24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyhraj s Weledou v soutěži #mujduvod

20.9.2017

Výzva #mujduvod, která do 30. října probíhá na Instagramu, má za cíl motivovat k aktivnímu životnímu stylu. Dej ostatním vědět, jaký je Tvůj důvod překonávat překážky a někdy i sám sebe. Výzvu v motivačním videu podpořilo mnoho známých sportovců.

Pro někoho je pohyb přirozený stejně jako dýchání. Někdo se do něj nutí. Každý jsme jiný, každého baví něco jiného a každý si musí najít svou cestu. I na té se však můžeš inspirovat druhými, stejně tak jako motivovat ostatní. Tak to udělej na Instagramu v rámci soutěže aktivního životního stylu #mujduvod, který vyhlásila značka přírodní kosmetiky Weleda. Soutěž končí 30. října. 

Inspiruj se

Aktivní životní styl ale není jen sport, koukni na soutěžní fotky. Cení se vše, co vystupuje z šedi a nudy a běžného života. Z toho vlastně ani nemusí, vždyť do něj by aktivní styl měl patřit. Najdeš tu tak třeba fotku maminky s dítětem v náručí – ano, maminku malé děti přinutí žít aktivně ať chce, nebo nechce.

Weleda připravila k projektu #mujduvod motivační video se známými sportovci, kteří Weledu mají rádi a spolupracují s ní. Ve videu zahlédneš ultramaratonce a zakladatele Běžecké školy Miloše Škorpila, jógového guru Václava Krejčíka a uznávanou jogínku Andreu Smékalovou, beach volejbalistky Markétu Slukovou a Báru Hermannovou, bikerku Terezu Votavovou, svůj um tu předvádí parkouristi Tomáš Zonyga a Toman Rychtera.

Jak se zapojit?

Vstup do soutěže #mujduvod je úplně jednoduchý: přidáš fotku nebo video s tématem aktivního životního stylu na Instagram s označením #mujduvod a s popiskem, proč sportuješ a žiješ aktivně, a nastavíš ji jako veřejnou. A sleduješ účet @weledacz na Instagramu. Můžeš se zúčastnit i víckrát, ale samozřejmě vždy s jiným příspěvkem. Porota pak hodnotí zejména originalitu a kreativitu.

Co vyhraješ?

V každém kole pak soutěžící na 1.–5. místě vyhrávají balíček obsahující Weleda Arnikovou péči pro sport, Arnikovou koupel uvolňující, Citrus 24h Deo Roll-On, Men 24h Deo Roll-On, Citrusový osvěžující sprchový krém, Balzám na nohy a Skin Food. Soutěžící na 6.– 10. místě v každém kole dostávají Weleda Arnikovou péči pro sport. 

Po skončení soutěže vybere porota jednoho absolutního výherce, který získá hlavní výhru, wellness pobyt pro dvě osoby. Výherce bude vybrán ze soutěžících, kteří se v jednotlivých kolech umístili na předních místech.

Přinutit se k pohybu bývá těžké, zejména ze začátku nebo po delší pauze, to známe asi všichni. Ale pocit, když překonáme sami sebe, nic nenahradí, to asi také známe. Špinaví, propocení, unavení, ale šťastní. To je aktivní styl.Ukaž ten asvůj.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.