24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Půjčka mimo banku? Nemusíte se bát

19.09.2016

Stydím se a asi ani nejlepší kamarádce bych to neprozradila (natož mámě...), občas se mi stane, že mi zkrátka úplně nevyjdou peníze. Vždy ke konci měsíce výrazně omezím nákupy čehokoliv, ale když už to jinak nejde, řeším to prověřenou nebankovní půjčkou. 

Rychlá půjčka

Nebankovním ústavům jsem se vyhýbala jako čert kříži, přišlo mi, že jde o samé lichváře. Jednou jsem ale v tramvaji vyslechla hovor dvou hezky oblečených upravených holek a překvapilo mě, jak se o nebankovní půjčce bavily jako o něčem zcela běžném. Nedalo mi to a doma jsem na koukla na Rychlá půjčka.cz. Přišlo mi super, že nemusím dokládat příjem – což o to, mám co doložit, ale proč mají na personálním oddělení vědět, že to s penězi občas tak nějak nevychytám... Také mi vyhovovalo, že jde vše vyřídit přes internet a nemusím nikam chodit. No a co mě dostalo, že peníze máte na účtu během pár minut. Fakt, za čtvrt hodiny jsem ze zvědavosti koukla do internetového bankovnictví a chybějící tři tisíce tam opravdu byly. Příští týden dorazila výplata, půjčku jsem hned splatila a bylo po všem. Do doby, kdy jsem za půl roku zapomněla, že mám zaplatit nedoplatek za elektřinu, hned jsem věděla, co s tím.

Srovnejte si to

Nabídek na nebankovní půjčky je plno, když se vám nechce přemýšlet, která je pro vás ta pravá, koukněte na srovnávač Coolpujcky.cz. Je to největší bezplatný srovnávač finančních produktů, pomůže vám, ať už potřebujete úvěr, hypotéku, zkonsolidovat své úvěry anebo máte zájem o kreditku. Škoda, že tenhle server neexistoval, když jsem si brala hypotéku, možná, že bych teď nemusela občas řešit rychlé půjčky. Ale za rok budu dělat refixaci, tak srovnávač Coolpujcky určitě využiju, ať mě zas někdo nepřemluví na nějaké nesmysly.Půjčka bez banky

Japonská půjčka

Japonsko není zrovna země, kterou bych až tak obdivovala, móda je tam sice pěkná, ale lidé mi přijdou trošku divní, jak pořád pracujou a nemají žádný osobní prostor, bydlí v kójích, kam se sotva vejdou. A že se přezouvají do speciálních papučí na záchod? No comment. Ale Japonská půjčka je fajn produkt. Nevím, jestli ji vynalezli přímo v Japonsku nebo proč se jí tak říká, ale to je jedno. Výhodou je, že si můžete půjčit s nulovým úrokem, a to už od tisíce korun. Příjmy dokládat nemusíte, ale proklepnou si vás v registru a nepůjčí vám, pokud jste zrovna nezaměstnaní – berte to jako svoji výhodu, ono dostat se do dluhové pasti, díky, nechci. Nepotřebujete ale ručitele, což je super, že do svých problémů nemusíte tahat nikoho dalšího. Jestliže vám občas někdo jukne na výpis (přiznávám, můj jinak dokonalý přítel je trošku zvědavý), můžete si nechat peníze vyplatit na terminálu Sazky. Fakt se nemusíte bát, že by v tom byla nějaká levota, Japonská půjčka byla vyhlášena nezávislým finančním serverem www.bankovnipoplatky.cz jako nejvýhodnější krátkodobá půjčky v ČR. Takže žádné obavy. Rozhodně vás tady nenavádím, abyste nebankovní půjčky brali jako pravidelný doplněk příjmu. Ale na řešení mimořádných a nečekaných výdajů je to skvělé, levné a hlavně diskrétní řešení.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.