24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Štětce Mery Macom - štětec na make-up, tvářenku, blending

14.10.2013
Svět podle Kyrkys
Mé jméno je Klára Fritschová a zajímám se o kosmetiku. Ráda se podělím o svoje zkušenosti. Mám svůj vlastní blog na který nepíši jen o kosmetice, ale i o vaření, líčení. Můj blog se jmenuje- Svět podle Kyrkys a proto na blog píši články, které se týkají mého života. Jsem moc ráda, když vím, že se někomu moje usílí a práce líbí :-).

Recenze na štětce od Mery Macom.

Zdravím všechny moje sledovatele,

 

pokud neustále pokukujete na internetu po štětcích na líčení. A nechcete utrácet velké peníze, tak dneska Vám představím moje oblíbené a nejlepší štětce, které vlastním. A moc je všem doporučuji. Štětce jsou levné a kvalitní!!

A nečekala jsem překvapení a velkou kvalitu. Když mi přišli, byla jsem velmi překvapená kvalitou vzhledem k ceně!!

Mery Macom je polská značka, ale nenechte se odradit. Štětce mají dřevěnou rukojeť a pochromované objímky. Štětinky mají buď přírodní nebo umělé.

Štětce jsem už myla a nikdy mi z nich nevypadla štětinka!

 

Všechny tři lásky pohromadě

Každý štětec je popsaný, na co se používá. Tím se samozřejmě nemusíte řídit. Štětec na tvářenku a make-up jsem klidně použila na pudr.

 

Štětec na make-up

Štětec je z kvalitního, umělého vlasu. Nechtěla jsem uvěřit, že je z umělého vlasu, jelikož je nádherně jemný. Tak jsem se mrkla na e-shop a přesvědčila jsem se, že je opravdu z umělého vlákna. Klidně s ním můžete nanášet tekutý make-up, minerální make-up, tvářenku, bronzer, korektor. Tím že je z umělého vlákna, do sebe nevstřebá nadměrné množství make-upu nebo tekutého přípravku. Štětec je dlouhý 16 cm.

Hned jsem si ho oblíbila. Je menší než jiné štětce na make-up, ale to mi nevadí. Já s ním často nanáším tekutý make-up. Make-up aplikuji na ruku a vezmu do ruky štětec, do kterého přípravek zapracuji. Potom zapracuji make-up štětcem do pleti "ťupkáním" a kroužlivými pohyby. Jde to s ním rychle a snadno.

 

Štětec na tvářenku a bronzer

Štětec je z měkého a syntetického vlasu. Je dlouhý 17 cm. Můžete s ním nanášet tvářenku, bronzer, pudr a klidně rozjasňovač. Opět krásně jemný. Dobře se s ním nabírá a aplikuje produkt. Před štětcem od Mery Macom jsem vlastnila štětec od Elfu. Předtím mi Elf přišel jemný a dobrý, ale teď ho moc nepoužívám a přiznávám, že je hrubý a špatně se s ním aplikueje produkt oproti štětci od Mery Macom.

 

Štětec na blending

Je to štětec z přírodního vlasu, konkrétně z kozího chlupu. Je dlouhý přes 17 cm. Můžete s ním nanášet stín na celé oční víčko nebo ho použít na blending, což je rozmazávání stínu doztracena. Klidně bych ho doporučila na rozetření korektoru nebo na rozjasňovač. Krásně se s ním pracuje. Je jemný. Nevypadala mi z něj ani jedna štětinka.Všechny štětce od Mery Macom doporučuji. Jsou jemné a krásně se s nimi nanáší produkty. Za mě nejlepší štětce, které vlastním!

Pokud vlastníte štětce od Mery Macom, tak mi dejte vědět, jak jste spokojeni.

 

Krásný zbytek dne přeje Kyrkys :O)

 

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Svět podle Kyrkys

Mé jméno je Klára Fritschová a zajímám se o kosmetiku. Ráda se podělím o svoje zkušenosti. Mám svůj vlastní blog na který nepíši jen o kosmetice, ale i o vaření, líčení. Můj blog se jmenuje- Svět podle Kyrkys a proto na blog píši články, které se týkají mého života. Jsem moc ráda, když vím, že se někomu moje usílí a práce líbí .


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.