24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Polská blogerka zažívá světový úspěch

15.08.2015

Co odlišuje Weroniku Zalazinskou od ostatních děvčat? Její styl, milý úsměv či její dar oslovit? Líbí se nejen náctiletým slečnám, ale i světoznámým návrhářům. A vše začalo jako jedny obyčejné nudné zimní prázdniny v roce 2009…

Jednoho dne se rozhodla, tehdy ještě třináctiletá Weronika, psát blog o módě. Sama hledala inspiraci v módních blozích zahraničních blogerek, které ji oslovily natolik, že se v nich sama našla. Nejprve se s velkým světem internetu seznamovala. Psala zejména o věcech, které se jí líbí, které by si popřípadě chtěla koupit. V roce 2011 si milovnice 50 let, založila blog raspberryandred.net. Tady začíná její příběh.

Nejprve si jí všimla polská média. Byla v několika talkshow například v Dzień Dobry TVN (polský Good Morning America!). Weronika se tedy neplánovaně stala známou teenagerkou po celém Polsku. Její sláva rostla. Napsalo o ní Teen Vogue a Elle. Nyní ji zná celá Evropa a poznává jí i svět.

V letošním roce se zúčastnila CANNES v Paříži. Zde byla jako ambasadorka L’Oréal Paris Casting Creme Gloss na premiéře filmu V hlavě (Inside Out). Prošla se po červeném koberci, a zástupy fotografů se mohly přetrhnout, aby ulovily alespoň jednu její fotku. Na sobě měla nádherný bílý komplet od Bizuu, ke kterému krásně kontrastovala její opálená kůže z předešlé návštěvy Řecka, a sandálky od Louis Vuitton. Ve volbě určitě nesáhla vedle. Posuďte sami.

Weronika v Paříži

Mimo tuto akci se zúčastnila Mercedes-Benz Fashionweeku v New Yorku a fotila pro spousty módních značek. Nyní studuje na Londýnské univerzitě komunikaci a digitální média. Svůj blog bere stále jako zábavu. Radost jí dělají především její čtenáři. Ráda jim sděluje své pocity a nálady, anebo s nimi chatuje jako s kamarády. Jejím hlavním tématem je samozřejmě móda, kterou nadevše miluje.

Weronika miluje módu

Nedávno byla Weronika, původem z Krakowa, v Tokiu kvůli svému projektu se značkou Olympus. Je to druhá část projektu. Ta první se konala v Santorini v Řecku.

Weronika na násvštěvě v Tokiu

Pokud máte rády poutavé a vtipné články obohacené o nějaké ty módní inspirace, tak se určitě podívejte na Weroniky blog. Věříme, že upoutá vaši pozornost, tak jako tu naší.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.