24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Velká vánoční výzva s Remingtonem! Získej vlasy jako ze salónu

09.11.2016

Dokonale krásné vlasy a upravený účes po celých 24 hodin už nemusí být jenom snem. Remington přináší novou řadu produktů PROluxe, která zaručí účes jako ze salónu. Buďte krásné 24/7 jako Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, zúčastněte se nové výzvy.

Remington přichází s novou řadou s názvem PROluxe! Její ambasadorkou je blogerka a Česká Miss World 2016 Natálka Kotková.Natálie KotkováKromě překrásného rose gold designu tahle řada nabízí hned několik skvělých technologií, které zaručí, že váš účes bude vypadat po celý den jako od profesionální kadeřnice. Dokonalý styling vykouzlíte raz dva. Žehlička i kulma disponují technologí OPTIheat, která zaručí dlouhotrvající účes. Žehlička s povrchem Ultimate Glide vám vykouzlí 5x hladší vlasy jedním tahem a kulma díky svému hrubému povrchu Grip Tech zabrání vlasům, aby při manipulaci klouzaly. Kulma Remington PROluxeŽehlička Remington PROluxe

Remington PROluxe posouvá hairstyling zase o kousek dál a vy nyní máte skvělou možnost vyzkoušet, jak si produkty z nové rose gold edice poradí s vašimi vlasy. 

Jaká jsou pravidla?

1) Napiš nám do 15. 11. 2016 do komentáře, proč chceš vyzkoušet novou řadu PROluxe, uveď zda bys chtěla zkusit kulmu nebo žehličku a přidej odkaz na svůj blog.

2) 16. 11. 2016 zveřejníme jména 6 vybraných blogerek, z nichž 3 pošleme žehličku Remington PROluxe a 3 kulmu Remington PROluxe. 

3) Vybrané blogerky musí do 6. 12. 2016 připravit článek na svůj blog a vložit odkaz do komentáře pod tuto výzvu.

4) Autorka nejlepšího článku si bude moci vybrat jakýkoliv produkt od Russel Hobbs.

Tak neváhej a přihlaš se. :)

Komentáře

Fairychain 08.11.2016 8:25

Tohle je naprosto parádní výzva! Vždycky jsem se zajímala o nové technologie a přípravky na vlasy. Rozhodně mě zaujala kulma s větším obvodem, avšak kónickým tvarem a moc ráda bych ji vyzkoušela. Musí vykouzlit parádní lokny a navíc řada PROluxe slibuje nezklouzávání vlasů? Všichni kdo používáme kónické kulmy, které nemají klipy víme, jak je to těžké, protože si vlasy musíme přidržovat a já jsem se už nejednou popálila. Takže toto mě rozhodně hodně zaujalo. Navíc Remington je značka, která si u mě už potvrdila svou kvalitu a doma na vlasy nepoužíváme jinou už celé roky.

http://fairychain.blogspot.cz

LadyK 08.11.2016 8:47

Wow, tak to je nejlepší výzva, která se zde zatím objevila Super, a děkujeme, že dáváte blogerkám možnost vyzkoušet i takové značky jako Remington, jejíž ambasadorkou je ještě navíc skvělá Natálka

Já si vlasy žehlím po každém umytí, protože jsem bohužel zdědila po svém taťkovi neforemné a vlnité vlasy. V současné době používám od Remingtonu jejich starší model, tuším že S1510, a i když ji mám už několik let, tak musím říci, že mi za tu dobu dobře posloužila. Chtěla bych vyzkoušela tuto novinku, protože bych ráda porovnala, kam se tato značka posunula no a samozřejmě mne zajímá technologie OPTIheat a to, jaký bude mít efekt na mé vlasy

www.be-impressive.cz

KarolinaB 09.11.2016 8:33

Tak tahle výzva je božská!
Zaujala mě kulma a to nejen díky té skvělé barvičce, ale i funkcí. A proč bych zrovna kulmu chtěla vyzkoušet? No protože já stále nosím rovné vlasy a chtěla bych vyzkoušet natočené vlasy s touto kulmu. No a taky ráda zkouším nové věci, které mě ne přestávají udivovat.

https://karolka13.blogspot.cz

Medvěd 09.11.2016 8:40

Já bych chtěla raději kulmu. Nelíbí se mi rovné vlasy. Sama mám vlasy jen lehce kudrnaté a chtěla bych více. Taky bych ráda vyzkoušela zas novou techniku. A jak budou reagovat moje dlouhé vlasy na to.

Blog mě a mého Medvěda www.medvedtestuje.cz

Vea 09.11.2016 8:44

Jsem hrozně ráda, že u nás jde blogová scéna takhle hezky dopředu a i nám, těm méně známým blogerkám, jsou poskytnuty tyhle skvělé příležitosti, jak vyzkoušet nové produkty a nějakým způsobem své poznatky předat svým čtenářům! Asi měsíc zpátky jsem si ostříhala své dlouhé vlasy na délku po ramena, protože byly zničené a necítila jsem se v nich hezky. Teď půjdu ke kadeřnici a mým plánem je vytvořit si na hlavě šedé omré, na což se strašně moc těším, protože je to pro mě velký krok dopředu. Myslím si, že by mohlo být zajímavé tvořit i s takto krátkými vlasy, protože vypadají nádherně jak vlnité, tak rovné Možná i z tohoto důvodu, bych kulmu s žehličkou moc ráda vyzkoušela, ale nebudu zapírat, že to není i kvůli tomu neodolatelnému vzhledu! Děkuju za takovou výzvu, potěšila!

www.veass.blogspot.cz

Gabrieless 09.11.2016 9:04

Moc ráda bych se této výzvy zúčastnila, protože vlasové stylery patří k mé každodenní rutyně. Dalším důvodem je, že Remington patří do mojich oblíbených produktů, co se týče vlasů a tak bych ráda vyzkoušela jejich novou řadu, která má krásný design. Dalších důvodem je , že ráda zkouším nové věci a produkty, především pokud se jedná o vlasy a vlasovou péči. A protože jsem ještě nenarazila na kulmu po které bych ráda sahala, když si chci vyrazit, tak bych právě tu chtěla zkusit nejvíce.
www.gabrieless.com

All my cosmetics 09.11.2016 9:57

Ráda bych vyzkoušela na své dlouhé vlasy žehličku. Mám doma jednu obří verzi nějaké no name levné značky a špatně se s ní pracuje. Řada PROluxe vypadá velmi lákavě a zajímalo by mne, jak by si poradila s mými neposlušnými "rozlítanými" vlasy.

https://allmycosmetics.blogspot.cz/

Sistershoods 09.11.2016 10:43

Dobrý den,

celý život mě "trápí" kudrnaté vlasy, které mám od přírody. Můj sen je mít vlasy rovné a dlouhé, ale zdravé. Od svých patnácti si vlasy žehlím, ale zároveň se potýkám s poškozenými vlasy. Proto bych chtěla žehličku. Mít krásné, lesklé a rovné vlasy je mé celoživotní přání

e-mail: sistershoods@gmail.com
http://sisters-hoods.blogspot.cz/

style-and-smile 09.11.2016 10:59

Ráda bych se připojila do této výzvy, protože od přírody mám kudrnaté vlasy, ale ráda bych chtěla mít dlouhé a jasně že rovné vlasy. Tahle značka je opravdu super sama jsem měla už jednu žehličku. Ráda bych tuhle možnost měla žehličku vyzkoušet, důvodem je to, že ráda zkouším nové věci a různé přípravky na vlasy.

Misa.Pavlikova15@gmail.com
http://style-and-smile15.blogspot.cz/

TerriP 09.11.2016 11:29

Od značky Remington mám fén a žehličku a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Strašně ráda bych vyzkoušela i kulmu, protože věřím, že dokáže i s mými vlasy nemožné. Vlasy mám jemné a přitom zničené od odbarvování a někdy je celkem těžké s nimi něco vytvořit. Navíc většinou mám problém v tom, že mi vlny nic nevydrží a hned zplihnou i po použití laku na vlasy. Proto mě právě tato kulma zaujala v tom, že má speciální technologii, která zaručuje dlouhotrvající účes.
Vlny jsem vždy vytvářela jen s pomocí žehličky a tak bych ráda poznala ten rozdíl, ať už ve výsledku nebo v aplikaci. A třešničkou na dortu je samozřejmě barva, které je naprosto dokonalá!

www.terripeterk.com

JanesBeauties 09.11.2016 11:47

Výborná výzva! Rad produktov Remington ma veľmi zaujal, má krásne prevedie a ak splní to, čo sľubuje, je to dokonalý výrobok. Mala by som záujem o kulmu na vlasy, nakoľko moje vlasy sú nefarbené, jemné a vlny mi naozaj dlho nevydržia. Dúfam, že sa na mňa usmeje štastie a budem si môcť vyskúšať kulmu na svojich vlasoch!

www.janesbeauties.blogspot.sk

Vůně ze Severu 09.11.2016 12:03

Dnes existuje velká spousta výrobků, které Vám slibují, že jsou zaručeně nejlepší na trhu, ale ještě žádný nesplnil to, co bych očekávala. Od přírody mám vlnité, občas až kudrnaté vlasy a většina lidí mi je závidí se slovy, že s nimi nemám skoro žádnou práci a chce se mi až smát jejich naivitě. Moje vlasy potřebují spoustu péče a také bych jim chtěla tu nejlepší dopřát. Proto bych chtěla vyzkoušet kulmu, která by mým divokým vlnám dala pořádný tvar a patřičnou noblesu, kterou si určitě zaslouží. www.vunezeseveru.blogspot.cz

Veronique beauty 09.11.2016 12:42

Já mám za svůj život se značkou Remington jen samé skvělé zkušenosti. Vždy, když někdo potřebuje poradit přípravek na vlasy, vždy mu doporučuji právě tuto značku. Sama mám již druhou žehličku Remington a s oběma jsem byla vždy spokojená. A proto bych moc ráda vyzkoušela tuto kónickou kulmu s větším objemem, která vypadá nádherně z designové strany a zároveň zajímavě svým větším objemem.

www.veroniquebeauty.cz

Růžová rtěnka 09.11.2016 15:17

Páni, tak tato Vánoční výzva od Remingtonu zní úžasně Já mám značku Remington velice ráda a mám od ní doma několik výrobku. Mezi mé nejoblíbenější s nejpoužívanější patří fén na vlasy D8700 a žehlička na vlasy S 8500. S oběma výrobky jsem neskutečně spokojená a jiné bych si nepořídila! Na výrobky z této nové řady PROluxe jsem se již dívala a narazila jsem na ně díky krásné modelce Natálce Koktové, která se stala novou tváří této značky. Výrobky mě velice zaujaly a bylo by skvělé vyzkoušet novou kulmu na vlasy, jelikož má stará kulma již dosloužila, takže by se mi velice hodila A jako budoucí kadeřnici (učím se kadeřnicí, tak by se mi pro mé modely velice hodila.. Tím pádem bych jí mohla vyzkoušet, jak na sv vlasy, tak i na jiné vlasy. Jelikož každý má vlasy jiné a ne každému vyhovuje to, co ostatním

Takže jsem již odpověděla i na jednu podmínku v této výzvě a to, jaký výrobek bych chtěla v případě výhry vyzkoušet. Ano, ráda bych vyzkoušela kulmu na vlasy
Třeba se mi na Vánoce poštěstí!
Blog - www.nela-prochazkova.blogspot.cz

S pozdravem,
Procházková Nela

DOMI HAPPYMAMA 09.11.2016 15:33

A kdo by nechtel? Vzdyt je to Remington ! Nejsem beauty blogerka posedla dekorativkou, jsem mamablogerka posedla vlasovymi stylery. Ksicht si nepredelam, ale vlasy muzu mit jine kazdy den. A to me tak bavi!! Na vlasy si nelejsknu koupit kdejakou kulmu nebo zehlicku, Remington miluju, vim, ze se u nej muzu spolehnout na kvalitu a neskutecne rada vlasove produkty testuju a srovnavam . Z tehle vyzvy jsem vazne HAPPY . A tak bych si prala podrobit zatezovemu testu zehlicku, vypada skvele a je uzka...a ja mam doma sirokou
http://domihappymama.blogspot.cz/?m=1
Prima den
Vase Domi

somethingbykatep 09.11.2016 15:42

Vlasy mám dost nepoddajné a hodně vlnité. Z tohoto důvodu jsem dříve častokrát sahala po žehličce na vlasy, bohužel jsem měla nekvalitní značku, žehličku, která se na jednom pramenu musí držet x minut aby se pramen vůbec narovnal. Což je jeden z důvodů přoč mám nyní vlasy dost zničené, suché, roztřepené. Žehlička mi vlasy hodně pálila. Proto bych ráda vyzkoušela kvalitnější žehličku na vlasy. A tato by se mi líbila i kvůli své barvě, která je naprosto nádherná.

http://somethingbykatep.blogspot.cz/

Lavandula Diary 09.11.2016 22:37

Ja by som produkt chcela vyskúšať, pretože moje vlasy sú jemné, ani rovné a ani vlnité. A keď ich aj vyžehlím alebo natočím, tak sa často vrátia no svojej prirodzenej polohy. Preto by som chcela produtk vyskúšať, či dokáže skrotiť aj moje vlasy

http://lavanduladiary.blogspot.sk/

Teri the Butter 09.11.2016 22:48

Moc ráda bych vyzkoušela žehličku. Vlasy jsem si žehlila několik let. Začala jsem hodně brzy, v té době nebyly žehličky na takové úrovni jako dnes. Samozřejmě po několika letech každodenního žehlení jsem si z vlasů udělala suchou slámu. Tak moc jsem chtěla dlouhé vlasy, takže jsem se bránila i stříhání konečků. Je to už nějaký čas, co jsem si z vlasů nad zadek nechala udělat vlasy po prsa. Jsou jako znovuzrozené. Žehlím už jen výjimečně, ale doma žehlí i mamka se ségrou, které žehlí skoro denně a všichni se dělíme o jednu žehličku za pár korun. Ráda bych tuhle novinku vyzkoušela, s žehličkou se totiž dají vytvořit nejen rovné vlasy. Ráda s vlasy a účesy experimentuji, a také bych ráda srovnala mé zkušenosti se starými žehličkami.Tato žehlička určitě tak vymazlená, že s ní půjde hravě vykouzlit jak rovné vlasy, tak i krásné lokýnky!

http://terithebutter.blogspot.cz/

vendulajirmannová 10.11.2016 7:28

Opravdu ráda bych vyzkoušela žehličku. Mám aktuálně vlasy střihu delšího mikáda, které se snažím pěstovat, nicméně se mi nehezky kroutí. Z toho důvodu si je musím denně žehlit, abych nevypadala jak strašidlo. Bohužel mám doma doslova staletou žehličku, která mi vlasy trhá, pálí, ničí konečky a tím se mi i daleko zpomaluje rychlost růstu, jelikož je musí neustále zastřihovat. Navíc mi žehlička připadá praktičtější v tom, že se dá ve většině případů použít i jako kulma, což se v období plesů jistě hodí.

http://vendulajirmannova.com/

Rozianne Fantagiro 10.11.2016 17:04

Moc ráda bych chtěla vyzkoušet kulmu a to proto, že mám velmi jemné a vlasy, které rychle ztrácejí objem, a proto by mě velmi zajímalo, jak si s nimi tato kulma poradí a jak dlouho případně vlnky vydrží. Myslím, že by má recenze mohla pomoci mnoha dívkám s podobným typem vlasů, při rozhodování, zda si kulmu zakoupit.

http://musicalismydream.blogspot.cz

Nicole Blog 10.11.2016 17:04

Dobrý den,

ráda bych vyzkoušela kulmu na vlasy a do výzvy se chci zapojit, protože už delší dobu váhám nad koupi nové kulmy a taky ráda střídám účesy.
Ráda nosím vlny místo rovných vlasů, obzvlášť v sychravém počasí. Vlny si dělám žehličkou na vlasy, ale stále to není ono Žehlička na vlasy je fajn věc, ale né všechno s ní jde udělat tak, jak si přeji. Navíc je super vyzkoušet nové věci a doporučit je dál

Hezký zbytek dne!

Zde je můj odkaz na blog:
www.nicolepicknmix.blogspot.cz

E-mail:
okruhlicova.n@seznam.cz

simonetablog 10.11.2016 21:35

Velmi zajímavá a skvělá výzva! Žehličku PROluxe bych chtěla vyzkoušet hlavně z toho důvodu, protože slibuje dlouhotrvající účes. Mě bohužel nikdy dlouhotrvající účes nevydrží a tak stále hledám vhodnou žehličku,která mi tento výsledek zaručí a hlavně splní. Nemám čas chodit do kadeřnického salonu a tak mě velmi nadchla žehlička PROluxe protože zaručuje dokonalý výsledek. S touto žehličkou bych se konečně cítila jako opravdový profesionál a určitě by to ocenily i mé vlasy.

www.simonetablog.blogspot.cz
email: simonetablog@seznam.cz

Mischkaab 11.11.2016 18:01

Zrovna asi před týdnem jsem se dívala na stránky Remingtonu a narazila na tuto novou úžasnou kulmu z kolekce PROluxe. Hnedka jsem si řekla, že ji chci mít. Nejen, že má krásný vzhled, ale podle videí i krásně natočí. Vlny vypadají přirozeně. Když jsem narazila na tuto výzvu, tak jsem si řekla, že musím určitě zkusit štěstí, protože ta kulma vypadá prostě úžasně. Moc ráda bych ji vyzkoušela a napsala na ni recenzi. Podobnou kulmu ještě nevlastním, proto mám zájem právě o ni. )
Přeji hezký den a tato výzva se opravdu povedla!

secret-diary-of-beauty.blogspot.cz
michaela.balgova@gmail.com

Peggie 12.11.2016 13:18

Pěkný den

Tato výzva se opět moc povedla a já vám za ni moc děkuji Řekla bych, že mojí velkou závislostí svou rovné vlasy. Žehlím si vlasy pět let a za tu dobu jsem zjistila, že nesnáším, když mé vlasy nejsou dokonale rovné. Momentálně mám delší mikádo, bohužel moje vlasy pořád protestují. Nepěkně se kroutí, a proto je musím každý den žehlit. Bohužel moje žehlička je asi stoletá a aplikace s ní není vůbec jednoduchá. Je to spíš noční můra, která moje vlasy neskutečně tahá a ničí. Ty stejně pak nevydrží krásně rovné celý den, což mě irituje nejvíc. Z toho důvodu bych ráda vyzkoušela žehličku na vlasy PROluxe. Zaujala mě především svým krásným rose gold vzhledem a keramickým povrchem, díky kterému jsou vlasy 5x hladší. Prostě bez žehličky na vlasy nedám ani ránu. Tahle výzva je skvělá, tak proč to nezkusit?

http://life-by-peggie.blogspot.com/

The world of makeup 12.11.2016 14:03

Krásný den,

tak lehšího ježíška jako je nová kulma Remington si pod stromečkem asi nedokážu ani představit. Kulmu sháním už dlouho a značka remigton je pro mě naprosto top přístrojích na styling vlasů. Pamatuji si svoji první žehličku, právě od značky Remington je to už asi šest nebo sedm let, ale stále ji mám doma a sahám po ní velmi ráda. I když už její místo pomalu nahrazuje nová žehlička, ona je stále mojí stálicí. A byla bych velmi ráda, kdybych k nim mohla přivítat i novou kulmu na vlasy

Hevi

Katalin 12.11.2016 18:52

Tak toto je naozaj parádna výzva.

Nakoľko kulmu (aj keď staršiu) už od Remingtonu mám a som s ňou maximálne spokojná, rada by som vyskúšala žehličku. Kamarátky mi vždy hovoria, že mi pristanú krásne rovné vlasy, no nakoľko je moja žehlička dosť slabá, veľmi nerada si žehlím vlasy. Zaujímalo by ma, či by mi to s touto žehličkou šlo a najmä či by si poradila s mojimi jemnými vlasmi, no myslím si, že áno. Určite by som bola nadšená z takéhoto testovania, pretože mám značku Remington nesmierne rada a bolo by to pre mňa nie len výzvou, ale aj krásnym predčasným darčekom pod Vianočný stromček. A keďže som si k Vianociam aj priala žehličku, aspoň by som ušetrila nejaké tie korunky

Everythin Kate 13.11.2016 13:29

Úžasná výzva, produkty vypadají naprosto luxusně! Doposud jsem vyzkoušela samé nekvalitní kulmy i žehličky, proto by byla takováto kráska dokonalým předvánočním dárečkem!
Mám dlouhé neposedné vlasy, a tak je jejich správná úprava hned znát. Proto bych Proluxe ráda vyzkoušela, byl by to pro mé vlasy zázrak! Potřebují uhladit, a tak bych volila žehličku ♡

Můj blog: www.everythin-kate.cz
E-mail: everythinkate@gmail.com

S pozdravem,
Kateřina Sýkorová

Irenka 13.11.2016 20:30

Produkty bych ráda vyzkoušela, protože vzhledově působí skvěle. Rose gold barvu miluji. Ráda bych zkusila žehličku, protože moje vlasy jsou polovlnité a já mám raději vlasy rovné. Zatím jsem zkoušela samé levnější žehličky s kterými trvalo dlouhou dobu než byly všechny vlasy rovné a ani rovné nevydržely celý den.

www.elegantandcosmetics.blogspot.cz

S pozdravem
Irena Slováková

Veggie Bodyfitness lifestyle CZ 14.11.2016 10:54

Ráda bych vyzkoušela kulmu, jelikož mám vlasy rovné a zatím jsem nenašla kulmu, která by uměla vytvořit krásné lokny.
Také ráda s vlasy experimentuji. Hladký vyžehlený vzhled je elegantní, ale proč nebýt trochu extravagantní?

bodyfitness-lifestyle-cz.blogspot.cz

Hezký den

MišMaška 14.11.2016 13:36

Velmi by ma potešilo vyskúšať kulmu, pretože vždy som túžila po krásnych kučerách. Vyskúšala som rôzne značky, ale aj keď sa na hlavu postavým, vlny mi nevydržia dlhšie ako pár minút. Ale stále verim na zázraky s názvom Remington. Pozdravuje Vás MišMaška www.mismas.co.uk

Radulinka 14.11.2016 21:35

Krasna vyzva! I ja musim potvrdit, ze se znackou Remington mam skvele zkusenosti a rada bych zkusila stesti a zapojila se do vyzvy o kulmu na vlasy. Vlasovy styling a celkova uprava vlasu jsou nezbytnou soucasti meho ranniho startu. Momentalne pouzivam Babyliss a rada bych vyzkousela neco noveho. Miluji vlny a moje zavislost na nich stale stoupa.

http://www.meetmylovelyworld.com

Krasny den,
Radulinka

Another Dominika 14.11.2016 21:52

Krásný den,

tohle je opravdu úžasná výzva a byla bych nadšená, kdybych měla možnost vyzkoušet novou rose gold žehličku na vlasy Nejenže vypadá nádherně, ale i 5x hladší vlasy jedním tahem zní jako sen. Sama mám vlasy spíše kudrnaté, bohužel se mi ale každý vlas kroutí jiným směrem, a tak mi často nezbývá nic jiného, než si vlasy žehlit. Bohužel moje současná žehlička má už to nejlepší za sebou a místo krásně vyžehlených vlásků mi vlasy spíše ničí.. Už delší dobou se poohlížím po nějaké nové žehličce na vlasy a tahle by byla úplně nejideálnější ♥

Přeji krásný den,
Dominika

http://anotherdominika.blogspot.cz/

Beauty by Lenka 14.11.2016 23:28

Zapájam sa na poslednú chvíľu do tejto výzvy aj ja. Milujem nádherne upravené vlasy , ktoré vyzerajú zdravo a je o nich kvalitne postarané . Značka Remington patrí medzi elity vo vlasovej starostlivosti a bolo by mi cťou o nej priniesť svoju revíre. Má prekrásny dizajn a keďže mám v pondelok narodeniny , tak by ma tento " darček " nesmierne potešil a zmiernil útrapy z ďalšieho pribudnutého roku !
Lenka

www.beautybylenka.blogspot.sk

Beauty by Lenka 14.11.2016 23:32

* a z týchto dvoch výrobkov ma zaujala kulma na vlasy

Rafi 15.11.2016 7:51

Ráda bych se zapojila z důvodu že mám vlasy rovné jako hřebíky a kdykoliv si je navlním, a použijí všechny možné přípravky nikdy mi vlny nevydrží déle než 2-3 hodiny. proto bych ráda vyzkoušela právě novou kulmu se kterou by mi vlny vydržely třeba o chvíli déle.

gabrielakre 15.11.2016 17:05

Krásný den!
Moc ráda bych se výzvy zúčastnila. V pubertě jsem s vlasy bojovala, ale už několik roků se snažím o ně opravdu pečovat, používat kvalitní přípravky a jíst tak, abych čerpala dostatek vitamínů. Samozřejmě ale vlasy samy o sobě nevypadají jako bych vyšla od kadeřníka, proto bych moc ráda vyzkoušela jednu z těchto dvou kulem, abych dodala účasu ještě nějaký šmrnc! A jen tak mimochodem, blíží se Vánoce, Štědrý večer a vánoční party a k těmto speciálním příležitostem rozhodně potřebujeme vypadat perfektně, no ne?☺ A myslím, že tahle kulma je přesně to, co nám k tomu pomůže a já jsem připravená ji otestovat☺

Gabi
anetagabriela.blogspot.cz

Life in pictures 15.11.2016 19:52

Priam som sa zamilovala do tejto rady, z ktorej som skusala zehlicku a fen a strasne som si ich oblubila, avsak citim, ze bez kulmy (ktora by mi konecne vycarila uces, aky potrebujem-VELKE VLNY) moj zivot jednoducho nebude uplny!!

Lucia
www.lifeinpicturesbylu.blogspot.com

Lucie 15.11.2016 21:12

Krásná výzva

Abych se přiznala, moc ráda bych vyzkoušela kulmu na vlasy. Rozhodně ji budu aktuálně potřebovat, protože přesně v sobotu jsem si pořádně zkrátila vlasy. Už nejsem až taková dlouhovláska, nyní mám delší mikádo, což je nejkratší délka, kterou jsem na hlavě měla za posledních 20 let a to už je co říct. Je to celkem nezvyk, ale líbí se mi to a navíc si připdám jako úplně nový člověk. A protože mám ráda změny a jako dlouhovláska jsem si vlasy žehlila, tak jsem si je tentokrát zkusila pro změnu navlnit a tyhle kratší vlasy vypadají lehce zvlněné naprosto božsky. Jen mi právě chybí dokonalá kulma, protože kulmování žehličkou na vlasy nebylo úplně to pravé ořechové. Proto bych byla ráda, kdyby se na mě usmálo štěstí v této výzvě, abych se na svém novém já a novém účesu mohla pořádně vyřádit.

http://estrella-2012.blogspot.cz/

Rozianne Fantagiro 24.11.2016 8:06

Kde najdu, které blogy byli do výzvy vybrány? Ráda bych si přečetla recenze od blogerek na kulmu a žehličku. Přemýšlím totiž o jejich koupi.

Everythin Kate 03.12.2016 15:09

Dobrý den,
zasílám Vám odkaz na svůj článek: http://www.everythin-kate.cz/2016/12/recenze-remington-pro-luxe-zehlicka-na.html
S žehličkou jsem maximálně spokojená!!! ♡

Děkuji mockrát za možnost ji vyzkoušet!
S pozdravem,
Kateřina Sýkorová

Fairychain 06.12.2016 7:14

Dobrý den,

mou recenzi na kulmu najdete tady: http://fairychain.blogspot.cz/2016/12/remington-kulma-na-vlasy-proluxe.html

Kulma je báječná a doma jsme si ji všechny hned oblíbily. Mockrát děkuji za tu možnost si ji vyzkoušet!

Gabrieless 06.12.2016 15:02

Krásný den,
tímto bych chtěla moc poděkovat za možnost vyzkoušet produkt z nové řady PROluxe!
http://www.gabrieless.com/2016/12/remington-kulma-na-vlasy-proluxe.html

Mischkaab 06.12.2016 17:26

Krásný den přeji,
moc děkuji za vybrání do výzvy, ráda jsem kulmu vyzkoušela, je úžasná!! Tady je odkaz na můj článek:

http://secret-diary-of-beauty.blogspot.cz/2016/12/kulma-na-vlasy-remington-proluxe-ci9132.html

Peggie 06.12.2016 19:44

Pěkný večer,

chtěla bych Vám mockrát poděkovat za předčasného Ježíška S žehličkou jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem dostala možnost ji vyzkoušet.

Odkaz na článek: http://life-by-peggie.blogspot.com/2016/12/remington-proluxe-zehlicka-na-vlasy.html

Peggie

vendulajirmannová 07.12.2016 7:23

Hezký den,

stejně jako slečny děkuji za tuto možnost. Jak jsem se žehličkou spokojená, jsem sepsala v článku pod tímto odkazem.

http://www.vendulajirmannova.com/2016/12/remington-proluxe.html

Vendula jirmannová

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.