24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nový test od Sistershoods: oční stíny Quatro

19.10.2015
AVON BEAUTY BLOG 202 lidí sleduje firemní blog
Blog o kosmetice, kráse a beauty novinkách... Zkrátka o všem, co by ti v tomhle směru nemělo uniknout. ;)

Náádherný test od blogerek Sistershood @sisters-hoods.blogspot.cz na paletku očních stínů Quatro. Čtěte a užívejte! Kačko:

"Krásný čtvrtek Vám všem,
zdravím Vás. Tentokrát Vám představuji Quatro očních stínů od AVONu - paletku, kterou jsem si moc přála a dostala jsem ji k minulým Vánocům. Ano vím, že s jejich recenzí jdu trošku později, ale třeba se Vám to bude hodit jako dárek k těm letošním Vánocům.
Toto quatro očních stínů zakoupíte u Avonu. Obsah 5g je k dostání za 159 Kč. Na výběr máte z 15 variant stínů.
Toto quatro očních stínů jsem si zamilovala ihned, jak jsem v katalogu AVONu uviděla modelku, která byla nalíčena právě odstínem metal eyes, a díky tomu se mi ještě více zalíbily.
Obal je elegantní v černé barvě. Provedení je z bytelnějšího plastu a uvnitř najdete relativně velké zrcátko, podle kterého se lze v nouzi i v pohodě nalíčit. Je to určitě ta velikost balení, kterou můžete hodit do kabelky nebo na cesty a nezabere Vám mnoho místa a díky plastu, ze kterého je obal, se Vám stíny ani nerozbijí.Mně se osobně líbí nápad v podobě perforace čísel v očních stínech. Vypadá to velmi nápaditě a netradičně a navíc to má i praktické využití. Každý oční stín má svou funkci.
 
Očíslované oční stíny se použijí následovně:
·                     oční stín 1 naneste do vnitřního koutku oka a zároveň i pod obočí,
·                     oční stín 2 naneste na horní víčko a také do záhybu očního víčka,
·                     oční stín 3 naneste blíže k vnějšímu koutku Vašeho oka,
·                     oční stín 4 naneste podél horní a spodní linie řas a také do vnějšího koutku oka. [čerpáno z oficiálních stránek Avon]
Někdo samozřejmě tento návod v podobě očíslovaných očních stínů využít nemusí, ale někdy není na škodu vyzkoušet aplikaci očních stínů podle vizážistů z AVONu a make-up tak zpestřit.Co mě na očních stínech upoutalo byl odstín 2, který vypadal jako krásný zlatý odstín. V obale tak i vypadá, ale bohužel na očních víčkách už tomu tak není. Na očních víčkách oční stín vypadá spíše tmavě žlutě než zlatě. Ano barva to není špatná, ale já očekávala více zlatý odstín.
 
Oční stín 1 je velmi světlý a lze ho krásně využít i jak výrobce píše na vnitřní koutek jako rozjasnovač, protože obsahuje i shimmer. Oční stín 2 je zmíněný zlatý tón, který já aplikuji na pohyblivé oční víčko. Oční stín 3 využívám na vnější koutek víčka a je takový temně hnědý až černý. Oční stín 4 je výrazně světlejší a je tónován do stříbrné barvy a obsahuje velké množství shimmeru.Co se týče pigmentace, tak ta se mi líbí. Oční stíny nepůsobí nevýrazně a zlatá (spíše sytě žlutá) je dostatečně výrazná, aby celé oko zvýraznila, tmavé stíny pak oko stínují a dokreslí.
 
Konzistence je ale taková spornější. Oční stíny jsou dost prášivé, což mi hodně vadí hlavně uodstínu 4, který obsahuje hodně shimmeru. Dlouho jsem tak stíny moc nenanášela, protože se mi do toho nechtělo. Ale změna přišla s nákupem sady očních štětců Real Techniques, o které i hovořila má sestra ve videu. Díky těmto štětcům lze oční stíny velmi dobře nanášet a jejich prášivost tak do velké míry vymizela.
 
Pokud oční stíny nanáším zmíněnými štětci, tak mi působí lehce krémově a sytě. Ve spojení s nimi se stíny staly mnohem komfortnější a kvalitnější. Takže rozhodně ne obyčejné štětce na tyto stíny, ale chce to prostě lepší vybavení.
Oční stíny se mi líbí, se štětci Real Techniques nelituji, že je vlastním a za dárek od ségruše a budoucího švagra jsem ráda, ale po dalším odstínu zatím netoužím.

Vlastníte také toto quatro nebo podobnou paletku od Avonu? Líbí se Vám? :)"

Kačka 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se