24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Alenis

Garnier Ultra Doux - meruňka a mandle

24.06.2013

Mé nejoblíbenější šampony vždy byly od Garnier. Po čase mě však začala trápit přesušená vlasová pokožka a tak začal hon za něčím novým ... Vystřídala jsem mnoho vlasových přípravků a nic :-( Když Garnier přišel s novou řadou Ultra Doux Provence, která je bez silikonů a parabenů, zajásala jsem. V regálu jsem hned šáhla po šampónu s meruňkou a mandlí, který je určen pro vlasy se sklonem k vysušování. To bude ono, vlasy budou určitě krásně vyživené a lesklé a nic nezatíží pokožku...

Celý článek

Jak bojuji s horkem?

24.06.2013

Počasí si s námi hraje. Chvilku nadáváme na spoustu vody a zimu a hned v zápětí nás sužují horka. Co dělat, když se nemůžete na celý den ponořit do vody nebo zavřít do lednice? Mám pro vás pár typů jak přežít den, když rtuť na teploměru překročí třicítku.

Celý článek

Tony Moly - Red Appletox

19.06.2013

Už to nemůžu dále tajit ... musím vykřičet do světa jednu úžasnou novinku ... Našla jsem dokonalý krém. Proč jsem tak unešená? Protože jsem ho do svých 28 let nemohla najít. Vyzkoušela jsem už všemožné pleťové krémy, od drogerek přes lékarny, až po různé alternativní vymyšlenosti a NIC.

Celý článek

Day 13: Animal print

17.06.2013

Další zadání v 31 day nail challenge je "zvířecí potisk". Dlouho jsem vybírala ve své sbírce správné barvy, aby leopard vypadal jako skutečný. Jenže mi ty barvičky nějak nešly pod "fousy", a tak je leopard nakonec růžový...

Celý článek

Day 12: Stripes

17.06.2013

Hokus pokus s novou technikou. Vím, že to není nikterak dokonalé, ale vidím v tom velký potenciál, takže budu dál trénovat až to vychytám k dokonalosti.

Celý článek

Day 11: Polka dots

17.06.2013

Puntíky opravdu můžu v jakékoli podobě. Na oblečení, doplňcích, nádobí, nehtech ... co bude puntíkatý, to budu rovnou chtít vlastnit :-D

Celý článek

Jaro 2013

03.06.2013

Zima se už pomalu odporoučila a všechny firmy nás zahrnují svými novinkami. Často to je super pokoukáníčko a při pročítání novinek se často přistihnu jak si říkám: "Jé, to chci." Naštěstí, ale zasáhne mé racionální JÁ, které mi to vymluví ... hele dyť tohle máš, jen změnili obal ... a kam bys to jako nosila? ... dyť ti to bude jen ležet doma, to nestihneš všechno unosit ... Ale tohle opravdu z jarních novinek chci!

Celý článek

Rimmel Match Perfection

26.02.2013

Dostal se mi do rukou tester všech odstínů make-upu Match Perfection od Rimmelu. Pro mě je bohužel i nejsvětlejší odstín příliš tmavý a dělal mi na obličeji mapy.

Celý článek

Nejhorší tužka na oči?

26.02.2013

Nutně jsem na dovolenou potřebovala voděodolnou tužku na oči v černé barvě. Měla to být jen taková jednorázovka, takže jsem sáhla po Essence 100% splash-proof.

Celý článek

Únorové nákupy

26.02.2013

Musím se přiznat, že tento únorový měsíc byl pro mou kreditku poměrně náročný. Od března nastupuji do nového zaměstnání a tak jsem hodně utrácela za oblečení a jako každý měsíc i za kosmetiku.

Celý článek

Náborová akce Oriflame

25.02.2013

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o to, jak jsem se "omylem" stala obětí náborové akce firmy Oriflame. Bylo to jednoho krásného dne, kdy jsem se vydala na nákupy do obchoďáku. Zastavila mě dívčina, jestli bych jí mohla věnovat minutku... měla jsem zrovna dobrou náladu a tak jsem si řekla, že jo. Následovaly dotazy jako jestli Oriflame znám a jestli bych chtěla dostávat do schránky nové katalogy.... Hmmmm, ty katalogy ve kterých tak ráda očuchávám navoněné stránky? Sice Oriflame vesměs nepoužívám, ale ráda mám přehled co je nového. Takže slečně diktuji telefonní číslo, dostávám vzoreček parfému a slečna mizí v dáli.

Celý článek

Day 10: Gradient nails

25.02.2013

Moje nejoblíbenější technika vůbec jsou přechody všeho druhu. Je to nápadité, nevšední a při vhodně zvolených barvách se dá nosit kdykoli a kamkoli. Tentokrát jsem použila světlounce fialovou a baby modrou. Kdo nezná techniku gradient, tak vězte, že je super easy ... na kosmetickou houbičku uděláte vedle sebe prhy barev, které chcete prolnout (klidně i 3 nebo 4) a pak to "naťupkáte" na nehet ... díky tomu "ťupkání" se vám nevytvoří ostré pruhy, ale krásné přechody. Určitě to vyzkoušejte ;-)

Celý článek

Day 9: Rainbow nails

24.02.2013

Vždy jsem si chtěla vyzkoušet rainbow nehtíky, ale spíš kvůli technice, kterou používám, než kvůli tomu, že by se mi duhové nehty líbily. Jak to dopadlo? Posuďte sami ;-)

Celý článek

Chloé Love

24.02.2013

Vůně, která mě nikdy neomrzí a každého zaujme ... Přesně to bylo mé přání, když jsem se vydala do parfumerií hledat tu svou pravou vůni ... Všechny jistě znáte hodiny strávené v obchodech a očichávání všeho, co se vám dostane pod ruku. Po třetí vůni už necítíte ani, kdyby vedle vás udělala "hromádku" slon, a tak odcházéte s nepořízenou.

Celý článek

Narozeninové dárečky

24.02.2013

Rok se zase s rokem sešel a já nedávno slavila 28. narozeniny. A dostala jsem spostu dárků z kterých stále má ohromnou radost. A hlavně, všechny jsou přesně podle mého vkusu ;-) A co, že jsem dostala?

Celý článek

Day 8: Metallic nails

24.02.2013

Metallic nails jsou poslední dobou velice oblíbné. Ze všech regálů v drogeriích na nás křičí: "Kup si mě!" A tak se mi doma sešly hned 2 zlaté laky. Navíc jsem se zakoukala do zlatých holo třpytek od firmy Ocean a musela si vyzkoušet, jak se mi s nimi bude pracovat. Bála jsem se, že se budou odlupovat, ale díky top coatu Better than gel nails všechno drželo jak má. Největší piplačka bylo třpytky poskládat rovnoměrně. Jak jste na tom s třpytkami vy?

Celý článek

Freeman pleťová maska

19.02.2013

Taky máte tak rády takové ty zastrčené noname drogerky? Ráda do nich občas zajdu a hledám jejich skryté poklady. Nedávno jsem v honbě za čistící maskou narazila na masky od Freemana. Nikdy jsem je ještě nezkoušela a navíc tam byla jedna, která se chlubila cenou Total beauty award za rok 2012.

Celý článek

Day 7: Black and white nails

19.02.2013

Sedmý den v 31 day nail challenge je bílo-černý. Mě tyto barvy evokují křížovku a takové ty závodnické vlajky, takže nebylo co řešit (křížovka se mi na nehty opravdu nevejde).

Celý článek

Alenis

Miluji pečení, kosmetiku, tvoření a poker

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.