24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

LAVI V NOVÉM KURÝROVI!

22.8.2017

Natáčení nového KURÝRA se blíží! Buď u toho! Využij této neopakovatelné příležitosti, a setkej se s tímto mladým sympatickým hercem, kterého znáš z pořadu Ulice nebo také z internetového seriálu Vyšehrad.

V naší online talk show KURÝR jste už viděli mnoho úspěšných mladých lidí, mezi nimi byl například youtuber Vadak, který boduje se svým novým rapperským počinem, nebo populární youtuberka Fallenka.

Aktuálně pro tebe chystáme díl, ve kterém moderátor Ondra vyzpovídá známého herce, scénaristu a režiséra Jakuba Štávka alias LAVIHO, kterého můžeš znát z internetového seriálu Vyšehrad a z nekonečného seriálu Ulice.

V novém dílu Kurýra se pojedeme podívat na koncert skupiny Lucie, který se koná jako jediný v tomto roce v rámci programu rodinného festivalu SOUNDTRACK Poděbrady. Tento festival je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek.

 

Festival podobného zaměření v České republice dosud nikdy pořádán nebyl!

 

Pokud se chceš s Jakubem Štáfkem setkat osobně a můžeš dorazit za námi na festival SOUNDTRACK Poděbrady ve čtvrtek 24. 8., není nic jednoduššího, než nám napsat k fotce Jakuba Štáfka na náš instagram @blogerky.cz, proč bychom měli přijet právě za tebou! :-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.