24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jirka Král BYL youtuber: Reakce? Neskutečné!

14.09.2018

Jirka Král natočil svoje poslední video. Byl jsem youtuber. Jako odměnu za milion odběratelů. Místo oslavy se ale loučí. Hodně lidem tím vyrazil dech. Neuvěřitelný krok. Proč, když na svém kanále dosáhl úžasného čísla 1 milion 142 tisíc odběratelů? Jak jeho odchod vidí oslatní slavní youtubeři a jeho přátelé? Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější reakce. ;-)

Tohle video Jirka natáčel celý rok. Není to jen vlog, je to dokument o něm, o youtube scéně a osobní zpověď. "Youtube jsem dělal proto, že jsem vždycky chtěl, aby mě to naplňovalo, bavilo a abych se nějakým způsobem posouval, teď už to ale necítím. Proto je třeba to utnout a začít dělat něco jinýho,“ vysvětluje jeden z bývalých nejoblíbenějších youtuberů domácí scény.

"S Jirkou se známe přes pět let a za tu dobu jsme toho spolu zažili hrozně moc… Fakt jsem nečekal, že to bude konec. Chápu, ty důvody dávají smysl. Byl jsem dost překvapenej a taky smutnej. Když jste s někým pět let, tak je pro vás důležitej… Byl to pro mě šok,“ sdílí ve svém videu populární youtuber a Jirkův kamarád Gejmr.

"Děkuji Ti za všechen čas, který jsme spolu strávili... všechny ty prokecané hodiny snad o všem, řešili jsme toho spolu hrozně moc... bude mi to chybět! Hodně mě mrzí, že končíš, známe se už hodně dlouho, ale chápu, že pro to máš důvody.. je to těžké... Hlavně ať si teď šťastný a spokojený!" podpořil Gejmr Jirku také přímo pod videem. 

"Chtěl bych říct, jak to cítím, ale nevím, co si o tom myslet. Nevím, jestli mám být rád, že jde Jirka cestou, která bude jiná. Věřím, že Jirka bude šťastnější,“ říká youtuber Pedro ve videorozhovoru Rozloučení s Jirkou. "Myslím si, že je to správný krok, minimálně z důvodů, který Jirka ve videu říkal. Chápu, že se na youtube už nejde posunout dál.“

"Je to jedna kapitola a Jirka to ukončil tak inteligentně a dobře, že na něj všichni můžeme vzpomínat jen v dobrém. Jasně že mi to je líto, protože jsem s Jirkou řešil hodně věcí a pomáhal mi. Je to, jak kdyby vám odešel nejlepší kámoš z práce,“ komentuje Jirkovo rozhodnutí oblíbený youtuber Vláďa. (čas 4:20)

"Jsem na tebe pyšná!" podpořila Jirku na instagramu také jeho přítelkyně Kao.

Foto: @little.kao

"Tenhle tvůj krok, Jirko, naprosto chápu a respektuju! 😉 Sám to tak vidím za několik let," přidal se k podpůrným reakcím také Tary, parkourista a populární youtuber. (Rozhovor s Tarym čtěte zde.) 

"Moc obdivuju tvojí odvahu a přeju ať najdeš nový cíl, který tě bude v životě naplñovat! Věřím, že o tobě všichni ještě mockrát uslyšíme. Hodně štěstí! " připojil svou pozitivní reakci i youtuber Jmenuju se Martin.

"Kamaráde, bylo mi ctí! Jsem rád, že jsem tenkrát souhlasil s tím, že vezmeme toho “kluka z farmy” s sebou na Craftcon. Těším se na to, co předvedeš dál a hodně štěstí ať už bude potřeba do čehokoliv! " napsal Jirkovi populární Jakub Váňa, známý jako youtuber HouseBox. O svůj názor a emoce, které v něm Jirkův odchod vyvolal, se podělil v tomto osobním videu.

A jak na Jirkovo rozhodnutí zareagovala jeho rodina? "Mám pocit, jako by to byl poslední díl seriálu. Jako když skončili Přátelé. Nikdo neumřel, ale stejně je to silný a emotivní. Bude super sledovat další tvé kroky! Těším se, co dalšího vymyslíš ❤️," napsala svému bratrovi Katka známá svým kanálem Svět podle Katky.

Krátce po vydání videa Byl jsem youtuber poskytl Jirka další vysvětlení, které vzniklo pro DVTV s moderátorem Martinem Veselovským. "Spadl mi obrovský kámen ze srdce, ta podpora fanoušků je neuvěřitelná. Co mi asi bude chybět, jsou kamarádi, které jsem poznal díky youtubu, ať už je to Gamer nebo Pedro,“ vysvětluje Jirka v DVTV.  "Ohlasy byly z 98 procent pozitivní, ať už od rodičů, nebo samotných fanoušků, a to i těch starších.“

"Bůhvíkde budu za rok, za dva. Myslím, že je dobrý si na to zachovat dobrý vzpomínky... Život pro mě nekončí, ale je to nový začátek a jsem zvědavý, kam mě to posune.“

Jirkům odchod z youtube scény sice způsobil mnoha lidem šok, ale zároveň je pro nás všechny velkou inspirací. Ukázal nám, že setrvávat v něčem, co už nás nenaplňuje, nemá smysl. A že někdy je potřeba udělat velký krok, který je sice těžký nebo šokující, ale jen díky tomu pak můžeme být šťastní. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.