24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Alisha Marie: Po deseti letech přiznala tvůrčí vyhoření a vzala si raději pauzu

24.09.2018

Foto: @alisha
Pětadvacetiletá Alisha Marie McDonal se v youtube světě pohybuje už deset let. Za tu dobu se jejímu kanálu podařilo nasbírat více než 7 milionů odběratelů. Proslavila se především svými vlogy, kde vtipně ztvárňuje všem známé situace v rodině nebo ve škole. Nejoblíbenější jsou její pranks (žertíky), které si zamilovali lidé po celém světě. Přestože počet jejích obdivovatelů stále roste, po oslavě desátého výročí si řekla dost. Přiznala tvůrčí vyhoření a než aby točila nemastné neslané kousky, rozhodla se udělat pauzu. Ale ne nadlouho. :-)    

Za jejím úspěchem stojí nejen skvělý smysl pro humor a dobrá intuice čím zaujmout cílovou skupinu, ale také neuvěřitelná cílevědomost a píle. "Řekla jsem si, že každou neděli zveřejním nové video a dlouhou dobu jsem se toho skutečně držela, ale teď mi připadá, že jejich úroveň klesá a mnohdy je kvantita na úkor kvality,“ oznámila Alisha Marie v červnu svou youtuberskou přestávku, za kterou stojí podle jejích slov právě tvůrčí syndrom vyhoření. 

"Nevím, jak dlouho bude tato pauza trvat, mám představu pár měsíců, ale kdoví, třeba budu potřebovat víc času nebo naopak jenom týden. Budu však nadále aktivní na svém druhém youtube kanálu, který má 2,7 milionu účastníků, ale jen když budu mít skutečně co říct. Používat budu také Instagram a Twitter,“ prozradila Alisha Marie. V průběhu září se však na kanále začala objevovat nová videa, takže to vypadá, že pauza skutečně netrvala příliš dlouho.

Foto: @alisha | Alisha má na svém youtube kanále více než neuvěřitelných 7 milionu odběratelů!

Alisha Marie vstoupila do světa Youtubu v dubnu 2008, takže letos oslavila desáté výročí. Kromě vtipných scének z každodenního života (Políbila jsem přítele jiné dívky, Žila jsem týden na lodi, Co jsem dostala na Vánoce, Deset věcí, co vždy dělám, když řídím), připravuje také make-up tutoriály a cenově dostupné nápady na módu. Slavné jsou také její  pranks (žertíky). Její nejúspěšnější video Funny Pranks!! Roommate Wards!! získalo víc než 34 milionů zobrazení! 

Často spolupracuje s blogerkou a blízkou kamarádkou Evou Gutowski a ve videu Sister tag představila veřejnosti i svou starší sestru Ashley Nichole.

Úspěšný je také její Instagram, kde má má přes 3,8 millionu sledujících. Věnuje se zde hlavně módě a cestování. Alisha Marie se ale kromě youtuberingu věnuje také herectví, vidět jste ji mohli například ve filmech Guidance (2015), Bizaardvark (2016) and Alyson Stoner: The Boy Is Mine (2016). 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.