24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dobrý skutek na Vánoce...

19.12.2013
LucieVanKoten
Blogerka z blogu Život Podle Lucie:-)

Co je největší inspirací zřejmě každého blogera? Čtenáři. Čtenáři si vždycky řeknou, co se jim líbí, čeho chtějí víc a co je zajímá. A jakmile se mezi blogerem a čtenářem vytvoří pouto, začne inspirace přímo proudit. Sdílejí se odkazy na dobré tipy, rady, nápady, videa i různé projekty.

A jedním z těch projektů, které od své čtenářky zase moc ráda sdílím já, je i nový charitativní projekt Vlaďka dětem (www.Vladkadetem.cz). Projekt Vlaďky Řepkové pomáhajícím rodinám, které se musejí vyrovnat s nádorovým onemocněním dítěte.

 

A protože máme posledních pár dní do Vánoc, je ten správný čas udělat dobrý skutek. Něco jako Kevin ze Sám doma, který si zase musel špinit ruce otravnými zloději, aby zachránil Dankenovu truhlici hraček. Dobré je, že s Marvem ani Harrym se nemusíme obtěžovat. Zachránit nebo alespoň zkvalitnit život můžeme už finančním darem dětem na účet: 107-608 196 0237/0100, který poputuje na vybavení zdravotnické přístrojové techniky.

 

Myslím ale, že se dá pomáhat i jinými způsoby. Konec konců...děti, které i Vánoce musejí trávit po nemocnicích, taky věří na ježíška. Pokud tedy stále čekáte, komu a jak udělat letos na Vánoce největší radost, berte to jako tip. Jako malý tip s velkým výsledkem:-). Jako tip, který samozřejmě můžete zase poslat dál...

 

Mě tedy nezbývá než se rozloučit, popřát úžasné svátky, dokonalé Vánoce a hodně toho nejlepšího v celém příštím roce...

Luc.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

LucieVanKoten

Blogerka z blogu Život Podle Lucie


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.