24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Doutzen Kroes: Instagram má plný sexy fotek i slonů potřebujících záchranu

29.10.2018

Foto: @doutzen 
Přes 5,7 milionu sledujících má na svém Instagramu nizozemská kráska Doutzen Kroes, která proslula zejména jako modelka spodního prádla pro značku Victoria's Secret. Na jejím Instagramu však rozhodně nenajdete jen žhavé fotky ve spodním prádle či plavkách…
 

IG: @doutzen 

Třiatřicetiletá nizozemská modelka Doutzen Kroes  je celosvětově známá především jako tvář Victoria's Secret, s níž začala spolupracovat roku 2004. O rok později ji časopis Vogue vyhlásil modelkou roku. A v roce 2012 byla dokonce zařazena mezi 5 nejvíce vydělávajících modelek světa.

Foto: @doutzen 

Doutzen je velmi všestranná, začínala jako rychlobruslařka a objevila se také na filmovém plátně. Poprvé se představila ve filmu Nova Zembla režiséra Reinouta Oerlemanse, který byl prvním nizozemským filmem ve 3D, později třeba ve filmu Wonder woman. Stala se ambasadorkou nadace Knot On My Planet, která bojuje za záchranu slonů v Africe. Jejich aktivity také neustále propaguje na Instagramu.

Foto: @doutzen 

Krásná modelka však kromě fotek z mola a titulních stránek časopisů velmi ráda sdílí také fotky své rodiny, na kterou je nesmírně pyšná. S manželem Sunnery Jamesem má dvě děti – radost jí dělá syn Phyllon Joy Gorr a dcera Myllena Mae Gorré. Své druhé těhotenství oznámila právě prostřednictvím Instagramu a fanoušci mohli průběžně sledovat fotky jejího rostoucího bříška i ty těsně po porodu.

Foto: @doutzen 

Její Instagram tak sledují nejen dívky a ženy, které zde hledají módní inspiraci, nebo muži, kteří se rádi pokochají vnady této nizozemské krásky, ale také ochránci přírody nebo lidi, kterým není vymírání slonů lhostejné.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.