24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Daysy

Garnier Pure Active - Čisticí péče proti akné

27.08.2013

Jak jsem před několika měsíci dostala tuto čistící péči s aktivní složkou uhlí, někdo si psal, ať pak dám určitě vědět, jak to funguje/nefunguje. Proto tu mám dnes recenzi. Tento výrobek jsem vyhrála na facebookové stránce DM, kde občas hledají "testovací skauty". První asi týden a něco jsem to používala každodenně, potom tak občas, párkrát do týdne, tak už mám otestováno a jdu teda na to, podat vám o tom zprávu.

Celý článek

Přírodní mýdla z Indie

09.08.2013

Jak je vám už možná známo, nedávno mi byla od e-shopu Auroville.cz zaslána dvě přírodní mýdla na otestování a zrecenzovanání. Měla jsem z nich opravdu radost, protože jakmile slyším slovo "přírodní", hned mám chuť to zkusit, protože ten pocit, že v tom není žádná chemie je prostě k nezaplacení.

Celý článek

Vápník na nehty

05.08.2013

Dneska vám řeknu něco o vápníku na nehty v podobě laku. Takže pokud máte s nehty problémy, třepí se vám, lámou nebo jim prostě jen schází pevnost, určitě čtěte dál. ;)

Celý článek

Daysy

Osmnáctiletá, zadaná, prý divná. Milující své mazlíky, víno, jahody, knížky, kolo, procházky, cestování, focení, červenou, a spoustu dalšího. Závislá na filmech, seriálech, lehce i na hudbě. Mající sklenici od kafe, do které si šetří na cestu do Francie.

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.