24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Čtyřleté hvězdy instagramu! Chloe a Bella mají styl

11.11.2015

Ještě ani nechodí do první třídy a už dobývají celý svět. Přes 59 000 lidí na Instagramu obdivuje roztomilé outfity těchto čtyřletých dvojčátek Belly a Chloe.

I plavky mají dívky ve stylu

Jejich maminka, Lucy Abir, bývalá producentka a reportérka, uvedla pro Cosmopolitan.com: „Lidé nás začali sledovat poté, co jsem je na jejich narozeninovou oslavu oblékla jako Audrey Hepburn z filmu Snídaně u Tiffanyho. Dávali si fotky děvčat na své profily na sociálních sítích a tak to celé vlastně začalo."

Sfouknutí této svíčky odstartovalo děvčatům jejich kariéru

Malé Audrey

Obě dívky jsou, i přestože jsou vzhledově téměř identické, hodně rozdílné. Chloe miluje barevné zářící outfity a Bella klasické outfity v neutrálních barvách. Avšak podle fotek si můžeme všimnout, že se slečny vždycky nějak domluví. :-)

Kočičí masky

Takto malé děti jsou často vyhledávány ke spolupracím (fotomodeling, modeling, reklamy…) a ani Chloe s Bellou nejsou výjimkami. Mají za sebou nespočet focení, a dokonce natáčely i rozhovor do televize.

Focení ve stylu andílkůTaké módní guru Kim Kardashian podlehla kouzlu malých modelek a napsala k jejich fotkám, že jsou obě dvě velmi roztomilé. I ona svou dcerku North West, kterou má s manželem Kanyem Westem obléká podle poslední módy.

Kloboučky jsou nyní IN

Už teď je nám jasné, že z těchto malých stylařek vyrostou podobné módní ikony jako je právě Kim Kardashian. Co si o malých hvězdách sociálních sítí myslíte vy?

Zdroj: instagram.com/theroyaltwins

Komentáře

Bodka 23.11.2015 9:51

krasne dievcatka, ale preco robit z deti za kazdu cenu prilis dospelo vyzerajuce, detska moda by v sebe nemala nosit atribut odvazna detstvo je krasne obdobie, ktore rychlo ubieha a malo by ho vystihovat aj oblecenie)

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.