24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

V objevu měsíce září zvítězila Dovolenkářka!

15.09.2015

I v září se nám přihlásila spousta super blogů. Bylo opravdu z čeho vybírat a kreativita českých blogerek se zdá být každým měsícem větší. Předchozí dva měsíce vedlo na plné čáře jídlo. Září ovšem představuje první vítězku z kategorie Travel!

Blogovat se dá prakticky o čemkoliv. Prostřednictvím blogů se můžeme dozvědět o nových trendech, zajímavých chutích, nevšedních outfitech nebo o fascinujících místech. Do objevu září vás bylo přihlášeno opět mnoho a vybírání nebylo vůbec jednoduché. Vítězku už ale máme!

Objevem září se stává blog Dovolenkarka.cz, který nám přináší opravdu praktické tipy, rady a recenze ohledně cestování. Pomáhá najít levné letenky, skvělé hotely a inspiraci na vytouženou dovolenou. To vše a ještě mnohem více najdete na tomto blogu. Pokud se zrovna nikam nechystáte, můžete se alespoň pokochat skvělou dokumentací cizích krajů. 

Opět se můžete těšit na představení tohoto blogu a jeho autorky prostřednictvím rozhovoru a exkluzivního článku pro Blogerky.cz! Aby ostatní blogy nepřišly zkrátka, máme pro vás i tentokrát Top 5, o kterých se už brzy dozvíte.

Gratulujeme. :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.