24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerky propadly bruslení!

12.07.2016

Je tady léto, plavková sezóna, strašák pro přebytečný tuk, který se nám za zimu nahromadil na problémových partiích. Běh každého nebaví a do posilovny se taky mnohým nechce. Co tedy dělat pro svou kondici a štíhlou postavu? Vyrazte na brusle! Tomuto sportu propadly i známé blogerky.

Co jste o bruslení nevěděli? 

Bruslení je srovnatelné s během nebo cyklistikou co se týče spalování. Při volnějším tempu spálite zhruba 350 kcal za hodinu, což je 1460 kj. Pokud ale přidáme na tempu a dostaneme se na nějakých 16 km/h spálíme cca 600 kcal (2500 kj), což už se velmi blíží energii, kterou spotřebujeme při běhu.

Při bruslení je navíc mnohem menší nápor na klouby než u běhu, a to až o 50%. Pro ženy je velmi prospěšné pro formování problémových partií, jako jsou boky, stehna a zadeček. Posilujete při něm ale i zádové svalstvo, které napomáhá k držení těla. Můžete tak proto předejít i bolestem zad.

Buslení je převážně aerobní forma sportu. Rozvíjíme při něm současně sílu, vytrvalost i koordinaci pohybu.

Navíc si u něj užijete spoustu zábavy, obzláště pokud vyrazíte společně s lidmi, které máte rádi. Bez výčitek si pak můžete dát za odměnu něco dobrého.

Brusle si teď pořídila například známá youtuberka Anna Sulc.Anna SulcFoto: instagram.com/annasulcova

In-line bruslím propadl také blogující pár, který může jít rozhodně příkladem, co se životního stylu týče. Úspěšná závodnice v Bikini fitness, Eva Havelková a Muž roku 2015, Jakub Kraus, na svém blogu LifeLovers radí, jak být fit. Formu můžete získat právě bruslením.Eva HavelkováFoto: instagram.com/fitnessevisekJakub KrausFoto: instagram.com/krausik89Eva a Jakub - LifeLoversFoto: instagram.com/finessevisek

Bruslím letos propadla i herečka blogerka z Femme Armeria, Nikol Kouklová. Nikol myslí i na bezpečnost a vybavila se také praktickými chrániči, díky kterým se nemusí obávat žádného pádu. :)Nikol Kouklová

Super tipy, kam zajít na bursle v Praze nám dala Shopaholic Nicol, která bruslí, jakoby se na in-linech narodila. :)

Úvodní foto: youtube.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.