24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Investice do vlastního bydlení je investicí do budoucnosti

12.10.2017

Snad každý z nás by si přál bydlet ve vlastním. Být sám sobě pánem a moci o všem rozhodovat. Bydlení v pronajatém bytě samozřejmě má určité výhody: nemusíte se starat o technické věci a v podstatě jen platíte nájem. Na druhou stranu to má i celou řadu nevýhod: nic vám neříká pane, o ničem nemůžete rozhodovat, aniž byste neměli souhlas majitele a především strkáte peníze do cizí kapsy.
 

Není se tak čemu divit, že stále více lidí uvažuje o vlastním bydlení. Mít svůj dům představuje jakousi jistotu a zároveň obrovské lákadlo. Možná i vy přemýšlíte, zda je investice do vlastního bydlení dobrý nápad… v tom případě je dnešní článek určený právě vám!

Jaké jsou výhody bydlení ve vlastním domě
Když se řekne rodinný dům, každý si pod tímto slovním spojením představí něco jiného. Pro někoho je to příslib klidu, pro jiného naopak skutečnost, že nemusí brát ohledy na nikoho dalšího. Jiný si zase představí bydlení zařízené do puntíku tak, jak si vždycky přál nebo jak o tom snil. A vás možná nejvíce láká vidina spokojeně stráveného života.

Pravda je taková, že bydlení ve vlastním domě je výhodné hned z několika důvodů. Nejenže jste sami sobě pánem, všechna rozhodnutí spadají na vaše bedra a máte zde svůj klid i pohodlí. Zároveň si zařizujete spokojenou budoucnost, netrápí vás otázka narušeného soukromí a nemusíte se bát, že vás budou rušit hluční sousedé vracející se z nočního večírku, jak tomu bývá v panelákových domech.

Stále populárnější dřevostavby si získají i vás
Ve spojitosti s vlastním bydlením přichází na řadu otázka: je lepší zděná stavba nebo dřevostavba? Poslední dobou se stále více lidí přiklání právě k dřevostavbám, které představují výhodné bydlení. Proč? Jako největší plus dřevostaveb zmíníme mnohonásobně kratší dobu realizace. Zděné domy se staví minimálně rok, kdežto na realizaci dřevostavby z předem připravených panelů stačí i necelý měsíc! Například prověřená společnost RD Rýmařov postavila celý dům už za 11 dní. Tím se nejen urychlí váš sen o vlastním bydlení, ale zároveň viditelně klesnou náklady. Za výhodu můžeme označit i nižší náklady na provoz nebo bydlení v souladu s přírodou.

Rodinný dům z rukou profesionálů
Zaujala vás představa spokojeného života v moderní dřevostavbě, která ve všech ohledech předčí vaše očekávání? V tom případně neponechejte nic náhodě a svěřte svá přání i představy do rukou profesionálů. Stavba na klíč s RD Rýmařov, která má 45.leté zkušenosti a za sebou více jak 23 000 realizovaných staveb, je trefou do černého. Na svůj vysněný dům nebudete čekat déle, nežli jeden měsíc - což je maximální doba pro stavbu i těch největších domů, které má společnost v nabídce. Vybírat můžete z 11. typových řad domů, mezi nimiž jistě najdete ten pravý, jež vám padne do oka a pokud ne, stavba domu na klíč bude příslibem vašeho vysněného bydlení.

Samozřejmostí je 30letá záruka na konstrukční systém a 100% garantovaná cena.
Tak co říkáte? Jdete do toho?

 

Komentáře

Elizabeth Lore 12.10.2017 17:27

Krásné. Dřevostavby jsou boží. Byť tedy máme klasický dům. Roubenky jsou také skvělé.

Maria11 21.10.2017 7:59

Závažná nabídka půjčky a financování.


Já jsem bankou v důchodu, který tvrdě pracuje s mou bankou. Mám velkou částku v mém účtu a můj zájem je pomoci lidem, kteří si nemohou dovolit realizovat svůj projekt, pomáhám vážným lidem a upřímně, kteří mohou tento úvěr splácet v běžném čase. Moje nabídka se pohybuje od 5000 do 500.000 € a dále. Moje creep se děje s 2% zájem.
Mail: ragoofinanciacion@yahoo.com

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.