24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

ZNÁME VÍTĚZKU VÝZVY S FOTORADA

17.07.2017

V této výzvě měly blogerky šanci otestovat rozkošné dárkové předměty. Každá recezne byla jedinečná, jelikož se testovalo 10 různých roztomilostí. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se podařilo vybrat. A která recenze že vyhrála?

Každá vybraná blogerka dostala k testování něco jiného. Výběr byl opravdu pestrý a asi bylo těžké si vybrat jen jednu věc :-) Úžasné vonné svíčky, originální rámečky, hrnečky... zkrátka nezbytné a zdánlivě nedůležité drobnosti, které však mají moc zútulnit každý prostor a přispět k vytvoření pocitu toho zvláštního tepla, které vnímáme pouze tam, kde se cítíme být doma.

Všem se recenze povedly na jedničku! Ovšem nejvíce nám učaroval úžasným způsobem napsaný článek o překrásném hrnečku! Autorka z blogu Daniela píše se tak může těšit na výhru, a to VOUCHER V HODNOTĚ 1 000,- na nákup v e-shopu fotorada.cz

"Holčička snídala někdy domácí housky lehké jak peříčko, jindy koláče plněné jablečnými povidly, chleba se žluťoučkým máslem a ředkvičkami ze zahrádky nebo vajíčka s čerstvou pažitkou. Ať to bylo, co bylo, nikdy nechyběl její hrneček, ze kterého nesměl pít nikdo jiný než ona sama. Byl by hezký sám o sobě - celý sněhově bílý, porcelánový, ale jeho největší ozdobou byla v dětských očích šedivá kočička s červeným paraplíčkem, která si vyrazila na procházku. Roky plynuly, z dívky vyrostla paní, která má dnes už dávno dospělého syna (ano, i on měl jako malý kluk "svůj" hrneček, byla na něm modrá mašinka). Dětské hrnečky zůstaly už jen v milých vzpomínkách..."

Celou recenzi si samozřejmě můžete přečíst přímo na jejím blogu Daniela Píše. Jako bonus přidala skvělý recept na oblíbené kakao :-) Pokud jste zvědavé na ostatní recenze, ty najdete v komentářích pod výzvou.

Děkujeme za účast i krásně napsané články, gratulujeme výherkyni, a budeme se těšit na příště! :-)

Prosíme výherkyni, aby nás ohledně výhry kontaktovala na lucie.kunertova@imedium.cz, nebo sabina.bimova@imedium.cz

Zdroj foto: www.daniela.pise.cz

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.