24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyzkoušeno: Ryor denní a noční krém s arganovým olejem

26.02.2014
Adri
Jsem normální blázen, který si žije svůj (ne)normální život publicistky, novinářky, hudební kritičky, kreativního pisálka o všem krásném, zajímavém a poutavém, zvědavce toužícího po skvělých zážitcích, nenapravitelné shopalkoholičky a v neposlední řadě věčné studentky. Miluju všechno, co mně nebo druhým vykouzlí úsměv na tváři. A prostřednictvím svého blogu bych chtěla rozdávat radost, inspirovat, nabídnout místo k odpočinku, možná i k zadumání. Místo, kde můžete nahlédnout za závěs nevšedních okamžiků všedních dní...
Hodnocení:
Výrobce: Ryor
Kategorie: Denní krémy
Autor: Adri
Cena: 180 CZK

Před Vánoci přišla na trh novinka od Ryoru - denní a noční krém s arganovým olejem. Reklamy hlásaly, že tyto krémy jsou vhodné pro citlivou pleť se sklony k častému zarudnutí. Což je právě můj případ. Proto jsem si krémy pořídila.

Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem obsahuje bio arganový olej, kyselinu hyaluronovou a xylitol-komplex, které zajišťují hydrataci a redukují drobné vrásky. Dále extrakt z mořských řas, který pleť zklidňuje a působí proti zčervenání

Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem obsahuje bio arganový olej , liposom ASC III, který stimuluje tvorbu kolagenu, beta-glukan eliminující působení volných radikálů a hedvábné proteiny, které zajišťují hydrataci.

A jak jsem spokojená?

Plusové body

Co hodnotím kladně, je hlavně pumpička. Nemusím rukama sahat do kelímku s krémem a tím do něj dostat nečistoty a nemusím shánět a hlídat si jakoukoli špachtličku. Jedna pumpička je přesná dávka krému, kterou na obličej potřebuji.
Krémy hydratují, dobře se roztírají a vstřebávají, nenechávají na pleti žádné stopy.
Samolepky přiložené v balení, díky kterým rozlišíte na první pohled denní a noční krém.

Negativa

Se zamezením zčervenání pleti to není zas taková hitparáda, pleť mám stále stejně citlivou.
Na můj vkus až moc řídká konzistence, preferuju hustější krémy.
Poměr cena výkon je neuspokojivý - jeden krém stojí kolem 180 korun, potřebujete oba. A že by se mi pleť díky jejich používání zlepšila oproti tomu, kdy jsem používala jen jeden stejný krém od Garnier ráno i večer, to říct nemůžu.

Oblíbené produkty