24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kabelky: móda, klasika i nadčasová originalita

17.05.2016

Kabelky jsou snad všude, kam se podíváš. Ale jakou vybrat, pro kterou se rozhodnout? Jaké jsou právě módní kousky, se kterými vynikneš? Prolistuj stránky na portálu Bagolo.cz a budeš znát odpověď.

Kabelka je nutností, bez ní se u nás neobejde žádná žena. Navíc s jedinou kabelkou si pro všechny příležitosti nikdy nevystačí. Vlastnit všechny krásné značkové kabelky snů je nereálné, ale proč si tedy alespoň nějakou nevybrat? Každá kabelka je jiná - barvou, materiálem, velikostí, stylem provedení, někdy více praktická, jindy jen skvěle doplní outfit. Důvodů, proč však kabelky vlastnit a proč rozšiřovat jejich počet se nalezne vždy dost. Tak co? Skrývá se ve skříni základní nutná sestava? Malá kabelka, trendy záležitost, velká taška a nadčasové psaníčko? Nebo je třeba okamžitě ještě něco doplnit?

Tu musím mít!

Tommy HilfigerČerná je klasika, ať už je to menší kabelka přes rameno nebo velká taška ve sportovním provedení. Takové elegantní kabelky Tommy Hilfiger jsou prostě nezaměnitelné. S nimi vždy zaboduješ! Originální, praktické, s přídavným popruhem a kapsičkami na všechny poklady. Americká firma si na jejich stylech a precizním zpracování dává záležet už od roku 1985. Přestože v nabízeném sortimentu černá barva převládá, není problém se zamilovat do modro-bílé kostky nebo výrazné červené. A pozor! Tommy Hilfinger nezapomíná ani na pány – série Cross Body Bag je určena právě pro ně. Dobrý tip na dárek!

Pro pocit jedinečnosti

Michael KorsTak pro ten jsou tou pravou volbou luxusní kabelky Michael Kors. Nejen, že patří mezi nejoblíbenější značky současnosti, ale atraktivní styl, ohromující různorodost a kvalitní provedení kabelek, spolu s typickými designovými detaily, vyšvihlo nezaměnitelnou značku MK až do náručí mnohých světoznámých celebrit.

Trendy roku 2016 aneb vlastně nic není out!

Tommy HilfigerMódnost je v mnoha případech velmi přelétává. I kabelky podléhají trendům, ale pokud zvolíš správný základ a přidáš doplňky, tak zjistíš, že letos chybu snad nelze udělat. Nosí se prostě vše, co v několika minulých letech: ať už jsou to velké tašky, obdélníkové, úzké, sportovně laděné, ležérní, hippie a přes rameno nebo menší, elegantnější kabelky, provedené s citem pro detail. Trendy roku 2016 přejí všem!

Zdroj foto: Pixabay.com, Bagolo.cz

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.