24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jsou úspěšné a určují módní trendy. A všechny jsou z Polska. Kdo jsou polské top fashion blogerky?

22.02.2018

Foto: FB Weronika Zalazinska
Hledáš inspiraci také v zahraničí a sleduješ i zahraniční blogery a youtubery? A co třeba polská scéna? Koho odsud znáš? A z jiných zemí? Třeba Dánsko, Rakousko, Itálie, Chorvatsko…  Všude po celém světě se najdou talentovaní tvůrci a inspirátoři, s nimiž stojí za to se seznámit. Proto jsme se rozhodli pravidelně nahlédnout do zahraničí a seznámit se se zajímavými osobnosti z různých oblastí a různých zemí. Stojí to totiž za to překročit hranice a objevit trendy ve světě ;-) Dneska se podíváme k našim sousedům do Polska za fashion blogerkami!

Polsko není rozhodně vnímáno jako módní velmoc a možná tě i překvapí, že jsme se rozhodli podívat právě sem za fashion blogerkami! Jenže… ta úzkoprsá přesvědčení a zapšklé stereotypy, že za módou se musí jen do předních zemí světových módních značek… Tak to už dávno neplatí. V době, kdy navíc módní trendy určují také módní blogerky a ne pouze modelky…  Představíme ti 6 polských blogerek, které určují fashion trendy nejen ve své zemi, ale také ve světě.

Foto: @maffashion_official 

Maffashion

Juliett Kuczynska nebo také Julia K. je jedna z vůbec nejsledovanějších polských blogerek. Je milovnicí street stylu, ale i elegance. Svůj módní blog tvoří od roku 2009 v polštině, i když titulky často využívá anglické, spolupracuje s předními módními značkami a zveřejňuje hlavně své módní stylizace, fotky z kampaní, dary od inzerentů i osobní selfies. Na FB ji sleduje 885 tisíc uživatelů a na Instagramu je to číslo dokonce 1,1 milionů followerů! To ji rozhodně řadí k módním influencerkám světových rozměrů!
Blog: Maffashion.pl 
FB: Maffashion 
INST: @maffashion_official 

Foto: @makelifeeasier_pl

Make Life Easier

Za tímto blogem stojí polská kráska Katarzyna Tusk. Píše a fotí od roku 2011 a kromě módy se věnuje také beauty a lifestylovým tématům. Zajímavostí je, že je vystudovaná psycholožka a v době, kdy si svůj blog zakládala, byl její blog médii považován za součást politické propagace jejího otce, kterým je Donald Tusk, bývalý polský předseda vlády. Ale Katarzyna ukázala, že to byly jen spekulace. Její blog je úspěšný, napsala dvě knihy, o módě a stylu a také o focení, na Instagramu má přes 232 tisíc sledujících, na FB přes 142 tisíc a její blog údajně měsíčně navštíví více než 800 tisíc!
Blog: makelifeeasier.pl  
FB: Make life easier 
INST: @makelifeeasier_pl

Foto: @jemerced

Jessica Mercedes 

Svůj blog Jemerced si založila v roce 2010 a dnes ho sledují miliony žen z celého světa, aby se inspirovaly jejím stylem a jejími názory na módu, a to i přes to, že ho píše převážně polsky. Kromě módy se věnuje beauty tipům a také analyzuje styl celebrit a je zakladatelkou módní značky plavek Moiess. Její styl je ryzí luxus, vždycky vypadá dokonale, ať je kdekoliv. I proto její styl a názory přitahují pozornost žen z celého světa. Z jejích fotek čiší dokonalost a kouzlo půvabu. Na FB má přes 260 tisíc fanoušků, na Instagramu úžasných 862 tisíc.
Blog: Jemerced.com 
FB: Jessica Mercedes - Jemerced 
INST: @jemerced

Foto: @alicezielasko

Alicepoint

Autorkou tohoto blogu je  Alice Zielasko, tvoří od roku 2008 a v současnosti žije v Londýně. Fotí hlavně streetstyle a sdílí svou vášeň pro módu, kterou zachycuje nejen v Londýně, ale také na svých cestách – z Paříže, New Yorku, Madridu... Ráda mixuje běžnou módu s designérskými specialitami. Na Instagramu ji sleduje přes 50 tisíc fanoušků, na FB má přes 57 tisíc lajků.
BLOG: Alicepoint.com
FB: Alicepoint 
INST: @alicezielasko

Foto: @jestem_kasia

Jestem Kasia

Neboli Kasia Szymków. Je stylová, ale ne výstřední nebo extravagantní. Staví na jednoduchosti a přizpůsobuje světové trendy svému vlastnímu vkusu, ne naopak. Tomu, co dělá, rozumí, takže její outfity figurují i v předních módních časopisech jako Avanti, Glamour, Cosmopolitan, Elle a další. I ona se těší početnému publiku následovníků – na Instagramu ji sleduje 201 tisíc followerů, na FB to je přes 100 tisíc lidí. Její zaměření nekončí jen u módy, ale přesahuje také k tématům beauty, péče, vlasy, cestování až po lifestylové zaměření.
Blog: Jestemkasia.com 
FB: Jestem Kasia 
INST: @jestem_kasia

Foto: @weronikazalazinska 

Weronika Zalazinska

Zajímavou osobností bezpochyby je také Weronika Zalazinska, bloguje od roku 2009 a říká, že ráda píše o jednoduchých věcech, aby se lidé při čtení jejího blogu mohli smát a uvolnit. Věnuje se nejen módě, ale také cestování, kráse a její fotky na Instagramu nezapřou, že tahle krásná blogerka má styl. A její popularita? Na Instagramu má 232 tisíc fanoušků, na FB ji sleduje přes 112 tisíc lidí.
Blog: Weronikazalazinska.net 
FB: Weronika Zalazinska 
INST: @weronikazalazinska 
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.