24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Cafe Podnebi

24.02.2013
chicoco
Chicoco is a mix of „Chic“ my favorite French fashion word and „Coco“ my favorite fashion designer. This blog was obviously going to focus on fashion... "Fashion isn’t a necessity, it is a game and the most interesting part about it is that rules are changing every day." I created the blog in 2013 and since then the blog got through a several modifications. Now it isn’t only about fashion, it is also about my life. It is all about making my readers travel with me, making them discover new products, new trends and new places to visit. Chicoco is the mirror of my lifestyle and a love story, since almost one and half year…

Nevíte kam se máte vydat v Brně? Mrkněte na můj blog, kde každý týden uveřejním jednu recenzi na zajímavý podnik, který mi padl do oka:)

Dneska tady mám malou recenzi na jednu útulnou kavárnu, která se nachází přímo na úpatí Špilberku. Nachází se tedy přímo v centru, ale je v ní krásný klid a atmosféra. Tato kavárna se jmenuje Cafe Podnebi. Hned na úvod vás přivítá masivní brána, která vám umožní pohled na úzké schody vedoucí do zahrady. Kavárna je situovaná do vnitrobloku. V létě si můžete posedět na dvorku s výhledem na Špilas a pro zimní dny, jako máme teď, vám kavárna nabízí dvě prostorné místnosti plné stolečků a židliček. Co je velmi zajímavé, je zejména osvětlení kavárny, jelikož vám nad hlavou září asi třicet kulatých koulí. Kavárna je zařízena spíše v starším romantickém stylu a při pozorném sledování můžete spatřit nápadité doplňky. Navíc tam pokaždé probíhá výstava obrazů či fotografií, takže se můžete obohatit i o kulturní zážitek. Co se týká kafe a ostatních tekutin, máte z čeho vybírat. Také si můžete dopřát nějakou dobrotu, která potěší vaše chuťové buňky. Je to také jedna z mála kaváren, kde pořídíte Cafe Latte pod 40 Kč. Jediné, co bych mohla vytknout, je pomalejší a méně profesionální přístup obsluhy, ale jestliže nespěcháte, tak to není rozhodně na obtíž.

Pro více informací se mrkněte na webové stránky kavárny, kde je i fotogalerie a cesta kudy se tam dostanete. Já jsem bohužel moc fotek nepořídila a to právě z důvodu osvětlení, které se mému fotoaparátu moc nezamlouvalo. podnebi.cz/home/

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

chicoco

Chicoco is a mix of „Chic“ my favorite French fashion word and „Coco“ my favorite fashion designer.
This blog was obviously going to focus on fashion...
"Fashion isn’t a necessity, it is a game and the most interesting part about it is that rules are changing every day."
I created the blog in 2013 and since then the blog got through a several modifications.
Now it isn’t only about fashion, it is also about my life. It is all about making my readers travel with me, making them discover new products, new trends and new places to visit.
Chicoco is the mirror of my lifestyle and a love story, since almost one and half year…


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.