24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Some kind-a gorgeous

12.11.2012
Francoais
Ahojky, jsem jsem úplně normální a zároveň naprosto netradiční jednadvacetiletá slečna, která už nějakou tu dobu brouzdá bloggovým světem a snaží se své rady pomocí bloggu také předávat dál. Zajímám se o trendy a vlastně vše, co z nás dívek dělají krásky :-) a velice ráda bych se zapojila i do tohoto úžasného projektu.

Makeup faker na scéně

Ahojky všem, dneska pro vás mám recenzi na makeup od Benefitu Some kind-a gorgeous, který mi doporučila slečna vyzážistka od Benefitu v Sephoře při dnech Marianne. Na úvod ještě dodám, že cena je 950 Kč, obsah balení 9,5g a má verze je Light.

Tento makeup má pudrovo-krémovou konzistenci, která nejspíše kde koho  překvapí. Opravdu jsem nikdy před tím na nic podobného nenarazila a v počátku jsem měla obavy, jak to všechno vlastně dopadne. :-) Benefit slibuje, že tento makeup vám sjednotí pleť, dodá jí sametově-hebký vzhled a přitom bude působit neuvěřitelně přirozeně.

Balení je jako vždy u Benefitu přímo rozkošné. Dostanete jak makeup, tak houbičkový aplikátor a k tomu navíc zrdcátko, které pokrývá celou horní stranu. Když už nic, tak kvůli balení si ho určitě zamilujete. Přiložená houbička je překvapivě kvalitní, nijak děsivě nezapáchá a makeup se s ní aplikuje velice dobře (dávejte si jen pozor, abyste zbytečně neplácali mnoho produktu, k čemuž aplikace houbičkou často láká).

Po prvním použití jsem byla ohromena dokonale jemnou tvářičkou, jakou mi tento makeup vykouzlil a tím, že si tuto vlastnost zachoval až do večera. Zároveň se mi líbila jaká si "transformace" krému na pudr, což už vám vlastně samo složení zaručuje. Tento "gorgeous" makeup vlastně není makeup, protože nese podtitul "makeup faker" takže vlastně "makeupový podvodník". Proto nečekejte, že budu psát o tom, že má bezvadné krycí schopnosti, či něco takového. Ano, dostojí svému jménu a sjednotí vám pleť a zanechá ji přirozeně hebkou, hladkou a krásnou na pohled. Hledáte krytí, máte akné, jizvy? Pak na tenhle produkt zapomeňte. Máte normální pleť a trošku peněz navíc? Pak si tento produkt klidně dopřejte!

Jak ho aplikuji? Osvědčil se mi tento postup: aplikuji hydratační krém a bezprostředně na to jedním prstem, krouživými pohyby tento "makeup". Používám co nejmenší množství a postupně přidávám dle potřeby. Zhruba po 20-30 sekundách se barva mého obličejíku sjednotí. Vše nezapomenu zafixovat pudrem (bez něj to prostě není ono). Nakonec přidám trošku bronzeru a  budete se divit, jak krásně budete vypadat. Po tomto rituálu vše zůstane až do večera tak, jak má být bez roztékání, hrudkovatění či opadávání a rozmazávání.

S klidným srdcem uděluji 10/10.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Francoais

Ahojky,
jsem jsem úplně normální a zároveň naprosto netradiční jednadvacetiletá slečna, která už nějakou tu dobu brouzdá bloggovým světem a snaží se své rady pomocí bloggu také předávat dál. Zajímám se o trendy a vlastně vše, co z nás dívek dělají krásky a velice ráda bych se zapojila i do tohoto úžasného projektu.


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.