24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vápník na nehty

5.8.2013
Daysy
Osmnáctiletá, zadaná, prý divná. Milující své mazlíky, víno, jahody, knížky, kolo, procházky, cestování, focení, červenou, a spoustu dalšího. Závislá na filmech, seriálech, lehce i na hudbě. Mající sklenici od kafe, do které si šetří na cestu do Francie.

Dneska vám řeknu něco o vápníku na nehty v podobě laku. Takže pokud máte s nehty problémy, třepí se vám, lámou nebo jim prostě jen schází pevnost, určitě čtěte dál. ;)

Já jsem na lakování nehtů maniak. Laků mám snad přes 30 a pořád chci víc. Snad nikdy nechodím bez laku. Nejradši mám samozřejmě barvičky, občas nějaký ten nail art, kterému se věnuju, ale někdy jdu i třeba jen s průhlednou vrstvou, jako třeba s tímto zpevňovačem. No, časté lakování dá ale nehtům zabrat a tak samozřejmě ztrácí na své kvalitě.Tento lak mi byl doporučen na jedné diskuzi, když už jsem zoufale hledala něco, co by mým nehtům pomohlo, zpevnilo je a omezilo jejich třepení. Tuhle šikovnou věcičku hodně lidí nezná, ale ti, co už ano si to jen chválili a já už teď také patřím mezi ně. Lak asi neseženete přímo v nějaké drogerii (i když je to možné), ale určitě vám ho dají v lékárně. Já si pro to zašla a první na mě lékárnice koukala, copak to chci, asi to neznala ani ona. Nabízela mi vápníkové tabletky, ale já jí vysvětlila, že je vápník přímo v laku a ona si to hned v počítači našla a už druhý den jsem si jej mohla vyzvednout.

Pokud jste někdy zkoušeli vápník na zpevnění nehtů v podobě tabletek, vykašlete se na to. Tabletky vám možná pomůžou, ale zřejmě uplně jinde. Než totiž od vašich úst dojdou až k nehtům, stihnout se usídlit někde jinde v tělě a i když vám možná pomůžou jinde, nehtů se to většinou ani nedotkne. Proto je v tomto případě lepší aplikovat vápník přímo na nehty. To lze skvěle udělat vápníkem v podobě laku od Four Seasons.

.

Zkoušela jsem už mnoho přemnoho věcí, na zpevnění nehtů. Byl nějaký krém na zpevňování, pak různé laky, které slibovaly zlepšení nehtů. Nic ale tak výrazně nepomohlo, jako přímo vápník. Rozdíl jsem začala pozorovat už asi 5 dní od začátku používání. Viděla jsem, že jsou nehty jiné a začínají se trošku zpevňovat. Momentálně je to tak necelý měsíc, co tenhle lak používám a nehty jsou výrazně pevnější. Ještě se mi trošku třepí, ale už určitě ne tolik, jako dříve a myslím, že když budu lak používat dál, vyladí se to uplně. Někdy je fajn ho nosit jen tak samotný, má průhlednou barvu (a slyšela jsem, že je možná ještě jeden druh, co má barvu do bíla, takže to taky vypadá hezky). Já si někdy nalakuju a nosím ho tedy jen tak bez barvného a každý den třeba dám další vrstvu a po pár dnech ho odlakuju, dám znovu jednu vrstvu a na to třeba už i barevný lak, protože to funguje v pohodě i jako podkladový lak. A navíc, když máte nehty zdravější a pevnější, barevný lak vám na nich vydrží déle.

.

Shrnutí je takové, že bych tento produkt opravdu vřele doporučila všem, co chtějí lepší nehty. Opravdu hodně let jsem něco podobného hledala a teď mám konečně vítěze. Cena se pohybuje mezi 40 a 50 korunama za 14 ml, což na to, jaký je to zázrak není vůbec žádná katastrofa. x)

.

Oficiální popis:
Calcium FOUR SEASONS® obsahuje pantothenát vápníku
(vitamín B 5 + soli vápníku), který dodá ihned Vašim nehtům
vápník potřebný pro stavbu nehtů a podporuje jejich růst.
Přípravek se používá k léčení křehkých a lámajících se nehtů.
Doporučená aplikace je dvakrát týdně jako podkladový lak.
Obsahuje UV stabilizátor.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Daysy

Osmnáctiletá, zadaná, prý divná. Milující své mazlíky, víno, jahody, knížky, kolo, procházky, cestování, focení, červenou, a spoustu dalšího. Závislá na filmech, seriálech, lehce i na hudbě. Mající sklenici od kafe, do které si šetří na cestu do Francie.


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.