24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kosmetické a jedlé dárky pro celé příbuzenstvo

31.05.2017

Taky už vám někdy úplně dochází fantazie, co dát komu k narozeninám nebo k svátku? Procházet nákupní centrum je jedna možnost, ale rychlejší a pohodlnější je navštívit webovou stránku plnou dárků pro konkrétní příležitosti. 

V duchu trendu minimalizace jsme s několika kamarádkami zavedly pravidlo, že si vždy jen řekneme, co bychom si daly, kdybychom si dávaly dárky. Uděláme si radost, zasmějeme se, a je to. Ale s některými příbuznými, například dětmi (nebo tchyní), to tak snadné není.

Vzhledem k tomu, co všechno všichni chceme stíhat, rozmýšlíme se, čemu dávat čas a energii. Já si třeba ráda odpustím shánění dárků pro tetu přes dvě kolena, kterou vidím jednou do roka. Situaci s nákupy mám ještě ztíženou tím, že když to jde, kupuji české výrobky a takové, které nezatěžují přírodu.

Poradce při výběru dárku
Naštěstí jsem objevila českou a navíc přírodní kosmetiku a netradiční dárky značky Bohemia Gifts and Cosmetics. Na stránkách si můžete jednoduše zvolit, pro jakou příležitost dárek hledáte: ke svatbě nebo Vánocům, pro ženy, pro muže, pro děti, pro zamilované, sportovce, kuřáky... Díky za tento rozcestník, který mi už několikrát pomohl ušetřit čas.

Kosmetika pro každého
Kosmetika je kvalitní, příjemně voní a je i v atraktivním balení. V nabídce jsou přípravky pro dospělé i pro děti včetně miminek. Kosmetika je bez parabenů, pokud jsou v ní použité konzervanty, tak jen ty používané i v potravinářství.

Mou oblíbenou je konopná kosmetika, pro toho, kdo má jako já potíže s pletí, se hodí i kosmetika se solí z Mrtvého moře nebo s arganovým olejem. Známým do ciziny většinou vozím krásně zabalenou ručně vyráběnou kosmetiku Bohemia Natur. Pro tchyni kupuju levandulovou. Úspěch u mužského člena rodiny zase slavila pivní kosmetika a kosmetika pro opravdové muže. Zejména pro ty, kteří mají suchou a citlivou pokožku, je určena řada s extrakty z medu a kozího mléka.

Speciální péče pro dětskou pokožku
Dárek v podobě dětské kosmetiky od Bohemia Gifts ocení děti i rodiče. Dětem se bude líbit obal s veselým obrázkem (například dinosaurů, příšerek nebo víl), rodiče zase uvítají zcela přírodní složení. Olejová lázeň a šampon pro miminka jsou doplněny o extrakty ze zeleného čaje, které obsahují prospěšné látky, jako třeba taniny, minerální soli nebo vitamíny.

Jedlé dárky
Co s těmi, kteří kosmetiku neocení nebo mají jen jednu svou oblíbenou značku, takže nemá cenu jim dávat jinou? Pro ty tady najdete třeba jedlé dárky: dárkové čokolády, bylinkové čaje v nádherném plátěném pytlíku nebo dárková vína. Vyberete tady opravdu pro celou rodinu: speciální řadu dárků pro babičku, dědečka, pro myslivce nebo třeba rybáře.

Trefila jsem se?
Když dávám třeba tchyni nebo švagrové kosmetiku, při nějaké další návštěvě si ověřím, kam se lahvička poděla. Pokud zmizela, nebo naopak stojí stále na stejném místě, je to jasný signál, že jsme se netrefila a bylo jim hloupé mi to říct. Takže se radši podívám na načatou kosmetiku a když převažuje například s citrusovou vůní, už vím, že kosmetika s růžemi nebude to pravé, i když mně voní krásně. Nabídka je široká, určitě se trefím.

Komentáře

Elizabeth Lore 31.05.2017 6:39

Vypadá to dobře!

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.