24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Adri

Do Příčného řezu na hambáče!

10.03.2014

Kdo by si rád občas nezahřešil, no ne? A když už, ať to aspoň stojí za to, že?! Pro milovníky hamburgerů přináším tip, kam si v Praze zajít na jeden opravdu vynikající!

Celý článek

Thajská masáž: Jak probíhala a co mě překvapilo

05.03.2014

Poslední půlrok jsem pracovala jako redaktorka v masérské škole a luxusním masážním salonu, psala jsem články o masážích, dělala rozhovory s masérama, přesto jsem nikdy na žádné masáži nebyla. K Vánocům jsem ale dostala voucher na pravou thajskou masáž do pražského salonu Elite. Vzhledem k mým neustále bolavým zádům jsem se na masáž vypravila s velkým nadšením a očekáváním. Jak tato procedura probíhala a co mě (ne)překvapilo? Na rovinu říkám, že jsem docela ráda za to, že jsem procesy masáží měla ze všech svých článků a textů dost najetý. Myslím ale, že ten, kdo toho o masážích moc neví, musí být svou první zkušeností překvapen.

Celý článek

Nehty à la pink bouquet

05.03.2014

Obdivujete nápadité a třpytivé nehtíky? Rády byste taky takové měly, ale samy si na ně netroufáte a zajít si je někam udělat je pro vás příliš velká investice času i peněz? Zkuste si je přeci jen namalovat doma, je to hračka a zábava!

Celý článek

Lahodné a voňavé bio čaje Marks & Spencer

28.02.2014

Napadlo by vás nakupovat čaje v obchodu s oblečením?

Celý článek

Adri

Jsem normální blázen, který si žije svůj (ne)normální život publicistky, novinářky, hudební kritičky, kreativního pisálka o všem krásném, zajímavém a poutavém, zvědavce toužícího po skvělých zážitcích, nenapravitelné shopalkoholičky a v neposlední řadě věčné studentky. Miluju všechno, co mně nebo druhým vykouzlí úsměv na tváři. A prostřednictvím svého blogu bych chtěla rozdávat radost, inspirovat, nabídnout místo k odpočinku, možná i k zadumání. Místo, kde můžete nahlédnout za závěs nevšedních okamžiků všedních dní...

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.