24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Náhrdelníky z Ebay - Stojí za to?

18.04.2014
anet137
Jsem začínající blogerka, která doufá že uspěje v tomhle virtuálním světě. Zajímám se jak o módu, líčení, knížky tak třeba i o vaření.

Opravdu ráda nakupuji všemožné šperky, obzvlášť jsem si v poslední době oblíbila výrazné náhrdelníky. Často je nakupuji na Ebay. Vyplatí se mi to? Stojí to za to?

   Přes Ebay nakupuji docela často a musím zaklepat, že veškeré mé zkušenosti jsou pozitivní. I kdžy občas zboží přesně neodpovídalo, vždy dorazilo.  Komunikace s prodejci byla na skvělé úrovni, zatím všichni byli opravdu vstřícní. A co se týče ceny, věci jsou mnohonásobně levnější než u nás.

   Mezi mé nejčastější nákupy patří náhrdelníky. Náhrdelníky se dají pořídit od 20 - 250 Kč, záleží na tom, jaký si vyberete a kolik za něj jste ochotni dát. Rozhodně se vyplatí hledat, některé zboží je tam několikrát s hodně rozdílnou cenou.

   Všechny náhrdelníky, které mi dorazily jsou podle mého názoru kvalitní. Bývají z pevného kovu, kvalitou jsou rozhodně srovnatelné s předražným HM apod. obchody. O velkém výběru ani nemluvím. A díky nízké ceně si jich můžu pořídit několik místo jednoho z obchodu v Česku.

Tady Vám představím moje nejoblíbenější kousky

Komentáře

Sarka.R 26.03.2016 16:41

Pokud byste nehledaly nejlevnější náhrdelníky, ale naopak takové, které nikdo jiný nemá, doporučuji můj eshop: http://unikatnisperky.cz/ - Téměř všechny mám pouze po jednom kuse a jedná se kvalitní českou vintage jabloneckou bižuterii, z kvalitního kovu a broušeného skla

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

anet137

Jsem začínající blogerka, která doufá že uspěje v tomhle virtuálním světě.
Zajímám se jak o módu, líčení, knížky tak třeba i o vaření.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.