24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Krásná díky sedmikráskám

20.07.2017

S kosmetikou z Manufaktury jsem se prvně potkala před pár lety pod vánočním stromečkem. A díky za to. Manufaktura totiž splňuje všechna moje (dost přísná) kritéria na to, co si pustím do bytu, natož k tělu. 

Je česká: Nejen, že se u nás vyrábí, ale v co největší míře používá i lokální suroviny, typické pro naše končiny: české pivo, víno, karlovarské vřídelní soli, ovoce a léčivé byliny, které vyrostly na našich zahradách, loukách a v sadech.

Využívá přírodní suroviny: Své receptury staví na přírodních rostlinných složkách bez obsahu ropných olejů a parabenů. Konzervanty používá jen tam, kde jsou nutné, aby byla kosmetika bezpečná, a vybírá ty šetrné.

Je krásná: Designové obaly s milými obrázky a úhledným písmem, vyrobené z materiálu přátelského k životnímu prostředí, jsou ozdobou koupelny.

Vybízí k relaxaci a pohodě: Celý kosmetický koncept Manufaktury sjednocuje myšlenka domácích lázní, vycházející ze světoznámé české lázeňské tradice. A dopřát si po náročném dni očistný rituál je víc, než si dát rychlou sprchu, při které myslíme na tisíc povinností.

Sedm kouzel sedmikrásky
Na Manufaktuře mě také baví, že stále přichází s něčím novým. Momentální limitovaná edice je stvořena ze sedmikrásek. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, ... Dost chemie, prostě všechny ty látky, které mají příznivý vliv na náš organizmus. Výtažek ze sedmikrásky pleť hydratuje, omlazuje, zpevňuje, zklidňuje, regeneruje, vyživuje a rozjasňuje. Něžná vůně evokuje pocit čistoty a nevinnosti.

Těšte se na testování
Protože ale nejsem žádná velká odbornice na kosmetiku a skoro ji nekupuju – zásoby od Ježíška mi většinou vydrží minimálně půl roku, nemohla jsem využít nabídky na testování této nové edice. Výrazy jako fluid ani elixír moje pleť nezná, pod maskou byla asi dvakrát (když nepočítám masky na dětských karnevalech).

Jestli jste na tom v této oblasti lépe než já – což není tak těžké, takže nejspíš jste, sledujte blogerky.cz, brzy tu bude vyhlášena výzva na otestování balíčku sedmikráskových pleťových lázní v hodnotě 995 Kč, obsahujícího peelingovou masku, hydratační fluid, olejový pleťový elixír a omlazující sérum na oči a ústa. Každý z balíčků sedmikráskových pleťových lázní bude vlastnoručně podepsán dvěma hlavními autorkami produktů.
Tak se těšte!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.