24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Leoš Mareš překvapil Teri Blitzen

01.04.2016

Jedna z nejznámějších youtuberek v Čechách i na Slovensku, Teri Blitzen, oslavila šestnácté narozeniny a Johny Machette se rozhodl přichystat pro ni originální překvapení. Protože je Teri velkou fanynkou Leoše Mareše, byl překvapením právě on.

K narozeninám překvapení prostě patří, a tak Johny Machette neváhal a rozhodl se kontaktovat Leoše Mareše. Protože je Teri jeho dlouholetá fanynka, napadlo Johnyho, že Leoše kontaktuje a domluví se s ním, aby jí předal podepsané CD. Nakonec se ale dohodli na mnohem lepším plánu a Johny zavezl Teri před Evropu 2. Co následovalo?

Poctivá Teri opravdu neotevřelo oči už od Nuselského mostu, takže neměla ani ponětí, že se za malou chvíli stane hostem v ranní show Evropy 2

Leoš celé překvapení natáčel a na všechna videa se můžete podívat na facebooku Leoš Mareš Live. Dozvíte se, proč se bráška Teri jmenuje Richard a co to má společného právě s Leošem, také zjistíte, jaký má Teri názor na Justina Biebra nebo jestli Leoš splnil svůj úkol přijít v kožichu. Jako bonus dostala Teri nejen podepsané CD, ale Leoš jí dokonce i naživo zazpíval.

Překvapená nakonec nebyla jen Teri, ale i moderátoři Evropy 2, na které byl přichystaný aprílový žertík. :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.