24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

ZNÁME VÍTĚZKU VÝZVY S FOTORADA

17.7.2017

V této výzvě měly blogerky šanci otestovat rozkošné dárkové předměty. Každá recezne byla jedinečná, jelikož se testovalo 10 různých roztomilostí. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se podařilo vybrat. A která recenze že vyhrála?

Každá vybraná blogerka dostala k testování něco jiného. Výběr byl opravdu pestrý a asi bylo těžké si vybrat jen jednu věc :-) Úžasné vonné svíčky, originální rámečky, hrnečky... zkrátka nezbytné a zdánlivě nedůležité drobnosti, které však mají moc zútulnit každý prostor a přispět k vytvoření pocitu toho zvláštního tepla, které vnímáme pouze tam, kde se cítíme být doma.

Všem se recenze povedly na jedničku! Ovšem nejvíce nám učaroval úžasným způsobem napsaný článek o překrásném hrnečku! Autorka z blogu Daniela píše se tak může těšit na výhru, a to VOUCHER V HODNOTĚ 1 000,- na nákup v e-shopu fotorada.cz

"Holčička snídala někdy domácí housky lehké jak peříčko, jindy koláče plněné jablečnými povidly, chleba se žluťoučkým máslem a ředkvičkami ze zahrádky nebo vajíčka s čerstvou pažitkou. Ať to bylo, co bylo, nikdy nechyběl její hrneček, ze kterého nesměl pít nikdo jiný než ona sama. Byl by hezký sám o sobě - celý sněhově bílý, porcelánový, ale jeho největší ozdobou byla v dětských očích šedivá kočička s červeným paraplíčkem, která si vyrazila na procházku. Roky plynuly, z dívky vyrostla paní, která má dnes už dávno dospělého syna (ano, i on měl jako malý kluk "svůj" hrneček, byla na něm modrá mašinka). Dětské hrnečky zůstaly už jen v milých vzpomínkách..."

Celou recenzi si samozřejmě můžete přečíst přímo na jejím blogu Daniela Píše. Jako bonus přidala skvělý recept na oblíbené kakao :-) Pokud jste zvědavé na ostatní recenze, ty najdete v komentářích pod výzvou.

Děkujeme za účast i krásně napsané články, gratulujeme výherkyni, a budeme se těšit na příště! :-)

Prosíme výherkyni, aby nás ohledně výhry kontaktovala na lucie.kunertova@imedium.cz, nebo sabina.bimova@imedium.cz

Zdroj foto: www.daniela.pise.cz

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.