24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Doplňky VUCH vám zvednou náladu

20.03.2017

Seznamte se s českou designovou značku VUCH. Ta je určena ženám, které nechtějí jít s davem. Kabelka a peněženka jsou pro mnoho žen nejen módním doplňkem, ale hlavně nezbytností a skoro až citovou záležitostí. Někdo si koupí drahou značkovou kabelku, kterou pak nosí pořád až skoro do úplného roztrhání, někdo zase preferuje kabelky střídat podle sezóny, oblečení nebo nálady. Pak se samozřejmě může víc odvázat co se týče barev a vzoru. 
 

Jestli patříte mezi ty, které se nebojí výrazných barev, je pro vás jako stvořená česká značka VUCH. Ta sází na lehce provokativní styl s barevnými podtóny. Značka začínala nejprve s peněženkami, ale nyní už nabízí také kabelky, hodinky, šperky, pásky a další doplňky. Všechny výrobky jsou navrženy českými designéry a precizně vyrobeny z odolných materiálů.

Kabelka, kterou nepřehlédnete
VUCH ví, že dress code neznamená nudný kostým a ještě nudnější kabelka. Kabelka VUCH je elegantní, jednobarevná a zdobena stříbrným nebo zlatým logem. Nikoho by ani nenapadlo, že v sobě ukrývá podšívku s puntíky, které vám zvednou náladu pokaždé, když kabelku otevřete. Těm, kterým stačí sbalit jen peněženku, platební kartu, klíče, mobil a pár kosmetických nezbytností, je určena například řada Sense Collection. V nabídce jsou ale i větší kabelky, kam se vám vejde vše potřebné.

Zaplatím, prosím! A ráda…
Peněženka barevně dokonale sladěná s kabelkou je sice fajn, ale jen do té doby, než se ji snažíte v kabelce najít. Proto se hodí mít výraznou peněženku, která je v kontrastu s podšívkou kabelky. Peněženky VUCH se vyrábí ve více než osmdesáti typech. Všechny jsou tak krásné, že dokážou přinést radost dokonce i při placení – ať jsou malé, velké, barevné, černé, bílé, s puntíky i bez.

„Slečno, nevíte, kolik je hodin?“
Tuto seznamovací frázi už nejspíš neuslyšíte, když má každý hodiny na mobilu. Elegantní hodinky na ruku ale přesto patří. Moon Collection od VUCH sází na černý ciferník zdobený krystaly v kombinaci s puntíkatým páskem. Pokud se puntíky omrzí nebo se zrovna nehodí k oblečení, pásek lze bez problému vyměnit. Třeba když vyrážíte na party v „malých černých“, dáte pásek k hodinkám také černý. Tmavé minišaty, elegantní kabelka se stříbrným logem a černé hodinky s krystaly – úspěch je zaručen.

Veškeré zboží VUCH je skladem a dorazí k vám domů do druhého dne od objednání. Na případné vrácení máte nadstandardních 30 dnů. A členové VIP klubu VUCH pak mají i další výhody.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.