24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Instagram testuje novinku: Tagování videí

19.9.2018

Foto: Instagram
Instagram nelení a vymýšlí, jak ještě víc zatraktivnit pro své uživatele videoobsahy a stát se hodnotnější konkurencí pro YouTube. Podle TechCrunch Instagram právě testuje novou možnost tagování profilů ve videích. Tak abychom mohli snadno označovat své přátele, kolegy nebo spolupracující firmy či influencery. Fungovat by tato volba měla podobně jako u fotografií.

Díky nové funkci ve videích tak Instagram umožní větší propojenost lidí, vyšší počet zobrazení videí a jejich efektivnější sdílení a šíření. Ve videu bychom díky tomu mohli označit své přátele, spolupracovníky, partnerské firmy, blogery, kteří se na videu podíleli… nebo kohokoliv, kdo je na Instagramu. Tagování u fotografií funguje tak, že kliknete vlevo dole na malou ikonku a zobrazí se vám seznam lidí, které jste označili. Těmto lidem přijde oznámení. U videí by se naproti tomu měl objevit v horní části obrazovky u obsahu seznam tagů jmen.

"Testujeme způsoby, jak zlepšit vaše zkušenosti s Instagramem a přiblížit vás k lidem a věcem, které milujete," uvádí Instagram ve svém prohlášení k chystané novince. Podrobnější infromce ale o novince zatím nezveřejňuje.

Tagování u videí bylo zatím možné jen v komentářích pod videem, teď by tato funkce mohla být přehlednější. Novinku Instagram zatím nenabízí všem, ale testuje ji jen na malé skupině uživatelů. Kdy ji nabídne všem uživatelům, se zatím neví.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.