24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

HORKÉ BOBY - už jste vyzkoušeli novinku na trhu?

08.11.2017

Jen málokdo by nemiloval čokoládu. Jen si sáhněte do svědomí - určitě jí také často nedokážete odolat, viďte? Teď je tu ale novinka, o které jste možná ještě neslyšeli: HORKÉ BOBY! Nemáte představu, o co se jedná?     
 

Kvalita především
HORKÉ BOBY - co to vlastně je?! Pokud se snažíte najít odpověď na tuhle otázku, nenamáhejte se. Rádi vám vše vysvětlíme. HORKÉ BOBY představují zdravou a především čistě přírodní horkou čokoládu. Možná si teď říkáte, že je to jen další čokoláda jako každá jiná. A víte co? Není!

Kakaové boby jsou známé jako sušené plody kakaovníku, ze kterých se vyrábí nejoblíbenější pochoutka na světě: čokoláda. Teď máte příležitost ochutnat novinku na trhu. HORKÉ BOBY jejichž největší předností je především čistě přírodní složení. Představují 82% kakaových bobů původem z Madagascaru a Columbie, kakaový prášek NATURAL a třtinový cukr.

Čistá chuť
Už se nám podařilo navnadit vás na kvalitu a skutečnost, že se jedná o zdravotně neškodný přírodní produkt? V tom případě vás určitě potěšíme tím, že HORKÉ BOBY neobsahují žádný ztužený tuk, kukuřičný škrob ani umělá barviva. Na rozdíl od jiných produktů, které jsou těmito látkami nadupané, se v tomto případě můžete těšit na opravdovou kvalitu. A každý by se měl čas od času rozmazlovat, nemyslíte?

Dostatek energie
Dejte si kakaový nápoj bez ztužených tuků a zajistěte si dostatek energie po celý den - to by mohlo být heslem pro HORKÉ BOBY. Ty razí motto:

„není potřeba mnoho, jen kvalitní suroviny a spojení těch správných“.

Zní to zajímavě, že?

Zdravé HORKÉ BOBY vám toho mohou opravdu hodně nabídnout. Určitě se musíme zmínit o jejich vysoké energetické hodnotě. Mimo to obsahují mnoho minerálů, enzymů, antioxidantů a vitamínů, díky nim jsou pro naše tělo obrovským přínosem. Přírodní kakaový bob je primárním zdrojem hořčíku, manganu, mědi a fosforu.

Nesmíme zapomenout, že se kakaové boby mohou pyšnit i tím, že mají povzbudivý účinek. Obsahují totiž theobromin, který na nás má prakticky totožný účinek jako kofein, díky čemuž si HORKÉ BOBY mohou dopřávat i těhotné ženy nebo děti.

Žádejte pro sebe jen to nejlepší
Kvalitní přírodní složení, čistá chuť a pozitivní účinky na naše zdraví - to všechno vám HORKÉ BOBY nabízí. Byla by škoda tuhle novinku nevyzkoušet, co říkáte? Žádejte horké boby ve své oblíbené kavárně, cukrárně nebo v hotelích na vašich cestách a dovolených.

Komentáře

Elizabeth Lore 08.11.2017 9:07

Vypadá to božsky. Mňam.

Suesanqa 11.11.2017 19:25

Tak toto vyzerá skvelo 😊

Terezah 15.11.2017 16:09

Zajímavá pochoutka, kterou si zpříjemnit pochmurné dny. Zní a vypadá to skvěle.

Everythin Kate 16.11.2017 18:02

Vypadá to úžasně! Hned bych si dala!

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.