24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak si šikovně zabalit kufr? Využijte drobnosti z Pepco letáku!

21.06.2019

Pokud se chystáte na dovolenou, jistě pomalu začínáte řešit, jak zabalíte svůj kufr a případně i příruční zavazadlo, jestliže poletíte letadlem. Máme pro vás dobrou zprávu, můžete využít levných drobností, které nabízí leták Pepco, a které se vám budou hodit i na další akce nebo jen tak, do domácnosti.

Jak začít s balením kufru?

První krok, bez kterého se neobejde, bude zjištění podmínek přepravce, pokud tedy nejedete na dovolenou vlastním vozem. Je nutné vědět, co si můžete dát do kufru, který pocestuje letadlem, autobusem či lodí. Nezapomeňte na omezení rozměrů a váhy, abyste nebyli po příjezdu na smluvené místo s cestovní kanceláří zklamaní.

Dalším krokem je vytvoření seznamu věcí. Nezapomeňte na důležité osobní věci a léky, to ostatní se dá při nejhorším dokoupit na místě. V kufru by měla být i mekkoučká deka, jakou najdete v Pepco letáku, nebo plážová osuška, kterou leták Pepco taktéž nabízí za velmi výhodnou cenu. Nezapomeňte ani na příhodné kapsáře a oddělovače věcí, které se v Pepco letáku také dají najít za výhodné ceny. Pomohou s dobrým přehledem ve věcech v kufru.

V Pepco letáku jsme si už vybírat levné oblečení a doplňky vybírat zvykli, protože už jsme si stihli potvrdit, že i za málo peněz můžeme dostat hodně muziky. Zboží z Pepca totiž vydrží stejně tak dlouho jako předražené značkové kousky, ale navíc tolik nepotrápí naši peněženku.

Před samotným skládáním shromážděte věci na jedno místo

Abyste mohli efektivně naplnit kufr, je potřeba vidět, co všechno do něj budete dávat. Proto nashromážděte věci, které do něj chcete zabalit, na jedno místo a udělejte si rozvrh toho, co kam umístíte.

Kufry mívají přihrádky a kapsičky, kam přednostně dáváme malé věci. Když balíme dítě na tábor, tak mu můžeme připravit balíčky na každý den, kdy dáme do jednoho pytlíku ponožky, spodní prádlo a tričko, které jsou denně potřeba čisté, a mezi ně pak rozložit ostatní věci.

Rozhodně neprohloupíte, když v Pepco letáku budete sledovat akční slevy nejen na drobné pomůcky k uskladnění věcí, ale také trička, tepláky a spodní prádlo pro sebe i pro děti. Díky tomu budete mít jistotu, že se vaše děti budou v nových a moderních věcech cítit dobře, a přitom ani neutratíte moc peněz.

Zkusili jste rolování?

Užitečnou praktikou pro uložení většího objemu věcí do kufru je rolování. Týká se to zejména osušek, županů a podobných objemnějších věcí, které poté, co je srolujete, zaberou v zavazadle podstatně méně místa, než kdybyste je složili.

Příruční zavazadlo? Klidně batoh!

Jako příruční zavazadlo můžete s čistým svědomím využít i batoh. Do letadla dokonce můžete jít s příručním zavazadlem a k tomu mít i kabelku nebo pánskou aktovku - jen pozor na jeho velikost, většinou nesmí přesáhnout 56 x 45 x 25 cm a existují i letecké společnosti, kde je příruční zavazadlo omezeno rozměry 55 x 40 x 20 cm, což už je dost velký rozdíl. Společnosti omezují velikost příručního zavazadla podle toho, jak velké úložné prostory jsou nad hlavami cestujících.

Pokud nemáte nic, co by mohlo posloužit jako příruční zavazadlo, mohl by vám pomoci Kik leták. Nyní v jejich nabídce najdete hned několik batohů a dokonce i ty značkové. Příkladem je batoh Puma, jehož rozměry jsou 49 x 31 x 18 cm, takže je poměrně prostorný, a do limitů pro příruční zavazadla se pohodlně vejde. Hlavní výhodou batohu je to, že budete mít volné obě ruce – na rozdíl od malého kufru - díky čemuž je pro cestování s dětmi naprosto ideální.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.