24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Sobotní tipák 3.díl

20.9.2014
Susan Lorvel
Ahoj, ráda se dělím o názor, píši recenze a články. Jsem milá a přátelská, ráda vždy pomůžu. :) Nerada se vzdávám dopředu a někdy si kladu až příliš vysoké cíle. Ráda poslouchám hudbu a už 10 let tancuji :) Nebudu psát jenom o kosmetice, ale i o mých poznatcích ze života, zkušeností a dojmů. Na slovo krása, se dá dívat z několika úhlů a já se vám jí pokusím ukázat ze všech úhlů a stran :)

Ahoj, jako každý týden mám pro vás tip na film a ani třetí týden nebude vyjímkou... Chcete vědět, co to je tentokrát? Čti dál a uvidíš :)

The Fault in Our Stars
(Hvězdy nám nepřály)

Nebudu Vám tady říkat obsah tohoto filmu, protože by jste pak neměli chuť, se na tento film podívat.
Ani nevím, jak mám začít... Hvězdy nám nepřály - je to romantika... Ačkoliv já na romantické filmy nejsem, tohle je vyjímka. Připravte se, že budete brečet. Upřímně, neznám nikoho, kdo tenhle film viděl a nebrečel.

V hl. roli hrají: Shailene Woodley a Ansel Elgort

Jejich herecké výkony byly úžasné a ani nevím, jak to popsat... Neumím si nikoho jiného v tomhle filmu představit. Shailene se kvůli téhlé roli musela nechat ostříhat. Co se týče jiných filmů, kde si spolu zahráli, byla to Divergence ( o té jsem psala v prvním sobotní tipáku).

Chtěla jsem Vám toho tolik napsat, ale svoje pocity nedokážu popsat.
Jako zajímavost Vám řeknu, že vlasy, které si musela nechat Shailene ostříhat, dala na danaci, která z těchto vlasů dělá paruky pro děti, které mají rakovinu. Totéž udělala i moje kamarádka :)

Někteří lidé se možná na svět podívají jinak, když shlédnou film. Film o něčem, co někdo na světě má nebo o něco, o co příjde.

Co se hudby týče, asi nejznámnější píšničkou je Boom Clap ( od Charli XCX a All of the stars od Ed Sheeran)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Susan Lorvel

Ahoj,
ráda se dělím o názor, píši recenze a články. Jsem milá a přátelská, ráda vždy pomůžu. Nerada se vzdávám dopředu a někdy si kladu až příliš vysoké cíle. Ráda poslouchám hudbu a už 10 let tancuji Nebudu psát jenom o kosmetice, ale i o mých poznatcích ze života, zkušeností a dojmů.
Na slovo krása, se dá dívat z několika úhlů a já se vám jí pokusím ukázat ze všech úhlů a stran


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.