24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

"To, jak mě lidé znají v showbyznysu, je jen role." Říká Markéta Reinischová

23.09.2015

Žena, kterou všichni dobře známe a vídáme po boku známých českých osobností. Moderátorka a novinářka, která dokáže celebritám nadzvednout mandle. Většinou Markéta dráždí celebrity, kdo ale dráždí Markétu? S kým nejvíce sympatizuje a co se jí naopak příčí?

Markéto, pohybujete se denně mezi celebritami, ke kterým chováte nejvíce sympatií?
Mé sympatie má Libor Bouček, pro svůj humor a nadhled, Sagvan Tofi, jelikož je to moje rodina, velmi ráda potkávám své sousedky Janu Švandovou a Simonu Krainovou. Pár lidí ze SuperStar, protože jsem byla u jejich zrodu – Sámer Issa, Filip Jankovič, Petr Bende… Ale velmi ráda si popovídám se starými hereckými bardy, protože tolik historek má málokdo. Nezapomenu na vyprávění Radka Brzobohatého.

O které z českých celebrit byste řekla, že má potenciál stát se světovou?
Zcela jednoznačně herec Hynek Čermák. V posledním filmu Gangster Ka je neuvěřitelný.

Zaujal mě váš názor, že bulvár udělal hodně lidí slavnými a bez něj by nebyli nic. Rozvedete to?
Vzhledem k tomu, že jsem pracovala léta ve Spy, který tady byl prvním bulvárem, tak s tím mohu souhlasit. Díky Spy se spousta lidí nakopla a stala se celebritami. Leoš Mareš, Tereza Kerndlová, Helena Zeťová, modelky… Markéta ReinischováJe známé, že osobnosti showbyznysu na sebe hodně upozorňují a posílají náměty k tomu, aby se o nich psalo. Kdo myslíte, že má tohle nejvíce za potřebí?
Celebrity tzv. céčkové a nižší kvality. A pak ty, které si jen myslí, že jsou celebrity.

Jak často se setkáváte s konfrontací celebrit, o kterých napíšete?
Minimálně. I když se najdou jedinci, kteří doposud nepochopili, že jsou veřejné osoby, které jsou vůči fanouškům zodpovědné za své chování. Bez nich by totiž nebyli tam, kde jsou.

Jaké akce máte nejraději? A které jsou pro vaši práci nejvíce inspirativní?
Nejraději poznávám nové restaurace, jelikož jsem vášnivá kuchařka, tak to mě inspiruje. Pak módní akce, jako jsou fashion weeky a určitě divadelní představení.Markéta v Karlových VarechExistuje celebrita, o které byste z nějakého důvodu nikdy nenapsala?
Určitě bych nikdy nenapsala o celebritě, která trpí vážnou nemocí nebo prošla velkou bolestí.

Co byste poradila lidem, kteří by se chtěli stát českými celebritami?
Aby netlačili na pilu a byli přirození. Hrát si na něco, co nejsou, je cesta do pekel. U nás je totiž velmi málo upřímných a hlavně vtipných celebrit.

Vypadá to, že si svou práci užíváte, nechybí vám někdy anonymita?
Ale já mám anonymitu. To, jak mě znají lidi v showbyznysu, je jen role. S touto postavou skvělá volba šatůJste hodně aktivní. Staráte se o svůj facebook, moderujete, píšete články… Kolik máte volného času a jak ho nejlépe využijete?
Nejraději vařím pro svého muže a přátele, jsem opravdu velmi dobrá kuchařka. Za což bych chtěla poděkovat své babičce, která už není mezi námi. Ráda trávím čas se svou neteří Lucinkou a synovcem Míšou, blízkou rodinou. A vnitřní klid a čistou mysl nabírám při cestách do Asie nebo mám ráda víkendové návštěvy evropským metropolí. Vůbec hodně cestuji…

Co dělala Markéta, než začala dráždit celebrity? :)
Úplně první prací byla bookerka v modelingové agentuře, práce za barem u svého expřítele, pak jsme vedla jeden podnik a nakonec skončila v bulváru. Je to už 15 let, tak to asi není špatná cesta…Stále v okolí pěkných chlapůMarkéto, kdo dráždí vás?
Hloupí lidé.

Jak se díváte na trend blogování? Sledujete nějaké blogerky?
Baví mě, je to svět novinek, postřehů, poznatků, nadhled a ostrovtip mladých lidí… Moc fajn. Ano sleduji blog kuchařky Kamury, módní blogy - InuT, Czech Chicks, MysticLipstick… Ale určitě je toho víc, co mi na facebooku padne do oka. :)Markéta si opět bere na paškál známou tvářA na závěr… Co nevtipnějšího se vám stalo ve společnosti?
To se dá velmi těžko shrnout do jedné historky, velmi ráda se bavím, a jelikož jsem rockstar, tak je vždy veselo. Zvu vás na večírek a uvidíte, že se nudit nebudete. :) Některé historky nelze publikovat, protože by na několik dní obsadily titulní strany… Velmi Vám děkuji za zájem, přeji mnoho úspěchů a neustálý úsměv na tváři.

My moc děkujeme za rozhovor a na večírek rády přijdeme. :) 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.