24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Australská online hvězda Sarah Betts: Při focení před lidmi zavírám oči, abych se cítila příjemněji

12.11.2018

Foto: @sarahjanebetts
Sarah Betts je dvaadvacetiletá Australanka a zároveň senzace na Youtube. Svými vlogy s každodenní rutinou a tipy na běžné i originální účesy si získala milion a půl odběratelů. A jejich počet neustále roste. Svoje natáčení si přitom nesmírně užívá. S odběrateli se dělí o ty nejběžnější každodenní činnosti jako jsou přípravy do školy nebo na večírek. 

YT: Sarah Betts
IG: @sarahjanebetts

Například její video My Morning Routine For School! Back to School 2018! si za tři měsíce získalo neuvěřitelný 1 milion 785 tisíc zhlédnutí.

Velmi často se Sarah zaměřuje především na prostředí střední školy, najdete u ní třeba tipy na školní batoh nebo nezbytnosti, které by v něm neměly chybět. Oblíbené jsou také její výzvy, kdy kluk nakupuje outfit své přítelkyni, ať už na běžné nošení do školy nebo šaty na ples. Důvěru svých fanoušků na poli kosmetických rad si zase získala poté, když se online svěřila se svými problémy s akné a snažila se ukázat několik způsobů, jak se ho efektivně zbavit. A světe div se, ony skutečně zabraly. ;-)

V jejích videích často vystupuje také její rodina a hlavně přítel, kterým je Kane Foster. Ten figuruje velmi často i na fotkách na Instagramu, který kromě momentek se svou láskou kromě plní i cestovatelskými tipy nebo nejrůznějšími doughnuty, které Sarah prostě zbožňuje.

Foto: @sarahjanebetts

Kromě těchto kalorických bomb však sdílí i tipy na zdravé svačinky či snídaně. Možná vás překvapí, že na všech fotografiích má Sarah zavřené oči. Že by taková star nebyla fotogenická? "Zavírám oči prostě vždy, když se fotím a kolem jsou další lidé. Když je totiž nevidím, cítím se míň nepříjemně,“ vysvětluje na svém Instagramu Sarah.

Foto: @sarahjanebetts

Ať už s otevřenýma, nebo zavřenýma očima, musíme uznat, že Sarah to prostě sluší a svými neotřelými tipy si získala řadu sledovatelů. 😉

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.