém na suchou a citlivou pleť
- Natura 24 krém pro mastnou pleť
- Natura 24 krém pro normální pleť

Krémy Natura

Při péči o pleť je nutné respektovat typ pleti a správné propojení produktů.

Často se zanedbává právě čištění a místo použití pleťové vody si obličej pouze namažeme. Problémem ale je, že pokud pleť nevyčistíme, účinné látky neproniknou do pokožky tak, jak by měly a výsledek pak není úplný.

Pokud trpíme mastnější pletí, neměli bychom se snažit za každou cenu pleť vysušit. Pak dosáhneme přesného opaku a mastnota se bude tvořit o to více. Proto není pravda, že mastná pleť by se neměla mazat. Krémy nejsou pouze mastné, ale především hydratují.

Jedničkou v hydrataci je právě kosmetika Natura, která využívá sílu konopného oleje a dalších přírodních látek a dodává tak pleti potřebou péči. Konopný olej se lisuje za studena v bio kvalitě z kanadského konopí a tak nepřijde o nejdůležitější látky.

Propojení správné čistící a pečující kosmetiky může s naší pletí udělat divy, a proto bychom se měli přesvědčit, že používáme kvalitní produkty, které dělají naší pokožce dobře. Natura je certifikovanou přírodní kosmetikou bez parfémů a jiných přidaných škodlivých látek.

Úvodní foto: pixabay.com

Komentáře

Terezinda 7.8.2015 14:18

Protože se cítím lépe

Gabrieless 7.8.2015 15:20

Zdravá a krásná pleť je pro mě čistá pleť. Na čištění pleti si dávám vždy záležet, nikdy se nezapomenu odlíčit, ani když přijdu domů v ranních hodinách, odlíčení je pro mě prioritou každého dne. O svou pleť se snažím pečovat jak ráno, tak i večer. Snažím se ji hýčkat, protože špatná péče o pleť, nebo žádná péče o pleť se neprojeví ihned, ale projeví se až po několika letech, kdy už je celkem pozdě... Sice makeup dokáže divy a občas dost velké, ale pro mě je důležité mít čistou a zdravou pleť, i když zrovna nejsem namalovaná.

Sharon 7.8.2015 19:20

Já si teď hledám chlapa, tak potřebuji zaujmout krásnou zářivou přírodní pletí a to už mi jen z názvu dodá Natura !

Jj1112 7.8.2015 22:56

Zdravá a krásná pleť je pro mě neproblematická pleť. Mám problémy hlavně s pupínky a citlivosti pleti. Moje pleť nepříme kdejaký krém, a většina ani nepomáhá. Tento krém se mi zalíbil, a mohl by být účinný.

kamila-a 8.8.2015 8:58

Pro mne znamená zdravá a krásná pleť nemožné. Od puberty - asi od 12 let, se mi velice zhoršila pleť a bojuji s tím dodnes - je mi 19. Snažím se najít nějaké přípravky, které by tomu zabránily, ale ne a ne zmizet. Vložila jsem do spousty krému, micelárních vod a odličovačů spoustu peněz, ale bohužel zatím žádný mi nepomohl tak, jak bych si představovala. Ráda bych se cítila krásná, i když jsem odlíčená, a třeba díky této kosmetice by to bylo lepší. Moc bych si totiž také chtěla říct, že mám krásnou a zdravou pleť a že se cítím sama ve své kůži dobře. Protože člověk by se měl cítit ve své kůži dobře.

Andrej 8.8.2015 10:03

Se zdravou a krásnou pletí se cítím sebevědoměji. O svou pleť se starám především tak, že na sebe nepatlám makeup a jiné podobně věci, co ji zhoršují. Preferuji přirozenost.

Peggie 8.8.2015 11:56

Zdravá a krásná pleť pro mě momentálně znamená jeden velký sen. Mít zdravou a krásou pleť je podle mě hodně důležité, protože je na ní všechno postavené. Hůř se dělá make-up, když pleť není zdravá a jsou s ní problémy. Já sama od 12 let válčím s pupínky, které mě do teď nepřešly a pořád se objevují. Někdy je to až únavné, do přípravků jsem vložila už tolik peněz, ale nikdy mi nepřišlo, že by nějaký pořádně účinkoval. Myslím si, že zdravá pleť dodá ženě hodně sebevědomí. Může vyjít ven bez make-upu a přitom se za to nemusí stydět. Může být na sebe hrdá.. Já bych se tak cítila.. Je to stejně, tak důležité jako krásné zdravé vlasy.. O každý kousíček těla bychom se měly pečlivě starat a věnovat mu svůj čas.

Vendááá 9.8.2015 15:40

pro mě je zdravá a krásná pleť cíl, kterého chci dosáhnout. O pleť se snažím starat nejlíp, jak umím, aby byla zdravá a svěží. S krásnou pletí se cítím být celá krásná a mé sebevědomí roste Nechápu lidi, kteří se své pleti nevěnují a jen naplákají, jak ji mají nekvalitní. Se vším se dá bojovat, i když je to boj někdy hodně těžký, ale pak ten výsledek stojí za to a jedinec může být na sebe náležitě hrdý.

The world of makeup 9.8.2015 17:10

Zdravá krásná pleť je zdravé krásné sebevědomí.

monarecenzie 9.8.2015 19:44

Zdravá pleť nie je len vizuálne krásna, ale zároveň dodáva osobe sebavedomie. Stačí nahodiť len úsmev a človek je krásny. Ja ako majiteľka suchej pleti s akné si občas neviem predstaviť vyjsť von bez make upu, pretože neznesiem pohľady ľudí na moju pleť a to mi už je cez 20 rokov. Snažím sa s tým bojovať a byť prirodzene krásna s čistou hebučkou pleťou.

kristina21431 9.8.2015 20:56

Zdravá a krásna pleť je práve tá bez vyrážok, ktorá nie je ani príliš mastná, ale ani príliš suchá. Chcete cítiť ako aj ona dokáže dýchať ten istý čerstvý vzduch ako Vy. Dodáva sebavedomie a krásu bez potreby akýchkoľvek zbytočných chemikálií. Na výlet sa pustíte len s hydratačným krémom a vedomím, že sa aj tak bude každý obzerať na vašu krásnu žiarivú pleť. Pre mňa je zdravá pleť zodpovednosť, ale aj sebavedomie v jednom. Každodenné čistenie. Potrebný oddych a spánok. Pitný režim. To všetko. ale aj iné veci nám dopomáhajú k ideálnemu výsledku.....jednou z nich je možno aj výrobok značky Natura...ktovie

Jelen S. 10.8.2015 10:15

Zdravá a krásná pleť je pro mě aktuálně jeden z velkých cílů, ovšem zatím ne tak úplně jednoduše dosažitelných. Neztrácím však naději a nevzdávám se bez boje, o pleť se starám poctivě a s vytrvalostí a to ne jen " z vnějšku" všemožnými kosmetickými přípravky, ale snažím se i dodržovat zdravý jídelníček, dostatečný pitný režim a pokud to alespoň trochu jde tak i dostatek spánku. Věřím, že moje pleť moji snahu jednou ocenění. Pubertou jsem proplula doslova bez pupínku a to jsem péči o pleť nijak neřešila. Bohužel nezůstalo to tak navždy a moje pleť i přes veškerou péči pořád dělá problémy. Zřejmě se rozhodla, že si ty pupínky musím užít alespoň dodatečně. Snad mě to do třiceti přejde

Ellen Rash 10.8.2015 11:40

Pleť je tak zdravá a tak krásná, jak zdravou a krásnou si ji uděláš . Jen málo lidí se může pyšnit od přírody dokonalou pletí, proto je potřeba se o ni zdravě a krásně starat. Miluju přírodní kosmetiku, je šetrná, voňavá a pomáhá mi. A zdravá a krásná pleť je podle mě taková, kterou nemusíš nijak maskovat. Prostě ráno vstaneš, osvěžíš ji, dodáš, co potřebuje, usměješ se na sebe do zrcadla a prostě záříš.

pajinasro 10.8.2015 16:10

Zdravá a krásná pleť je pro mě hodně důležitá a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je, že když se o pleť budu hezky, šetrně a poctivě starat odvděčí se mi ve stáří. Hodně lidí si myslí, že zdravé pleti je těžké dosáhnout a proto si na obličej "napatlá" spoustu bezúčinných chemických přípravků a myslí si, že pro svou pleť udělal vše. Hlavní čím by sme se měli řídit v péči o pleť je, že méně znamená více. A nezapomínejme na přírodní kosmetiku, protože lidé kdysi neměli chemické přípravky a vypadali krásně a bez vrásek a neměli problémy s pletí.
Zdravou pleť si představuji tak, že nepotřebuje žádné líčidla a přesto ohromí.

Ay 11.8.2015 7:44

Říká se, že nezáleží na tom, jak člověk vypadá, ale to si jen namlouváme, abychom ukonejšili své zoufalství nad vlastními nedostatky. Na vzhledu záleží, vždy záležet bude a pleť je jednou z našich osobních vizitek. Je základem krásy ženy. Zdravá a krásná pleť je pro mě něčím, co si musím tvrdě zasloužit prostřednictvím velmi disciplinované péče o ni a sebekontrole při dodržování pitného režimu i rozhodování, co sním. Od jedenácti let bojuji s poměrně vážnou formou akné zahrnující pleť jako smáčenou olejem 20 hodin denně, velké a hlavně bolestivé boláky po celém obličeji a samozřejmě několik let depresí a nulového sebevědomí. Díky své pleti jsem se však začala zajímat o zdravý životní styl a o kosmetiku více do hloubky. Baví mě objevovat nové přípravky, které skutečně fungují. Nejhezčí pocit pak je, když mohu takový přípravek doporučit svým čtenářkám a obratem zjistím, že jim opravdu pomohl.

Veggie Bodyfitness lifestyle CZ 11.8.2015 8:56

Jako aktivní sportovkyně denně namáhám svou pokožku. Make-up, pocením ve fitku, otíráním ručníkem, běžným denní fungováním. Je pro mě však důležitá nejen celková forma (připravuji se na závody), ale také kvalita pokožky a pleti, která je také v soutěži hodnocena. Z tohoto důvodu musím své pleti dopřávat opravdu kvalitní péči. Navíc jsem také alergik a bývalý ekzematik, takže nemohu používat jen tak nějakou kosmetiku, ale vše nejlépe v BIO kvalitě a bez přebytečné chemie. Z tohoto důvodu bych ráda vyzkoušela tuto pleťovou péči. Se značkou Cannaderm mám již z minulosti výborné zkušenosti, kdy jsem používala jejich krémy určené právě ekzematikům.
Své poznatky pak s radostí předávám dále svým čtenářům a čtenářkám, jejichž zpětná vazba mě velice zajímá.

Sister & Brothers 13.8.2015 10:10

Krásná a zdravá pleť pro mě znamená, že je vše v pořádku a to jak zevnitř, tak i zvenku. Už od malička pečuji o svoji pleť (kdo maže, ten jede!) i přestože mi není zas tolik let, srovnám-li svoji pleť se svými spolužačkami ze základní školy (které jsou dlouholeté kuřačky a péči nikdy moc neřešily), jsou rozdíly viditelné na první pohled. Od základní školy se totiž řídím heslem, že díky správné prevenci (pravidelné péči, snaze jíst nějaké ty vitamíny apod., jsem nekuřák), pak za pár let ušetřím nemalé finance (a nějakou tu bolest) na "záchranu" své špatné pleti .

Lavandula Diary 17.8.2015 16:07

Pre mňa je krásna a zdravá pleť dôležitá, pretože tým, že sa o seba staráme, vyjadrujeme lásku ku svojmu telu. Myslím si ,že je dôležité sa mať rád. Telo máme len jedno a bude nám slúžiť po celý život, preto je dôležité sa oň starať. Či je to zdravá strava, šport alebo kozmetika. Z veľkej časti to závisí od nás ako sa budeme cítiť keď budeme starí .

Simkastyle 18.8.2015 8:28

Zdravá a krásná pleť je známkou vnitřní i vnější pohody a lásky k sebe sama. Pleť a kůže je náš hlavní oděv a měly by jsme ho mít čistý a upravený. A rozzářená zdravá pleť působí stejně jako úsměv...sympaticky, přátelsky a dokáže ovlivnit cokoliv si budeme přát.

Jógínka s.r.o. 18.8.2015 10:31

Pokud jsou oči oknem do naší duše, pak je naše pleť zrcadlo, které odráží, jak to tam uvnitř vlastně vypadá. A s dnešní životosprávou plnou fast-foodu, kávy a krekrů s lučinou, to nebude žádný zázrak. Nebo naopak. Je to velký zázrak, že přes to všechno, je žena schopná vypadat skvěle. Možná Vám nevadí vyhazovat peníze za předraženou kosmetiku a mít deset druhů make-upů a korektorů, místo abychom toho, abychom si dopřáli zdravější oběd a práci bez stresu. Pokud mám zdravou pleť, což ji dělá krásnou, znamená to, že dbám na svůj život po všech stránkách a to je dle mého názorů velký úspěch

Tynecicka 18.8.2015 14:54

Pro mě zdravá a krásná pleť je, když se tak člověk i cítí. A zdravá a krásná se citím ve chvíli, kdy nemám potřebu používat makeup. Kdy si můžu jen dát řasenku a bez stydu vyjít ven.

Primadonna Girl 20.8.2015 14:00

Zdravá a krásná pleť je pro mě symbolem zdravé a krásné duše a vyváženého životního stylu. Není žádnou novinkou, že zrovna pleť a tvář reaguje na změny nejrychleji, ať už tím je abnormální opalování, přemíra sladkostí nebo velké množství stresu. Každá tato změna se na pleti (alespoň na té mé projevuje pupínky, kruhy pod očima a jinými nedokonalostmi. Proto vím, že jakmile se nějaký takovýto symptom na mé tváři objeví, není to (jen) chyba kosmetiky, ale hlavně mého životního stylu. Pro zdravou a krásnou pleť tak nestačí se pouze namazat krémem, je třeba pracovat na celém svém já.

Cllaire_m 21.8.2015 11:59

Mít zdravou pleť je určitě důležité z několika faktorů a to nejen pro mě, ale i pro spousta dalších lidí.
Jednou z věcí je, že když má člověk zdravou, tím pádem i hezkou pleť, tak se sám cítí o dost lépe, tudíž to vlastně souvisí i s psychikou a tím jak si člověk věří. Se špatnou pletí si může člověk připadat méněcenný.
Je fajn nemuset se stydět za vlastní pleť.

Zdencia 22.8.2015 8:57

PROČ JE DŮLEŽITÁ ZDRAVÁ A KRÁSNÁ PLEŤ ?
Obličej je to první, co na člověku vnímáme. Zdravá pleť je odrazem vnitřního zdraví i duševní rovnováhy. Takový člověk se cítí sebevědomější. A nemluvme jen o obličeji. Kůže jako orgán je pro naší tělesnou schránku velice důležitá a má mnoho funkcí. Často ji zanedbáváme, neboť se zaměřujeme pouze na obličej. Takže co proto: živit ji zevnitř (vitamíny, bylinky, vyvážená strava...), vzduch, pohyb a zevně kosmetické přípravy na celé tělo. Nezapomínat na vlasy, nehty.

Batseba 24.8.2015 18:10

Věřím tomu, že krása je VIZITKA ženy.

Každý z nás dostal do vínku bílý papír, naši pleť, na který každý den našeho života něco napíšeme.

Někdo má papír počmáraný, nezdravým způsobem života. Jiný možná nevědomky maluje na papír nesmazatelné čáry starostí a trápení...

Já chci mít vizitku krásné a zdravé pleti, psát na ni kvalitním perem a jemnými barvami, obohacovat ji vnitřní krásou a těšit se pouze z decetních kaligrafických čar z úsměvu a radosti.

ChristiBene 25.8.2015 20:50

,,Zdravá a krásná pleť nám usnadňuje život. Především slovo ZDRAVÁ je důležité.
Podle mého názoru, pokud je pleť zdravá je zároveň i tou nejkrásnější.
Zobrazuje se na ni život, který žijeme. Každá sekunda našeho života ovlivňuje naší pleť.
Zaslouží si aby s ní bylo zacházeno jako s křehkou květinou. Potřebuje hydrataci a péči s láskou.´´
Díky mami, už vím, proč je důležité pečovat o svou pleť.

Fairychain 28.8.2015 9:53

Každá z nás by chtěla mít krásnou a dokonalou pleť. Mně bohužel do vínku dána nebyla a tak vím, jak umí akné psychicky člověka ničit a ovlivňovat. Z nejhoršího jsem se už dostala, ale vím, že pleť mít dokonalou nikdy nebudu a vždy se o ní budu muset starat na 200%. Mít zdravou a tím pádem krásno pleť je sen a myslím, že slečny a ženy, které ji mají si neváží daru (většinou genetiky), který jim byl darován.

enthusiaster 28.8.2015 10:48

Pro mě je zdravá a krásná pleť důležitá asi jako pro každou holku, která chodí na střední. Jde o to vypadat použitelně, i když máte třeba zrovna školu na sedm a pokud se jako většina malujeme skoro stále naše pleť to prostě pocítí. Proto jsou tady produkty jako Natura, které se o naši pleť dokáže postarat. Já sama svůj vysněný produkt stále ještě hledám, tak proč nezkusit zrovna tento typ?

Zuzka Švihlíková 29.8.2015 20:00

Zdravá a krásna pleť je základom krásy každej ženy. Pleť nám prezrádza to, ako sa o seba staráme, koľko máme rokov, čo jeme, koľko spíme ... jednoducho náš životný štýl.Žena by mala byť dámou a dámy sa o seba starajú

Verulfby 30.8.2015 16:20

Ahoj pro mě zdravá a krásná pleť znamená to, že já dodávám tělu potřebný živiny a zdravý věci a pak se mi to vrací na náladě i té pleti .

A když mám zdravou a krásnou pleť, tak i já se cítím mnohem líp

Saja 9.9.2015 16:18

Krása a zdravá pleť pre mňa znamená jeden z najviditeľnejších výsledkov, že sa o moje telo a teda aj pleť príkladne starám a dodávam mu všetky dôležité vitamíny a samozrejme aj pohyb Taktiež krásna pleť napomáha aj sebavedomiu, ktoré je v dnešnej dobe veľmi dôležité a žena, ktorá si cíti vo svojej koži dobre vysiela zo seba pozitívnu energiu a pre mňa je to aj krásna žena

Shades of Silvie 10.9.2015 9:09

Osobně si myslím, že pleť je ukazatelem toho, co jíme. A protože nikdo není dokonalý a mlsná je na denním pořádku, podepíše se to právě na naší pleti. Poté hledáme produkty, které by naši pleť přeměnily na dětskou prdelku, ale ve většině případů jen vyhodíme peníze oknem, protože chemie pleť ještě více podráždí a vyhlásí ji tak věčnou pupínkovou válku.

Proč je pro mě v jedné větě důležitá krásná a hlavně zdravá pleť? Protože poté jsem se sebou spokojená.

Nickysbook 10.9.2015 11:54

Napíšu to jednoduše, proč je pro mě zdravá krásná pleť důležitá? Proto obličej je většinou první, čeho si na nás ostatní, kteří s námi komunikují všimnou. Zdravá a krásná pleť vypadá svěže, omladí člověka, dodá celkovému vhledu "šťávu". Na krásnou pleť se snadno aplikuje makeup, který ji udělá ještě krásnější, krásně s ní splyne a bude vypadat daleko lépe než na zanedbané pleti. V dnešní době milionu a jedné možnosti, jak se o pleť starat je podle mě nutnost nezanedbávat se a opečovávat se. Navíc péčí o pleť si takové prodloužíme mládí, vrásky se nám budou vyhýbat trošku déle a budeme krásnější.

Blogerky.cz 11.9.2015 12:52

Všem děkujeme za účast a nápadité komentáře. Kosmetiku Natura vyhrávají:

@kamila-a
@Ay
@Výzva přijata

Vítězkám gratulujeme!

Terezah 3.10.2015 2:47

Zdravá, krásná pleť je největší klíč k úspěchu v kosmetickém světě na kterém můžete stavět, ale i pro spokojenost nás všech. Proto je velmi důležité starat se o sebe každodenním čištěním pleti, dobrou životosprávou a celkovým přístupem k sobě samé.

Lovely Imperfections 13.10.2015 16:39

Zdravé a krásné pleti se snažím dosáhnout už velmi dlouho, ale je to pro mě běh na opravdu dlouhou trať. V pubertě, když jsem se o svou pleť ještě nezajímala, jsem jí dala řádně zabrat, hlavně svým zlozvykem - mačkáním pupínků a strháváním stroupků. A teď se to snažím vše napravit, moje pleť blázní, často je vysušená a zůstaly mi jizvičky. Proto je pro mě teď zdravá a krásná pleť takovým snem, kterého bych chtěla dosáhnout, i když vím, že už to nikdy nebude úplně stoprocentní

Míša Vavřinová 26.10.2015 20:53

Krásnou pleť neznám, protože od 12 doslova bojuji s akné. Ale čistou ano. To je pro mne nejdůležitější faktor. Nemusím mít obličej jako dětskou prdýlku, ale chci vědět, že se o něj dobře starám. Možná tedy denně můžu závidět kolemjdoucím krásnou a zářivě čistou pleť, určitě se ale za tu svou nemusím stydět. Možná není krásná, ale také není zanedbaná. S tímhle vědomím a přístupem ani nepotřebuju tuny make-upu, i když to mi chvíli trvalo, přijít na to, co je nejdůležitější

Nevarblbe.cz 26.10.2015 20:55

Krásná a zdravá pleť je pro mě důležitá proto, že je to ten nejkrásnější a nejvýraznější šperk, jaký žena může mít. Nezáleží na tom co má na sobě a jestli se líčí nebo ne, protože zářivá pleť je doplněk, který se hodí naprosto ke všemu a je sexy za všech okolností

Tess90 27.10.2015 8:15

Zdravá pleť pro mě znamená moc, a to z duvodu že pracuji jako hosteska a občas se mi stává že musim nějakou akci kvuli problémum s pletí odřeknout, duvod je jednoduchy , mam hodne problematickou , citlivou a mastnou plet, navíc trpím atopickým ekzémem a proto je pro me velmi důležité aby mi produkt který použiju na kuži opravdu sednul a dokazal to že nebude pálit, že nebudu po nem ještě více mastná a hlavně že se po něm neosypu což je často velký problém , občas se mi stane že se osypu i po dekorativní kosmetice a to je pak velký problém . akné mě v poslední době trápí i jindy než jen ve dnech které my ženy nemáme rády. Mít zdravou plet pro mě tedy znamená mít ji konečně zdravou a krásnou .

zaninkaa 3.11.2015 19:17

Problemy s pleti nemam a proto peci nevenuji moc casu. Rada bych, aby se to zmenilo. Jednou za 14 dni pouzivam tri dny v kuse masku, miluji ten pocit, kdy je pokozka hladounka a zivejsi.

Meggi 4.11.2015 16:19

Zdravá a krásna pleť je základom dokonalého vzhľadu.
Bez zdravej pleti nie je dokonalé žiadne líčenie a žiadny look, každá sa chce cítiť dobre i bez make-upu a presne to je ten čas kedy najviac túžime po bezchybnej pleti a každú chybičku krásy vnímame oveľa viac.

Sydney Sleek 15.11.2015 8:45

Ak je pleť zdravá, aj duša je zdravá.

kristinkaa 22.11.2015 16:25

Čistá pleť je krásna a sexi

Luci blog 23.11.2015 16:37

Pro mě znamená určitě hodně, mám s tím docela problém udržet si čistou a krásnou pleť protože mám hodně akné. Akné má asi spoustu holek a opravdu to nevypadá zrovna nejlíp a make-up to moc nezakryje. Každá holka se chce cítit dobře i bez make-upu a tohle by byl super způsob jak to vylepšit.

Časprodva 24.11.2015 15:04

Zdravá pleť, zdravé tělo

Nicole Blog 26.11.2015 7:41

Pro mně je to hodně důležité, protože mi většina pleťově kosmetiky nevyhovuje, momentálně používám kosmetiku Bione a je úžasná, tak věřím že tahle bude taky.

Mám pleť citlivou, smíšenou. Je vážně těžké najít něco co by mi vyhovovalo. Po umytí mám pleť suchou tak je potřena jí nějak hydratovat.

Poslední dobou se zaměřuji na přírodní kosmetiku, která je pro mou pleť šetrnější a opravdu mi ten stav té mé pleti zlepšuje.

Miluji čistou, hydratovanou pleť, bez pocitu únavy a vysušené pleti

Vea 26.11.2015 18:45

Trpěla jsem hodně aknózní pletí a od té doby vím, co to je starat se o svou pleť a udržovat ji neustále čistou. Podle mě je zdravá a krásná pleť odraz toho, jak žijeme a jaké vitamíny svému tělu poskytujeme

basically_domi 8.12.2015 13:19

Zdravá pleť je pre mňa tá, ktorá nie je mastná na ktorej nie sú žiadne zapálené vyrážky a uhry.
Krásna pleť je pre mňa tá na ktorej je vidno, že sa o ňu žena stará a aj keď používa rôzne prípravky na to, aby bola ešte krajšia.

JennyTailor 8.12.2015 14:43

Zdravá a krásná pleť pro mě znamená splnění mého snu. Snažím se jí každým dnem stále více přiblížit. Někdy už jsem jí hodně blízko, ale pak se jí zase vzdálím na tisíce let. Myslím, že každý na první pohled ocení, když má žena krásnou pleť a je vidět, že o sebe pečuje.

marketizna 25.3.2016 15:47

Když jsem byla mladší, měla jsem neskutečný problém s černýma tečkama a styděla jsem se za to. Začala jsem chodit na kosmetiku a snažím se svou pleť udržovat, tak abych se cítila já co nejlépe. Pravidelné odličování, pleťové masky a podobně. Problémem je, že pracuji v baru, kde se kouří, a to dává pleti hodně zabrat. A jelikož je to práce, kde svůj obličej vystavuji denně stovky lidem je vzhled pro mě dosti důležitý.
Každopádně moje pravidlo je, že udržovaná a krásná pleť je vizitkou každé dívky

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.