24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

5 kroků, jak se starám o ruce na noc

27.04.2013
Charlott
Těší mě, jmenuji se Karla, ale raději vystupuji pod přezdívkou Charlott. Ráda hraji na piano, účastním se různých soutěží, nakupuji, fotím a píšu. :)

Nejsem člověk, který si vyčistí zuby, lehne a spí. Já si trošku v pokoji ještě poklidím, vyvětrám, načechrám peřinky, spravím si vlasy, starám se o pleť... a taky o ruce.

Tady vidíte mou péči o ruce a nehty v pěti krocích, kterou provozuji večer a nechávám působit přes noc.

1. Pilník
Přes den se o něco zadrhnu nebo se mi udělá zub a nejlepší je nehty zapilovat večer po sprchování (účinky teplé vody). Je to obyčejný smirkový pilník, který mi stoprocentně vyhovuje. ;))


2. Krém na ruce
Po pilování si dám na ruce krém s kakaovým máslem a hezky je promasíruju. Krém je z Marks&Spencer, hezky jemně voní a opravdu hezky hydratuje ruce.


3. Balzám
Balzám používám na nehtovou kůžičku, ale prý má účinkovat i na nehty (zpevnit nebo co). Toho jsem si nevšimla, ale kůžička je po pár dnech viditelně lepší. Balzám je z Essence se skoro nepoznatelnou vůní.


4. Olejíček
Až se mi balzám trochu vsákne, použiju olejíček zase na nehtovou kžičku, ale teď i na nehty. Taktéž je od Essence a nehtům opravdu pomáhá. Dobře se aplikuje a i trochu voní. Nehty si takhle napatlám a hned přecházím k poslednímu kroku.


5. Rukavičky
Na noc si natáhnu s naolejovanými nehty rukavičky a snažím se je mít až do rána. To se mi povede málokdy, ale co. :D

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Charlott

Těší mě,
jmenuji se Karla, ale raději vystupuji pod přezdívkou Charlott. Ráda hraji na piano, účastním se různých soutěží, nakupuji, fotím a píšu.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.