24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

HORKÉ BOBY - už jste vyzkoušeli novinku na trhu?

08.11.2017

Jen málokdo by nemiloval čokoládu. Jen si sáhněte do svědomí - určitě jí také často nedokážete odolat, viďte? Teď je tu ale novinka, o které jste možná ještě neslyšeli: HORKÉ BOBY! Nemáte představu, o co se jedná?     
 

Kvalita především
HORKÉ BOBY - co to vlastně je?! Pokud se snažíte najít odpověď na tuhle otázku, nenamáhejte se. Rádi vám vše vysvětlíme. HORKÉ BOBY představují zdravou a především čistě přírodní horkou čokoládu. Možná si teď říkáte, že je to jen další čokoláda jako každá jiná. A víte co? Není!

Kakaové boby jsou známé jako sušené plody kakaovníku, ze kterých se vyrábí nejoblíbenější pochoutka na světě: čokoláda. Teď máte příležitost ochutnat novinku na trhu. HORKÉ BOBY jejichž největší předností je především čistě přírodní složení. Představují 82% kakaových bobů původem z Madagascaru a Columbie, kakaový prášek NATURAL a třtinový cukr.

Čistá chuť
Už se nám podařilo navnadit vás na kvalitu a skutečnost, že se jedná o zdravotně neškodný přírodní produkt? V tom případě vás určitě potěšíme tím, že HORKÉ BOBY neobsahují žádný ztužený tuk, kukuřičný škrob ani umělá barviva. Na rozdíl od jiných produktů, které jsou těmito látkami nadupané, se v tomto případě můžete těšit na opravdovou kvalitu. A každý by se měl čas od času rozmazlovat, nemyslíte?

Dostatek energie
Dejte si kakaový nápoj bez ztužených tuků a zajistěte si dostatek energie po celý den - to by mohlo být heslem pro HORKÉ BOBY. Ty razí motto:

„není potřeba mnoho, jen kvalitní suroviny a spojení těch správných“.

Zní to zajímavě, že?

Zdravé HORKÉ BOBY vám toho mohou opravdu hodně nabídnout. Určitě se musíme zmínit o jejich vysoké energetické hodnotě. Mimo to obsahují mnoho minerálů, enzymů, antioxidantů a vitamínů, díky nim jsou pro naše tělo obrovským přínosem. Přírodní kakaový bob je primárním zdrojem hořčíku, manganu, mědi a fosforu.

Nesmíme zapomenout, že se kakaové boby mohou pyšnit i tím, že mají povzbudivý účinek. Obsahují totiž theobromin, který na nás má prakticky totožný účinek jako kofein, díky čemuž si HORKÉ BOBY mohou dopřávat i těhotné ženy nebo děti.

Žádejte pro sebe jen to nejlepší
Kvalitní přírodní složení, čistá chuť a pozitivní účinky na naše zdraví - to všechno vám HORKÉ BOBY nabízí. Byla by škoda tuhle novinku nevyzkoušet, co říkáte? Žádejte horké boby ve své oblíbené kavárně, cukrárně nebo v hotelích na vašich cestách a dovolených.

Komentáře

Elizabeth Lore 08.11.2017 9:07

Vypadá to božsky. Mňam.

Suesanqa 11.11.2017 19:25

Tak toto vyzerá skvelo 😊

Terezah 15.11.2017 16:09

Zajímavá pochoutka, kterou si zpříjemnit pochmurné dny. Zní a vypadá to skvěle.

Everythin Kate 16.11.2017 18:02

Vypadá to úžasně! Hned bych si dala!

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.