24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Avon Sérum na suché konečky vlasů Advance Techniques

09.12.2012
Tess
Vítejte na mé stránce! Jmenuji se Tereza je mi 21 let. Bydlím v České republice. Studuji na univerzitě a ve volném čase ráda cvičím fitness se svým přítelem a zajímám o kosmetické přípravky, které opravdu fungují! Myslím si, že jsem velice kreativní a ctižádostivá, co se týče informací a zajímavostí. Inu, posuďte sami! :o)

Avon Sérum na suché konečky vlasů Advance Techniques

Avon Sérum na suché konečky vlasů Advance Techniques

 

Chtěla bych napsat recenzi na tento přípravek. Po době, kdy jsem měla vlasy melírované, nastal převrat a já se rozhodla vlasy znovu oživit, dát jim jinou barvu, ale také o ně začít více pečovat. Jelikož se u nás v rodině na kosmetiku velmi dbá, objednala jsem si z katalogu Avon sérum proti roztřepeným konečkům. Nevěřila jsem, že by něco takového mohlo fungovat, ale byla jsem mile překvapená! Textura tohoto přípravku je ojedinělá. Není až tak mastná, mě osobně připomíná  "sliz". Příjemně, dlouho voní a především se rychle vstřebává. Navíc, lahvička se vejde i do kabelky, jelikož má malou velikost a vy tak můžete mít "kůru" přímo u sebe a je-li třeba. Především teď v zimě, kdy vlasy trpí díky mrazu a dalším klimatickým změnám počasí.

 

http://withtess.blogspot.cz/

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Tess

Vítejte na mé stránce!

Jmenuji se Tereza je mi 21 let. Bydlím v České republice. Studuji na univerzitě a ve volném čase ráda cvičím fitness se svým přítelem a zajímám o kosmetické přípravky, které opravdu fungují! Myslím si, že jsem velice kreativní a ctižádostivá, co se týče informací a zajímavostí. Inu, posuďte sami! :o)


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.