24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Rozhovor s mou maličkostí

06.03.2013
Šárka K.
Je mi 25 let a mým největším koníčkem je kosmetika a vše s ní spojené. Na blogu se zabývám převážně kosmetikou pečující, dekorativní, vlasovou, tělovou... Ráda se podělím o své zkušenosti, vychytávky či novinky s ostatními.

Něco málo o mně...

U před delší dobou jsem požádala svou blogerskou kamarádku Amelisku (worldofameliska.blogspot.cz/) jestli by pro mě nechtěla připravit pár otázek ušitých na míru jako takové přiblížení mým čtenářkám. Je to skvělá milá slečna a tak samozřejmě souhlasila. Vznikl z toho menší rozhovor u kterého jsme se obě dobře pobavily. Nyní máte příležitost vidět a číst výsledek. Přeji hezkou zábavu:).


Ameliska chtěla, abych sem dala svou fotku. Tak je tady:).


Rozhovor jsme si jak se patří odstartovaly, 3...2...1...START!

 

Co Tě vedlo k založení blogu?


Popravdě mě nikdy samotnou nenapadlo založit si blog. Inspirovala mě moje oblíbená blogerka Elizabeth, která mi napsala, že bych si ho měla založit (něco v tom smyslu). Po nějaké době jsem se k tomu skutečně rozhoupala a tak našla svého nového koníčka. :)

 

Ve svém blogu ses zaměřila hlavně na kosmetiku. Je to ten směr, kterým chceš jít i nadále nebo prozradíš i víc ze svého života?

Záludná otázka. Záleží na mnoha okolnostech-třeba na čtenářích.

 

Takže bys nebyla proti, kdyby Tě třeba Tvé čtenářky požádaly i o nějaké články, které by se netýkaly kosmetiky? Řekněme třeba ty, které by jim dovolily Tě více poznat. Já bych byla určitě jednou z nich. :)

Určitě bych proti nebyla. Jsem tady přeci pro vás. Kdyby můj blog nikdo nečetl a nikoho by nebavil, neměl by pak žádný význam. Jsem otevřená novým nápadům. Mám ráda výzvy.

 

To se mi moc líbí! Pokud se nevěnuješ blogu, co děláš ráda ve svém volném čase?

To mě těší. :) Ráda jím a spím. :D  Dělám si legraci. Sice mě obojí baví, ale nepatří to zrovna mezi moje nej činnosti. Ráda trávím čas se svými blízkými, jako správná ženská se ráda vydávám za nákupy, ráda poznávám cizí země a nová místa a v neposlední řadě se ráda bavím. Slovo ráda mám ráda. :)

 

Tak to jsme dvě!  K tomu jídlu a cestování - prozradíš nejoblíbenější jídlo a vytouženou zemi, kterou bys chtěla navštívit?

Někomu se to asi nebude líbit, ale mým neoblíbenějším jídlem jsou krevety na jakýkoli způsob. Neznám nikoho kdo by jich zvládl spořádat takové množství. Vysněnou zemí byla vždy Francie. Konkrétně Paříž. Jako malá jsem se tam chtěla vydat na svatební cestu. Můj sen se splnil již před pár lety a to i bez svatby. Zrovna poslední dobou bych se ráda podívala třeba do Mexika, nebo na Jamajku.


Na blogu jsi prozradila, že máš přítele a já vím, že spolu žijete. Když jsi sama doma bez něj, máš nějaké své rituály, které provádíš? Děláš si třeba jako kosmetická nadšenkyně Beauty day?

Ano, to je pravda. Svoje rituály provádím bez ohledu na jeho přítomnost. Už je celkem zvyklý, ale je pravda, že dost věcí komentuje a řekla bych, že je vůbec nechápe. :) Když není doma, bývá to ale asi o tisíc procent horší. :D


Chlap tyto ženské záležitosti málokdy pochopí. :D Jak u Tebe tedy vypadá "tvoje chvilka klidu" ?

Popsala bych to spíše jako chvilku neklidu. Kam já vstoupím, tam 100 let tráva neroste. Většinou provádím hokusy pokusy a zůstává po mě pořádný binec.

 

Tak to jsi mě pobavila. :D Jak by jsi popsala sama sebe? Mně se k Tobě hodí třeba přísloví: Tichá voda, břehy mele. Hodněkrát jsi mě překvapila a určitě víš čím. :D Jaká teda jsi? :)

Nebo třeba anděl s ďáblem v těle? A jaká jsem? Sama o sobě si dovolím tvrdit, že jsem hodná, milá, trpělivá a milující osoba. Ideální žena do života. :)

 

I to by se hodilo! Řekla bych, že ses vystihla skvěle! :) Co třeba Tvá oblíbená barva, film, místo?

Budu se červenat! :* Oblíbená barva je jednoznačně černá a v závěsu za ní je zlatá.

Film? No přeci Rocky (ze soundtracku Eye Of The Tiger mám husí kůži). Nejmilejší místo je tam, kde jsem se svým milým. Tím místem může být klidně pustý ostrov a stejně tak pokoj v pětihvězdičkovém hotelu. Snad to nezní moc jako klišé.

Zní to jako odpověď zamilovaného člověka. :)

I po těch letech na tom něco bude...

 

O to je to krásnější! Vrátíme se zpátky k blogu. Máš nějaké své vysněné číslo followerů?

Jsem skromná a těším se na první stovku. Samozřejmě ale, že čím víc, tím líp. Už teď jsem za všechny čtenářky moc ráda.

 

Je něco co Ti blogování vzalo a naopak dalo?

Samozřejmě že mi vzalo. Okrádá mě sprostě o peníze. :D Co mám blog, utrácím ještě víc než kdy dřív.

A naopak díky němu jsem objevila pár spřízněných duší.

 

Je mi jasné, že doplňování kosmetických zásob musí být hodně finančně náročné. Obzvlášť, když máš každý den nový článek. Myslím, že ty spřízněné duše za to stojí! A na závěr, máš nějaký vzkaz pro své čtenářky?


Vždycky si říkám, že žijeme jen jednou, tak proč troškařit. :)

Ano, stojí. V životě na ně moc štěstí nemám...


Milé čtenářky (chtěla bych v budoucnu oslovovat i čtenáře), děkuji vám za vaše návštěvy, komentáře, vzkazy a milé zprávy. Jsem ráda, že vás můj blog oslovil a slibuji, že se vynasnažím udělat maximum pro to, aby vás bavil ještě více než doposud.

Dámy, jak píši, jsem tu pro vás, takže veškeré tipy a připomínky od vás samozřejmě vítám!!!


Mějte se fanfárově:)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Šárka K.

Je mi 25 let a mým největším koníčkem je kosmetika a vše s ní spojené. Na blogu se zabývám převážně kosmetikou pečující, dekorativní, vlasovou, tělovou... Ráda se podělím o své zkušenosti, vychytávky či novinky s ostatními.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.