24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Poznejte zázračnou islandskou kosmetiku z divokých bylin

12.07.2016

Na výběru kosmetiky si dáváme opravdu záležet. Obzvlášť, když se jedná o tu pečující. Ne každá pečující kosmetika dokáže nejen hydratovat a vyživovat, ale také pomoci s kožními potížemi, jako je ekzém, lupénka nebo akné. Purity Herbs z Islandu to umí a nyní o ni můžete soutěžit.

V poslední době se čím dál více zajímáme o původ a výrobu kosmetiky, kterou používáme. Zjišťujeme, z čeho se vyrábí, odkud pochází, jak vznikla i jak probíhá její testování. Všechny tyto faktory jsou velmi důležité a rozhodují o kvalitě a ekologickém dopadu.

Společnost Purity Herbs Organics vznikla již v roce 1994 a byla založena Andém Raesem a Ástou Kristín Sýrusdóttir v Akureyri. Andrého zájem o léčivé byliny přešel v experimentování a následnou výrobu olejů a krémů. Když Ásta poprvé vyzkoušela jeden z jeho krémů na ekzém dítěte z místní školky, výsledky byly úžasné a krému se začalo říkat „zázračný“. Až do nynějška zůstává jedním z nejprodávanějších produktů této značky.

A právě ekzém je jedním z kožních onemocnění, na které kosmetika Purity Herbs působí velmi příznivě. Pomáhá ale také na lupénku nebo akné. Její 100% přírodní složení umožňuje používat kosmetiku na všechny typy pokožky a to bez rozdílu věku. Skvělou zprávou také je, že Purity Herbs není testována na zvířatech.

Ve Skandinávii už je tato kosmetika prověřena zákazníky po 20 let, v Česku a na Slovensku jsou nyní k dostání nejprodávanější výrobky.Sbírání bylinIsland je jednou z mála oblastí na Zemi, která není znečišťována průmyslem. Byliny, které se do výrobků přidávají, jsou ručně sbírané, a proto zaručují tu nejlepší kvalitu. Kromě divokých islandských bylin s léčivými účinky se do výrobků přidávají prospěšné látky jako je například včelí vosk, jojobový, mandlový nebo měsíčkový olej. Najdeme v nich ale i neobvyklé oleje, jako je pomerančový, myrhový nebo mandarinkový olej.

Z bylin se pak často využívá světlík lékařský, heřmánek terčovitý, kokoška pastuší tobolka, kostival lékařský, pukléřka islandská nebo mateřídouška časná.

Jedním z oblíbených produktů je například Skin Roller, který je skvělý na akné, vřídky a drobná poranění. Bylinná tinktura vysušuje kůži, vyčistí ji a také dezinfikuje. Tato směs alkoholu, léčivých bylin a esenciálních olejů má také antibakteriální účinky.Skin RollerDalším oblíbencem je již zmiňovaný Wonder Cream, neboli zázračný krém, který je používán již přes 20 let. Je velmi vhodný pro dospívající a problematickou pokožku, ale používat ho může celá rodina. Pomáhá i na drobné popáleniny, extrémně suchou pokožku, ekzém nebo vřídky.Wonder Cream

Pokud jste kosmetiku Purity Herbs ještě nevyzkoušeli, nyní je ta pravá chvíle. Můžete se totiž zúčastnit právě probíhající soutěže o tyto dva výrobky nebo si v e-shopu Zdraví z Islandu zakoupit vzorky a vyzkoušet, zda krémy fungují právě na váš problém. :)

Komentáře

MIRKA 1 12.07.2016 7:22

chtěla bych navštívit celý Island

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.