24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Letní piknik

14.08.2013
Just be yourself by Petra
Miluji nákupy, dobré jídlo, cestování, svého psa a ačkoli se nepovažuji za příliš zručnou, baví mě vyrábět různé maličkosti. A o tom všem a mnohem víc je můj blog.

Znáte v létě něco lepšího než jít ven s přáteli?

Ať jsou venku vedra a nebo je mírně pod mrakem, každé počasí, kdy venku nepadají trakaře a nechumelí je vhodné pro to vyrazit si ven s přáteli. A já poznala jednu skvělou věc, kterou hodlám praktikovat častěji. Piknik! Vždycky jsem v časopisech obdivovala fotky piknikových košů plných dobrého jídla a taky krásné piknikové deky a to, jak se lidé baví. Už obdivovat a závidět nemusím. A vy taky ne! Seberte partu přátel, nebo třeba jen přítele či kamarádku, vemte deku, dobré jídlo, pití a nějakou tu hru a vyražte ven. Uvidíte, že si to užijete!

My zvolili piknik ve forme grilování, ovšem měli jsme s sebou i nějaké ty bagetky, zeleninu, ovoce, máslový popcorn a hlavně sangrii, která celé akci dodala opravdu letní nádech. Ten pocit, kdy se usadíte na deku a začnete si vychutnávat dobré jídlo, pití a společnost, ten doporučuji zažít opravdu každému.

A když budete najezení, zkuste si zahrát třeba míčové hry, twister a nebo tolik oblíbený petanque nebo kroket. A jestli vás nevyžené tak jako nás déšť, věřte, že si na pikniku pobudete určitě nějakých pár hodin, protože se vám nebude chtít narušovat tu pohodu a klid.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Just be yourself by Petra

Miluji nákupy, dobré jídlo, cestování, svého psa a ačkoli se nepovažuji za příliš zručnou, baví mě vyrábět různé maličkosti. A o tom všem a mnohem víc je můj blog.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.