24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

MIRROR DECORATION

23.01.2014
Aneta
Jmenuji se Aneta a pracuji jako bytová designérka. Bytový design byl nejdříve dětský sen, poté velký koníček a najednou vyhraný konkurz o pracovní pozici při studiu stavební školy. Blog je jedna z věcí které chci (více než potřebuji) a kterou budu doplňovat vším co mě během mé práce potká (a že toho není málo! ) Aneta..

.. ne jen pro jedinou věc

Pokud vybíráte dekorace pouze v oblasti květinové výzdoby a svíček, je dobré nezapomenout na kouzla zrcadel. Ne jen, že díky jejich odrazu můžeme zvětšit i prosvětlit prostor, také díky jejich tvarům a dobrému umístění lze snadno zdůraznit oblíbené kusy Vašeho interiéru.


V jakémkoli stylu inteiréru nebude příliš tmavý, či světlý, vždy bude jen odrazem dokonalého celku. 
Pokud tedy nevíte jaký obraz, nebo fotografii umístit na prázdnou plochu, stačí jen vybrat designový kousek zrcadla a on splní všechnu dekorační práci za Vás. Odlehčení a originalita v jednom kousku!


 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Aneta

Jmenuji se Aneta a pracuji jako bytová designérka.
Bytový design byl nejdříve dětský sen, poté velký koníček a najednou vyhraný konkurz o pracovní pozici při studiu stavební školy.
Blog je jedna z věcí které chci (více než potřebuji) a kterou budu doplňovat vším co mě během mé práce potká (a že toho není málo! )

Aneta..


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.