24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Líčení je pro mě rituálem, říká LuxyLady

28.8.2015

Česká youtuberka LuxyLady začala jako blogerka. Postupně svou vášeň našla ve videích, v čemž ji podporuje i její přítel. Sympatická Terka jde rozhodně za svým a svá videa připravuje srdcem. To také radí začínajícím youtuberkám.

Terko, jak tě vlastně napadlo začít točit videa, kde vzniknul ten prvotní nápad a jaké byly začátky?
Prvotní nápad vlastně vznikl náhodou, protože po tom, co jsem začala psát blog, tak jsem se o kosmetiku a celkově beauty svět začala víc zajímat. No a tak jsem narazila na beauty videa na YouTube. Strašně mě to pohltilo a řekla jsem si, že když mi všichni říkají jak jsem ukecaná, tak bych to mohla zkusit. Sedla jsem si, natočila první video, nahrála ho a už to bylo! A začátky? Pro mě byly krásné. Nevadilo mi, že moje videa nemají tisíce zhlédnutí, byla sem šťastná za každého odběratele a za každý komentář.

Kosmetika, to je její...Jak vznikají myšlenky, co zrovna natočíš? Máš k tomu nějaký rituál, že si sedneš a přemýšlíš nebo to prostě přijde samo?
Všechno přichází samo. Samozřejmě že beru inspiraci u ostatní youtuberů, ale často se myšlenka na video zrodí, když to nejmíň čekám. Proto si všechny nápady na videa píšu do mobilu.

Hlavně kreativituJak tvůj přítel vnímá tenhle koníček? Občas je ve videích i vidět…
Péťa mě v tomhle maximálně podporuje. Rád je ve videích a užívá si to stejně jako já. Jsme spřízněné duše a dokonce i na tohle máme stejný názor. On by si ale představoval víc odběretalů, takže prý musím makat. :D

S přítelem PetremTvá videa jsou převážně beauty, které tři kosmetické produkty jsou pro tebe TOP?
Páni, tak to je těžký. Kdybych do konce života měla žít jen se třemi produkty, asi by to byla řasenka od AVONu SuperShock, potom korektor od MACu ProLongWear, který by se dal použít jako make-up a nějakou tužku na obočí, kterou jsem ale zatím žádnou TOP bohužel nenašla.

Kdybys měla vybrat líčení, které sluší úplně každému, jaké by to bylo?
Přirozené. To sluší naprosto každému, protože jen decentně podtrhne ženskou krásu. Takže tam, kde jsou menší nedostatky, pracuje make-up, ale zároveň nechá vyniknout přirozenou krásu.

Tereza - LuxyLadyTaky hodně nakupuješ, jak často třídíš svůj šatník?
A já si pořád říkám, že nakupuju málo! :D A přiznám se, šatník skoro netřídím. Pořád nakupuji nové a nové věci, ale stejně mi přijde, že nemám co na sebe.

Máš nějaký svůj denní rituál?
Speciální rituál, který bych dělala každý den, nemám. Ale líčení je pro mě rituálem a beru ho jako můj čas pro mě, u kterého si pustím film nebo muziku a relaxuju.

Na které youtuberky nejčastěji koukáš?
Většinou jsou to američanky například Nicole Guerriro, Carly Bibel nebo Jaclyn Hill. Ale také ty české, se kterými se znám, tak ráda kouknu na jejich tvorbu.

Třpytivé fialové líčeníPíšeš také blog, co tě baví víc? Plánuješ se nadále věnovat obojímu?
Blog už je nějakou dobu neaktivní a asi tomu tak zůstane. YouTube a videa mi víc přirostly k srdci. Věc, která většinu lidí hodně zajímá.

Čím fotíš a na co natáčíš? Máš už nějaké tipy a triky?
Mám Nikon D5100, ale moc spokojená s ním nejsem. Myslím, že kamerové záběry nedělá moc dobré, proto si plánuji pořídit nový foťák.

Jaké máš cíle ohledně počtu odběratelů či umístění v Blogerce roku?
Cíle na umístění v blogerce roku nemám žádné, uvidíme jak se to letos vyvrbí. A ohledně počtu odběratelů, no, je to možná troufalé ale do konce roku bych chtěla přesáhnout tu padesátku.

Tak který?Jakým mottem se řídíš?
Tím, co říkával můj děda – Každý nový den je novým začátkem. Snažím se tím řídit každý nový den, když se probudím, protože to, co se stalo včera je zapomenuto.

Co bys poradila začínajícím blogerkám a youtuberkám?
Musíte to dělat srdcem. To je rada nad zlato.

Terka také ráda nakupujeChystáš teď něco netradičního, na co se můžeme těšit?
Chystám něco mega velkého! Nechci zatím prozrazovat, co to konkrétně bude, ale dotkne se to celé LuxyLady a doufám, že se to všem bude líbit! Vše se bude zveřejňovat před velkou pauzou, která bude někdy v půlce října.

Děkujeme za odpovědi a přejeme ti, abys svých cílů dosáhla.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.