24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe vítězky letní výzvy s dione!

21.8.2017

Blogerky měly za úkol vymyslet originální recepty, do kterých by použily kvalitně zmrazenou zeleninu a ovoce DIONE. Připravily si naprosto božské recepty! Nakonec byly vybrány ty nejzajímavější, které se nejvíce líbily. Inspirujte se. Podívejte se na 5 vítězných a nastartujte své chuťové pohárky!

1) Rebarbora´s kitchen se podělila o recept na limetkovou panna cottu s malinovou omáčkou a    hráškové koláčky s mátou."Produkty Dione jsem si pro jejich kvalitu opravdu zamilovala a tak jsem hned začala přemýšlet co uvařím. První jasnou volbou byl pro mě hrášek, který má Dione naprosto bezkonkurenční a já mám dycky problém nesníst ho z pytlíku dřív, než z něj něco uvařím :D. Tyhle koláčky jsou na léto úplně super, můžete je vzít na piknik nebo jako svačinku k vodě, ale zakousnout si je můžete i třeba při grilovačce jako takovou originální přílohu :). A nebo prostě jen tak, když na něco máte chuť :) ....

Těžko byste hledali víc easy dezert než je právě panna cotta. Je prudce rychlá, prudce snadná a hlavně prudce jedlá! Za čtvrt hodinky máte hotovo i s umytím nádobí a wau efekt zaručen. Na panna cottě je jen jedna věc hodně těžká..čekání až ztuhne a budete do ní moct zakrojit lžičkou..."

2) Andy´s diary si připravila čokoládové soufflé. "Jelikož se můj recept líbil, dostala jsem možnost ochutnat mražené produkty od DIONE. Vybrala jsem si ovoce, protože ovoce není nikdy dost a miluji ho. Mražené ovoce mi usnadňuje (hlavně) v zimě život, protože čerstvé sezónní ovoce je v té době nedostatkovým zbožím a já svou ovesnou kaši s ovocem prostě nedám..."

3) 3dmamablog za pomoci malých pomocníků vytvořila hráškovou polévku a tvarohový koláč s lesním ovocem. Oba recepty jsou pěkně přehledně pohromadě. "Pro druhý recept jsem si vybrala LESNÍ SMĚS. Pro mě novinka, protože mám pocit, že zmražené maliny či borůvky mohu použít maximálně tak do smoothie. Strach, že po rozmražení z toho bude ovocná kaše, mi nikdy nedovolil jakékoliv jiné použití. Nebyla by to však opravdová výzva, nezkusím-li i něco nového. Rozhodla jsem se s dcerou upéct upravenou variantu jejího koláče a ozdobit jej touto lesní směsí od Dione..."

4) Wevush dala dohromady oblíbené recepty, a to domácí tagliatelle se špenátem a kuřecím masem a jahodový sorbet s mátou. "Venku vysvitlo sluníčko, přišla nám horka a já jsem začala přemýšlet o tom, že teplé pyré nebude úplně to pravé. Lámala jsem si tedy hlavu nad tím, jak recept upravit do těchdle dní, kdy je opravdu na padnutí. A pak přišel nápad – místo teplého připravím studené, tedy doslova ledové. Pustím se do sorbetu. Mražené jahody mi při přípravě dezertu velmi usnadní práci. Zkrátí se doba jeho přípravy a navíc nebudu muset zdlouhavě čistit a probírat ovoce..."

5) Lucky život se nechala inspirovat americkou pochoutkou a vytvořila moučník na grilu, u grilu zůstala a udělala i grilovanou zeleninu. "Od společnosti DIONE jsem vyzkoušela mraženou zeleninu na gril. Byla jsem nadšená, že nemusím trávit čas krájením různých druhů zeleniny a vše už bude nachystáno v pytlíku a já budu moct jen napichovat na špejli. Pytlík s mraženou zeleninou jsem vyndala tak 15 min před samotným napichováním. Po otevření jsem byla zklamaná z velikosti krájené zeleniny. 3/4 sáčku bylo ideální velikost, ale ten zbytek byl katastrofální. Tak malé kousky, že by to velikostně stačilo pouze na párátko... Na rošt grilu dáme sušenky na které poklademe marshmallow (já měla velikostně 1 marshmallow na 1 sušenku). Doporučuji sušenky dát na kraj, jinak z nich budete mít uhel jako při mém prvním pokusu. Podruhé už jsem byla poučena a povedlo se..."

Tak se přiznejte, který vás zaujal nejvíce? Všechny mají společné dvě věci, vypadají krásně a jdou snadno a hlavně rychle připravit! S DIONE nikdy nešlápnete vedle.

VŠECHNY VYBRANÉ BLOGERKY ZÍSKAJÍ BALENÍ VÝROBKŮ DIONE V HODNOTĚ 1 000,- DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU!

Děkujeme všem z vás, které se zúčastnily a gratulujeme vítězkám! Těšíme se na příští výzvu! :-)

Výherkyně budeme kontaktovat.

Komentáře

Elizabeth Lore 21.8.2017 8:13

Všechny jsou krásné. Ale nejvíc zaujal ten poslední se sušenkami.

Andy's diary 27.8.2017 21:16

Super. Mám radost. Chci se zeptat, kdy přijde nějaký informační e-mail? Děkuji. Hezký den.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.