24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Garnier Ultra Doux - meruňka a mandle

24.06.2013
Alenis
Miluji pečení, kosmetiku, tvoření a poker ;)

Mé nejoblíbenější šampony vždy byly od Garnier. Po čase mě však začala trápit přesušená vlasová pokožka a tak začal hon za něčím novým ... Vystřídala jsem mnoho vlasových přípravků a nic :-( Když Garnier přišel s novou řadou Ultra Doux Provence, která je bez silikonů a parabenů, zajásala jsem. V regálu jsem hned šáhla po šampónu s meruňkou a mandlí, který je určen pro vlasy se sklonem k vysušování. To bude ono, vlasy budou určitě krásně vyživené a lesklé a nic nezatíží pokožku...

První mytí bylo zpočátku super. Krásně pěnil, úžasně voněl ... Jenže ouha, vlasy nešly vůbec rozčesat. No co, je přeci bez silikonů, tak budu muset používat i kondicioner. Běžela jsem tedy druhý den i pro kondicionér ze stejné řady... Jestli čekáte happy end, nedočkáte se. Kondicionér je tekutá bílá vodička, co s vlasy neudělá vůbec nic. Opravdu jsem na vlasech neměla nic horšího (zlatá Balea).

První neúspěchy mě neodradily od dalšího používání, a tak s doufáním, že si vlasy musí zvyknout, používala jsem je další 2 měsíce. CHYBA, CHYBA, CHYBA ... vlasy mám naprosto příšerné - lámou se, poletují jak se jim zachce, .jsou naprosto bez lesku ... no prostě na mě kříčí: "POMÓC!"

Máte někdo podobnou zkušenost?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Alenis

Miluji pečení, kosmetiku, tvoření a poker


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.